"X-милионер търси съпруга"

  • 8 484
  • 74
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 150
Ох, най накрая показаха кандидатките. Вече почти се бях отказала да го гледам. Laughing

Последна редакция: чт, 20 сеп 2012, 22:03 от Малвина~Ина

# 16
  • КиТ
  • Мнения: 2 490
А то верно и във вторник имаше,ще ми метнеш ли линкове от тогава и от днес когато излязат  Blush  bouquet  bouquet  bouquet

# 17
  • Мнения: 150
Пускам направо втората част, където представят част от кандидатките, а и първата не си заслужава да се гледа според мен. Заведоха го при една пишман психоложка, която общо взето му говореше глупости, но в случая, важното бе, да й направят реклама. Confused

Ето я втората част:
http://vbox7.com/play:434d3d747f

Майката и дъщерята  hahaha

# 18
  • КиТ
  • Мнения: 2 490
Добре радвам се че ми спестяваш излишното  Hug Сега ще го видя  Wink Peace

И напиши от кои дни е в колко часа,че да не забравям  Blush Joy Joy Joy

# 19
  • Има много детски смях.
  • Мнения: 3 152
Съвсем случайно попаднах на това предаване, щракайки каналите преди малко и  попаднах точно на представянето на съфорумка  Laughing
Принципно много я харесвам, каквито и да са причините да се запише за участие в този формат /подозирам, че е забавление и нищо друго/, й желая успех!  Hug

# 20
  • Мнения: 1 252
Успех и от мен, но подшушни, Умма! Grinning

# 21
  • Има много детски смях.
  • Мнения: 3 152
О, не  Naughty
Тя дамата ако реши, сама ще си се разконспирира. То може и повече от една да са де, но за въпросната съм просто бетон сигурна.  Peace

# 22
  • КиТ
  • Мнения: 2 490
Я дайте пак линк от предаването,че аз все го изпускам  Blush Joy Joy Joy Joy

# 23
  • Мнения: 150
Плами, точно идвах насам с линковете. Laughing Чета ти мислите Party

Ето:

първа част

втора част

# 24
  • КиТ
  • Мнения: 2 490
 Blush Joy Joy Joy Joy Вече ми свикна  Mr. Green Joy Joy Joy

А коя е съфорумката  Flutter Flutter Flutter поне с каква коса  Thinking

Последна редакция: ср, 26 сеп 2012, 14:20 от plami89

# 25
  • София
  • Мнения: 11 593
Повечето момичета са.  Crazy Александра участваше и във Фермер търси жена. Иначе има няколко, които все пак ми хванаха окото.

# 26
  • Мнения: 150
Брех, аз се чудех Александра от къде ми е позната, а тя си обикаля по предаванията в търсене на мъж. Laughing
Още не съм го догледала, че разчитам само на повторенията, иначе все забравям кога го излъчват. Blush  Засега ми се виждат много разнородни участничките, не знам по какъв критерий са подбирани. Grinning


ПП: Изгледах. Много забавна беше втората част, и особено Тошето как го бяха дегизирали. hahaha
Сълзите само не разбрах за какво са, но едва ли и девойката разбра за какво плаче. Laughing

Последна редакция: ср, 26 сеп 2012, 15:09 от Малвина~Ина

# 27
  • София
  • Мнения: 11 593
Хмм дали ще качат тази вечер епизода?

# 28
  • КиТ
  • Мнения: 2 490
Утре Малвина ще ни зарадва  Crazy Flutter Flutter Flutter

# 29
  • Мнения: 150
Обикновено го качват на другия ден към обяд. Peace Странно, че миналия сезон ги качваха на сайта на tv7, а този не. Confused

Plami, виж как си знаеш. hahaha

Общи условия

Активация на акаунт