Отговори
  • Мнения: 0


120 Декемврийски мами очакват своите бебчета, от които:

59 са   55 са

Останалите все още се крият!

Имаме 3 двойки близнаци !

И един "комплект" тризнаци!!!


1

sofyia - 39 години, София  stork-boy
Clairette- 28 години, САЩ  stork-boy
Izida_f  - 28 години, София  stork-girl
dea80_f - 32 години  stork-boy
vzlateva   stork-girl
Dessy1988 - 23 години, Плевен  stork-girl
STARS_S - 32 години, Варна  stork-girl
kreizif - Варна  stork-boy
nedka.ilieva -  stork-girl

2

Marley - 25 години, София  stork-boy
*_*_lana_*_* - 34 години  stork-boy
la vie est belle - 29 години, Франция  stork-boy
Деси_85 - Пловдив  stork-boy

3

ivka76  stork-boy
lily_b - 33 години, София  stork-girl
skorpion4eto3 - 27 години, София stork-girl
desitkatapen - 23 години, София  stork-girl

4

maminka_yoan  stork-girl
RikaRurika - 28 години
Карина-2207 - Варна
Eva2010 - 27 години, София  stork-girl
vanya_u - 23 години, София  stork-boy
in4eto_a - 25години, Благоевград

5

Zlatence  stork-boy
Nati_2005 - 24 години, София  stork-boy
megi.vilieva23  stork-girl
Dayton15 -  stork-girl

6

Brayda - 24 години, София  stork-girl


7

Valleriana  stork-girl
kristiane  stork-boy
Marigoldd - 30 години София/Бургас  stork-boy

8

emzi- 32 години, София  stork-girl
freaky02 - 20 години, София  stork-boy

9

DDeli - 39 години  stork-girl
dream78m - 33 години, София/Русе  stork-girl

10

krokodilkata - 25 години, София  stork-boy
tony.la -  twin_neutral  stork-boy stork-boy
_Cinderella - 25 години, София  stork-boy

11

Anna_100 - 33 години, Русе stork-girl
yaneva - 33 години, София  stork-boy

12

malvi- 30 години, София  stork-boy
dimi_7  stork-girl
viki_7959 - 25 години, София  stork-girl
Принцеса=Дидолина - 26 години  stork-girl
temida87
incomplete
bubence - 31 години, София  stork-boy
kami_bonbona- Правец  stork-boy

13

sili-pili - 27 години, София  stork-girl
Evelin Stefanova - 31 години  stork-girl
loras - 26 години, Видин  stork-boy
лаленце 74 - 37 години, Ст. Загора  stork-girl

14

Cattaleya - 23 години, Ст. Загора/Дъблин  stork-boy
maia_a - 32 години, Разград  stork-girl
fiesta66  - София, 31 години, София  stork-girl
Ida33 - 32 години, Германия  stork-boy

15

daniela_77 - 35 години, Бургас  stork-girl
desislava_iv - 27 години, София/Бургас  stork-boy
Valentynass - 32 години, София
nadezhdavv - 28 години, Бургас stork-boy
dtrifonova - София  stork-boy
lina_geneva - 22 години, Варна  stork-boy

16

Patio - 29 години, София
Aagliyah - 30 години, Варна  stork-boy

17

danielatodor - 27 години, Пазарджик  stork-girl
Jordan4e - 28 години, Хасково  stork-boy
iida -  stork-girl

18

Beeps -  30 години, София  stork-boy
vesta_78  stork-boy
Liubina Stoqnova - 23 години  stork-girl
Monik 6 - 25 години, София  stork-girl

19

mari_bg - 29 години, Карлово  stork-girl
kat-bati - 30 години, Стара Загора  stork-boy
fiibi_bg - 36 години, Горна Оряховица  stork-boy

20

Drebolinka - 34 години, Ст. Загора  stork-girl
bubu_123 - 23 години, София  stork-girl
Pretty woman...  stork-girl
Ralka Balka - 36 години, София
mimipm

21

*iN eterNo neL Cuore* -  21 години, Варна  stork-girl
ralica gonova - 21 години, Берковица  stork-boy
Mulan - 35 години, София  stork-girl
Усмивчица-28  stork-girl
verolina - София  stork-girl
lucky mama  stork-girl

22

VALART - 26 години, Русе  stork-boy

23

george_80 - 31 години  stork-boy
Мименце - 25 години, Варна  stork-boy
krremi - 24 години, Севлиево  stork-boy
val_74 - 37 години, София   stork-boy

24

San4es - 37 години, Кюстендил  stork-girl
tanita23 - 29 години   stork-girl
buborana - 29 години, Бургас  stork-boy
PolitYy - Бургас   stork-girl
dilianai - 26 години, София  stork-girl

25

klqsh - 27 години, Пловдив  stork-girl
Manhamanha - 30 години, София  stork-boy
VNAAA   stork-girl

26

timida48  stork-girl
mikku - 32 години, София  stork-boy stork-girl
Niq_23 - Стара Загора  stork-girl

