Отговори
# 705
  • Мнения: 12
Честита двойна радост на мама Белоснежа и от мен!:)   smile3525

Аз днес се чух с педиатъра по тел, каза да звънна направо от болницата и ще се разберем. А понеже е специализирала хомеопатия питах да почна ли да пия арника и чай от малинови листа, каза ми за арниката една седмица преди термина и че чаят от малинови листа не пречел. Само, че пропуснах да питам как се прави, набрах си листата от малините, сложила съм ги да се сушат, май няма да ги чакам да изсъхнат съвсем и после какво? Както при обикновен чай ли се процедира? newsm78

# 706
  • Мнения: 100
Ами...
Мерси, Дени.
Ще гледам и аз утре да ида да видя за какво става въпрос, ако не - в петък.
Прибрах си кученцето, малко е замаяно и като че ли не може да си намери място, сигурно я опъва, но...сме добре. Утре трябва пак да я заведа при лекаря, та знам ли дали ще имам време и за Поповска. Само да те питам - какво й е работното време?

Щастлива жена, аз продължавам да умувам кое кога къде да нося или какво кой да ми донесе и в какво Grinning
Вече съм взела от тези белите на Памперс 1-ца, ако не стават - здраве да е. Ще ги пробваме поне. Сигурно просто са прекалено мънички, знам ли.

Още една от септемврийките в МД, зашита без упойка...Добре, че е бил 1 шев. В четвъртък като се видя с моята лекарка, ще я питам аз...

Последна редакция: вт, 25 сеп 2012, 17:33 от blasphemy

# 707
  • Мнения: 12
  ЧЕСТИТО НА БЕЛОСНЕЖКА Hands Clap !!!
Цитат
Здравейте, момичета!!!  Simple Smile
Най-искрено се възмущавам, като чета за лекарите ви от ЖК. Моята си ми пускаше всички изследвания, които ми се полагат по ЗК ... даже и за кръвна група, на ехограф си ме гледа, отделно направление за хоспитализация и обменна карта ми даде заедно с болничния (45 дни преди термин) и сега само ми дописва някакви неща по обменната карта и си ми я дава пак да си седи в мен.
....................................
Някоя мама беше питала за педиатър от Дружба: моята лична лекарка е д-р Илиева, педиатърка е, майка ми, баща ми и брат ми (той е на 9 години) също са при нея .... всички сме много доволни, винаги обръща внимание на всеки, много е мила и обяснява всичко подробно, има си отделен кабинет за провеждане на детските консултации ... по мое мнение е страхотен лекар.  newsm10 За жалост бебка не мога да си я запиша при нея защото в момента с мъжа ми живеем в Зона Б 18 и ни идва много далеч.

Благодаря за инфото, ще се разходя до поликлиниката тези дни и ше я попитам дали ще ни запише.

Аз също съм много доволна от ЖК, всякакви изследвания ми направи човека и то без да съм искала. Просто всеки път си тръгвах от там с направление, я за кръв, я за урина, и два пъти ми взема секрет. Сега също ходя през 2 седмици и ми допълват данни по обменната карта.
Момичета, вече се вижда края, не се ядосвайте на докторите. Настройте се позитивно за предстоящата радост. А както и сами констатираме винаги може да се поиска второ, трето мнение или да се направят допълнителни изследвания.  Peace

# 708
  • Мнения: 13
Тони, аз ще раждам в Ст. Загора, в МБАЛ"Св. Иван Рилски". Там раждах и Петър и сега пак там, при същия лекар. Много съм доволна, все пак се плаща. За условия и чистота няма какво да коментирам. Аз съм доста придирчива в това отношение, но нямам никакви забележки. Отношението на персонала също е отлично. Всичко ти дават оттам, включително нощница, превръзки, всичко за бебето. Ти си прецени.
При кой лекар си решила да раждаш? Аз днес бях на консултация с д-р Бузалов и мисля май да е при него... Thinking
Да ви се похваля-днес като гледахме бебчо на видеозона ни излезе че е 2735 г., което мисля че е добре. Simple Smile

