"X-милионер търси съпруга"

  • 8 483
  • 74
  •   1
Отговори
# 60
  • КиТ
  • Мнения: 2 490
Качвам предаването от снощи. Аз пак го пропуснах, забравих.  Blush Ще го изгледам и после ще коментирам.

Ето го:

първа част

втора част


  mrstraetz Hug Hug Hug

# 61
  • Мнения: 1
Качвам предаването от снощи. Аз пак го пропуснах, забравих.  :blush: Ще го изгледам и после ще коментирам.

Ето го:

първа част

втора част

Жива и здрава да си! Не знаех, че има толкова оправни с хардуера и програмите за записване на телевизия момичета. :)) Че чак и рекламите са изрязани. :)
Тия от канала на предаването в Youtube още не са качили този епизод, а почти е време за новия!

# 62
  • София
  • Мнения: 11 593
Илона не я слуша главата. Не знам как ги хваща тези богаташи.  Crazy Дано на мястото на Констанс включат още едно момиче, че и ако е свежа и готина, няма да е лошо.

# 63
  • Мнения: 150
Тъкмо сега го гледам и щях да коментирам по-късно. Много е обиграна таз' девойка Нансито, мър-мяу и ако има как направо ще му стопи лагерите на Тошко. Laughing А такива глупости плещи Илона, че не знам другите как издържат на този бълвоч.  Не знам що дири там изобщо, явно е за колорит.
И не на последно място, много скована е обстановката, така беше и при предишното им събиране. Според мен, на първо място не им подбират подходяща среда, те не могат да се отпуснат както трябва, и се получава една много сконфузена ситуация, в която насила се опитват да завържат нещо като разговор.  Laughing  

Последна редакция: пт, 05 окт 2012, 22:42 от Малвина~Ина

# 64
  • Мнения: 9 195
тук и аз много са нагласени нещата  ooooh!

# 65
  • Мнения: 150
Гледате ли?
В какъв кичозен хотел ги настаниха Crazy

# 66
  • София
  • Мнения: 11 593
Eee трябваше на мястото на Констанс да се появи някоя свестна девойки, жалко. Дени все още ми харесва най-много. И Александра ми харесва, обаче ако не знаех, че е обиколила всички такива предавания.  Crazy

# 67
  • Мнения: 150
И на мен ми се иска да вкарат друга участничка. Може и по-нататък да е, но тези вече няма с какво да ни изненадат, а пък до края на предаването ми се ще да има някакво раздвижване. Едно ново лице определено ще внесе нова емоция, струва ми се. Laughing

# 68
  • КиТ
  • Мнения: 2 490
Я даи линк от вчера  Thinking Че го гледах,като фон  Blush

# 69
  • Мнения: X
Eee трябваше на мястото на Констанс да се появи някоя свестна девойки, жалко.

Какво е станало? И защо Констанс няма да участва повече?

# 70
  • Варна
  • Мнения: 10 582
И аз случайно попаднах на предаването и започнах да го следя. Простотиите им ме разсмиват Simple Smile

Всичките много се излагат, може би, без момичето учителка по философия. Не й е мястото там, това не е нейната среда. Дано се осъзнае и напусне.

И Деница ще направи грешка ако остане. Изглежда ми по-интелигентна от другите, но започва да се лигави и излага покрай другите кифли.

Към никоя нямам предпочитания, никоя не ме грабва.

Смятам, че Тошко си пада единствено по водещата - Бианка !

А, хотелът е кич, та дрънка !

Роклите на Knapp са страхотни и много харесвам Бианка в тях! Браво на стилистите !

Последна редакция: нд, 14 окт 2012, 10:19 от missNoir

# 71
  • Мнения: 1 252
Цитат
Смятам, че Тошко си пада единствено по водещата - Бианка !


Точно! Това го забелязах в една от първите серии и и спрях да го гледам. Ако сценаристите не я включат и нея. А това няма как да стане. Но ако се вземат ще е хубаво. Куку и Пипи се намериха още ин дъ бегининг.

# 72
  • Пловдив
  • Мнения: 1 149
Къде могат да се гледат от тази седмица предаванията?

# 73
  • София
  • Мнения: 11 593
Качват ги на сайта, но с малко закъснение.

http://xmilioner.tv7.bg/episodes/


Гледа ли го още някой? Мен почнаха да ми стават по-симпатични момичетата. Логичен избор направи Тошко кои да отстрани, въпреки че аз бих махнала Илона, а не Ваня. Мисля, че искаше да ги предпази тях с Гери, защото се влюбваха.

# 74
  • Пловдив
  • Мнения: 1 149
Благодаря Grinning

Общи условия

Активация на акаунт