27

KosDT
studentessa - 25 години, Благоевград  stork-boy
LadyDe - 31 години, София  stork-girl
adito87 - София  stork-girl
Vasilia - 35 години, САЩ  stork-girl
STANITANI - 26 години, Благоевград  stork-girl
Kaka_Svraka - 30 години, София  stork-boy

28

merykey
Pipilota81 - 31 години, Пловдив  twin_neutral  stork-boy stork-boy
Alexandra* - София  stork-girl

29

sway91 - 25 години, Холандия  newsm32 newsm32 newsm32  stork-boy stork-boy stork-boy
Shushino - София  stork-boy
*kremi*_87 -  stork-girl

30

4play - 28 години, София  stork-boy
МоРсКа СиРеНа - 35 години, Кипър  stork-boy
mile_79 - 32 години, Ст. Загора  stork-boy

31

aneg - 35 години, Балчик/София  stork-boy
qq - 34 години
2 в 1 - 37 години, Бургас  stork-boy


Напомняме на всички майки за съвместната инициатива на
BG-Mamma и Ла Лече Лига България.
Всички въпроси, свързани с КЪРМЕНЕТО, може да задавате директно тук,
в темата към ЛЛЛ или към някой от нашите консултанти Ivy или pepelyashka
За да се улесни комуникацията, моля да маркирате въпросите към тях в червен цвят, който се откроява ясно. Това ще ви гарантира навременен и бърз отговор!

Заповядайте на ЛЛЛ безплатни лекции за кърмене и захранване и на кърмачески срещи за бъдещи и настоящи майки в много градове! Програмата може да видите ТУК. Още актуална информация за събитията, организирани от Ла Лече Лига България, вкл. за евентуални промени на графика, може да следите също на сайта на Ла Лече Лига, както и на страниците на ЛЛЛ и Бебешко кафе във Фейсбук:
   и    

Национална асоциация „Подкрепа за кърмене" - лекции и срещи, контакти на консултанти, подробна информация.


Имаме скрита група във Facebook ! Ако искате да участвате в нея, изпратете лично съобщение с линк към вашия профил във Facebook на *iN eterNo neL Cuore* и тя ще ви добави!

Имаме и табличка в GOOGLE DOCS, която съдържа полезна и интересна информация за всяка от нас. Ако искате да се включите в нея пишете лично съобщение на bubu_123 и тя ще ви изпрати линк!










Раждане



Кърмене и живот с бебето



Именник



Въпроси за майчинството и новите промени



Центрове за фетална морфология



Списъци с всичко необходимото за мама и бебе






Ехографски снимки
     

Нашите коремчета
     

Нашите семейства
 

Покупки  
                      
Парола1 и Парола2: на лични

Инструкции:

Изберете албумът, към който искате да прибавите снимка. Ще ви се отвори линк и ще ви бъде поискана парола. Въведете парола1 и ще видите албума. За качване на нова снимка изберете зеленото поле UPLOAD в горната част на екрана. Ако ви бъде поискано да попълните потребителско име и парола, попълнете при потребителско име december2012bg и парола2. Изберете зеленото поле, за да качите снимка от своя компютър. След като добавите снимката, в полето "add title" напишете ника си и от кой период на бременността е снимката или съответващо подходящо описание



Последна редакция: ср, 12 сеп 2012, 23:41 от december2012

# 1
  • на земята
  • Мнения: 4 096
Мерси за новата късметлийска темичка   bouquetНека ни донесе късмет и здрави бебчета на финал! На всички узнали пола честито!Гледам пак колички обсъждате  Grinning БРАЙДА,аз съм се спряла на АРБОР кошарките ,тези с решетката има и с люлка и без,с колелца,видях ги наживо ,много са хубави,материяла е хубав,и боите са специялни които не вредят на бебета..))Има ги в доста цветове..)))Има с чкаф и без шкаф..)))Лично много хора ги позлват и са доволни..)))

# 2
  • Мнения: 1 111
Хоп и аз съм тук Simple Smile Благодаря за новата тема и дано я напълним само с хубави новини, покупки и коментари  Hug

# 3
  • София
  • Мнения: 1 411
Благодаря за новата темичка, интересно заглавие  Laughing
Аз всеки път казвам на док на ЖК - дайте да обърнем реда, първо измерването на кръвното, после кантара, та и двете да са актуални стойности  Sunglasses

# 4
  • Мнения: 62
 smile3525 за темата

# 5
  • София
  • Мнения: 59
Честита да ни е новата тема и само радости да носи   bouquet !
Интересно заглавие  Twisted Evil , за кантара досега съм +3 кг , ама да видиме до декември как ще е  Crazy , а кръвното да не го коментирам , че след сутрешно кафе е 90/60  Thinking

# 6
  • Мнения: 6
запис и от мен в новата темичка Hug Hug

# 7
  • Мнения: 2 185
Много благодаря на всички за честитките и пожеланията   bouquet ! Явно наистина остарявам, вчера спах до 10, а днес малкия се разбуди преди 6 и ме търсеше и така се разсъних, че няма заспиване повече  ooooh! . Поне малко работа да отметна  Wink .