# 709
  • Мнения: 11
Привет! Със стегнат багаж и сърчице мога да заявя, че съм готова да раждам, но въпреки слончестото ми шкембе се надявам да изчакам термин - 7.10...
Иначе днес пуснах декларация за дарението на стволовите клетки на Бебчо и се надявам да не възникне проблем при взимането им...
Поздравления за всички вече Майчета! Да са ви живи и здрави Бебоците, ей улучихте циганско лято... Simple Smile
Стига толкова засега - до нови срещи в следващата тема Simple Smile

# 710
  • Мнения: 87
Момичета идва да споделя една бебешка новина. Днес мама Srebrina81 е родила със секцио своят син бебе Калоян със следните размери 3300гр. и 52 см.
Пожелавам на малкия Калоян да жив и здрав и да има много щастливо детство а на мама бързо възстановяване и чакаме да разкаже как е  минало раждането.


# 711
  • Мнения: 100
Честито на Srebrinaaaaaaaa!!!!!!!!!!
Да са живи и здрави и мама и бебчо и да ни радват с добри новини!

Аз тамън си мислех, че днес всички изчезнаха от форума, та съм се отдала на четене на разни други теми Simple Smile

# 712
  • Мнения: 13
Честито и от мен! smile3525

# 713
  • Мнения: 100
Определено започна бебевалежа  Mr. Green
От това по-хубаво няма!  Party

# 714
  • Мнения: 3 334
Честито на новите попълнения............. Hug Hug Hug  bouquet  bouquet  bouquet
Много здраве и късмет  bouquet  bouquet  bouquet

# 715
  • Мнения: 23
Честито на мама Srebrina!!! Да е жив и здрав малкия юнак!!! Hug
Вярно започна бебевалежа, пък като почне октомври, не ми се мисли....
Мен ме почнаха тези дни някакви пробождащи болки за секунди, точно където е шийката на матката, предполагам, че бебока ме натиска там, в четвъртък съм на преглед, дано успея да устискам до секциото на първи октомври.  Praynig
Blasphemy, надявам се кученцето да е добре.

# 716
  • Мнения: 100
Ох...Аз ходя след нея като квачка  Laughing Говоря й - тя ме гледа ли, гледа. Свалям я, качвам я на дивана, ама 2-3 пъти и сама си слезе, само не знам дали ще може само да се качи. Има абокат на лапичката и като че ли му пречи. Не искаше да пие водичка, ама аз като му я навирах сто пъти до муцуната, накрая сигурно си каза: Абе дай да пийна вода, че тая на мира явно няма да ме остави  Laughing
Обаче...А мръдна нанякъде и тръгва веднага след мен. Явно днес като я оставих при лекаря, може би я обзе някакъв страх, че няма да си я прибера повече. Глупендерче. Може и да търси обич и топлинка просто де Simple Smile

# 717
  • Мнения: 296
Честито на мама Сребрина! Много здраве и щастие на бебчо, а на нея бързо възстановяване!
blasphemy аз съм пропуснала че имаш болно кученце, дано се оправи бързо. Като знам колко е гадно да гледаш хубавите очички и да не знаеш какво иска...

# 718
  • Мнения: 0
Srebrina, честито бебе smile3504
Да е спокойно, усмихнато и щастливо бебче. Много да ви радва и да сте горди родители  bouquet

Определено си започна бебевалежа Crazy Много е хубаво всеки ден почти си имаме бебе новинка Simple Smile А от другата седмица още повече ще стават новините Praynig

# 719
  • Мнения: 25
Сребрина, честито бебче! Нека ви е много здравичък малкият Калоян и много да ви радва.
Дано всичко е минало добре, че толкова се притесняваше.  Praynig

Общи условия

Активация на акаунт