Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 7 645
МоРсКа СиРеНа - браво за бебока ти Wink А и 15.12 не е лоша дата, но пък 12.12.2012 ако успееш да се вредиш е още по-яка дата Simple Smile


А те краката кога да ги чакам да растат - в големите месеци ли? Или е трябвало да са почнали вече? Ох, от това ме беше много страх, но навсякъде съм чела че после се оправяли!!!! После една съседка с куче която е вече на възраст каза че и с двете й бременности е качила по 2 номера и от 36 е станала 40-ти номер и така си е от тогава! Това ме изуми и се разчетох, че редовно хората си сменят номера!

# 16
  • Мнения: 1 498
Само запис засега !

# 17
  • Мнения: 2
Аз си взех от H&M - не са кой знае какво, но сега има и дънки и якета... ...
И аз от там си взех два панталона - едни къси и едни 7/8...дано поне до края на сепември ще ми свършат работа  Praynig

# 18
  • София
  • Мнения: 7 645
Ох и аз как се надявам да не купувам много нови дрехи!
Аз от H&M имам и 2 дълги панталона, но са тънички... мисля, че за октомври няма вече да вършат работа!

# 19
  • Мнения: 2
..Аз така, първата бременност, от скромния 35 минах на 37,5  Shocked и така си останах. Надявам се този път да не стана 40 номер  ooooh! .

Clairette аз с първата бременност качих номер и половина и година след раждането се оправих  Hug

# 20
  • София
  • Мнения: 7 645
timida48 - ама на дължина или на широчина си качила номер!?

# 21
  • Мнения: 221
Brayda честно да ти кажа така притеснена отидох на лекар и по време на целия преглед бях като цапната с мокър парцал,че изобщо не се замислих за датата.....но 12.12.2012 е наистина много хубава дата  Grinning.
На мен краката  ми засега са само поотекли от жегата,не съм забелязала да растат.Дано си остана същия размер поне при обувките,че то за дрехите е ясно вече накъде вървят нещата при мен  Joy

# 22
  • Мнения: 2
timida48 - ама на дължина или на широчина си качила номер!?

Ами по мой спомени, някак ми теснееха отпред  newsm78

# 23
  • София
  • Мнения: 415
На мен ми се подуваха краката заради бъбреците, пих Неоренал и се оправих, да чукам на дърво не страдам вече, но вече подарих доста чифтове на сестра ми, сега още ходя с разширяващи се, ортопедични сандали от Метро, от Лидл много хубави панталони (трико) за бременни, голямо попадение по 15лева, всички дънки за бременни вече ми убиват отпред, за зимата мисля чорапогащници и дълги жилетки,предпочитам да купувам за бебето отколкото за трите месеца които ми остават.

# 24
  • Мнения: 2 185
Аз на дължина си ги качих, но то стъпалото може и на ширина да се разпльока  (hahaha) , като се замисля.

Аз не бих искала да родя на 12.12.12 според нумерологията не е особено подходящо  Wink

# 25
  • София
  • Мнения: 7 645
Няма ли ортопедични разширяващи се маратонки или боти?

# 26
  • Мнения: 395
Clairette , благодаря за щъркелчето и за новата тема! Дано само хубави новини разпишем в нея!  Hug

# 27
  • София
  • Мнения: 415
има-апрески хахаха, миналата година имаше електриково розови и сини, не ми се мисли, и без това нямаме асансьор в блока ще се разхождаме на терасата

# 28
  • на земята
  • Мнения: 4 096
Alexandra* какви са тез 3 кг.ти да не си на вегетариянска диета,то бебето тежи вече почти 1 кг.и околкопл.течност,значи ти не си качил и грам  newsm78 което е добре де, аз съм +6 ама колко ще стане до края незнам,но си хапвам не се лишавам,хапвам си както преди без промяна..)))    За подуването,засега нямам този проблем,но мисл че ако се стои продължително прав и седнал това спомага за подуването  newsm78

# 29
  • София
  • Мнения: 7 645
Апрески за зимата - снега, но за сега... освен боти тип апрески да си търся!

Общи условия

Активация на акаунт