ОТНОСНО ТЕМАТА! : Сложила съм щъркели на Мая, Мименце, ЛайдиДе и danielatodor, но съм сигурна, че пропуснах поне 2 момичета, които обявиха пол. Нямам възможност да прегледам отново цялата тема, така че моля, ако съм пропуснала някой, нека ми пише на лични и ще го коригирам  Peace . Обикновено ви прочитам от телефона, от където не мога да нанасям корекции, после като ( ако  Rolling Eyes ) имам време сядам на компютъра и пак ви прочитам, за да нанеса корекциите, обаче напоследък времето ми е кът и често нямам време да ви изчета втори път, затова така се получава, извинявам се  Embarassed .
Друго нещо, което се получи, след като миналия път разчистих списъка от неактивни потребители, които само са се разписали веднъж и дим да ги няма, или такива, които отдавна не пишат, получих гневно съобщение  Rolling Eyes . Имало било такива, които четяли, но не пишели...ами чудесно, само че то не е нужно да присъстваш в списъка, за да четеш! Списъкът е с цел активните потребителки да си обновяват информацията и да следят какво става една с друга, Та, така, който има желание и все пак се разписва веднъж в тримесечието, разбира се, ще бъде добавен, но няма смисъл в списъка да седят хора, които отдавна са забравили за съществуването на тази тема.

запис и от мен в новата темичка Hug Hug

megi.vilieva23- знаеш ли пол на бебето, че не съм те записала?

# 8
  • София
  • Мнения: 7 645
Записвам се, че 15мин не следях и вече имаме нова тема с почти изписана 1-ва страница  Hug
Много оригинално и точно и ясно заглавие!

А за Арбор - аз се спрях точно на този модел: http://kasida.bg/arbor-detsko-dyrveno-leglo-valerie-bianco-103-17356.html
и на матрак се спрях:
http://www.mattro.net/proizvoditeli/index.php?option=com_virtuem … =224&Itemid=2

Дано и приятеля ми да е съгласен и да не се разколебая! Мисля, че кошарката е много хубава, макар кукленските на Икея да са ми по-хубави сякаш, но тази има и колелца и аз лесно ще мога да я бутам до хола, защото при нас има много пространство, а в хола е слънчевко зимата и може да е приятно на бебката! Simple Smile

Clairette - имахме предложение и от консултантите по кърмене, може в следващата тема или още в тази да сложиш едно разяснение, ако някой иска да попита нещо, да откроява в червен цвят питането си към имената на консултантите.

LadyDe - честито, че вече знаете пола! Надявам се да е това, което си искала... все пак всеки си имаше някакво предпочитание (тайичко)  Hug

# 9
  • Мнения: 520
Запис и от мен в новата тема.
Момичета да ви питам вие от къде си взимате дрехи за бременни. Аз си бях взела преди време от един интернет сайт 2 панталона за лятото, но вече трябва и един два есенни да си взема, но така и незнам къде да ги търся. Сайта, от който ги взех е Мама Конти / даже някоя от вас го беше посочила /, но нещо нямат нови модели и незнам.  Thinking

# 10
  • София
  • Мнения: 7 645
Аз си взех от H&M - не са кой знае какво, но сега има и дънки и якета... дано ти харесат.
Аз от интернет не смея да си купя нищо за мен, че ме е страх, че няма да ми стане!


Момичета, крака ми е станал голям и в маратонките ми се чувствам много зле... тесни са ми ... нямам нищо което да ми става от зимния гардероб - за дънки и панталони е ясно, но и блузите са ми къси, якетата са ми малки, суитчерите са ми тесни всичко ми е малко, а да не говоря за огромното ми хубаво зимно яке!
Не съм пробвала още ботушите, но така или иначе до термин може и да мина с някакви боти, които задължително трябва да си купя!

Дали ще ми се нормализира крака?

# 11
  • Мнения: 2 185
Clairette - имахме предложение и от консултантите по кърмене, може в следващата тема или още в тази да сложиш едно разяснение, ако някой иска да попита нещо, да откроява в червен цвят питането си към имената на консултантите.

Ух, вярно  ooooh! ooooh! ooooh!, аз ви казвам, че остарявам  Blush . Ей сега ще го добавя.

Относно размера на ходилото, ако е просто подуто, ще спадне, но може и да ти е трайно порастнало. През бременността се отделя хормонът релаксин, за отпускане на сухожилията при таза, ама не действа само локално  hahaha за съжаление, а на всички сухожилия.Иии под тежестта на тялото се отпускат сухожилията на стъпалото и то нараства. Аз така, първата бременност, от скромния 35 минах на 37,5  Shocked и така си останах. Надявам се този път да не стана 40 номер  ooooh! .

# 12
  • София
  • Мнения: 7 645
Малеее, ужас! Дано не стане така.,.... за сега на дължина ми стават маратонки и обувки, стягат ми на широчина... имам поне 4-5 чифта ботуши и всички са за доста пари (маняк съм на тема ботуши)!!! Дано да си останат мои!  ooooh!  ooooh!  ooooh!

# 13
  • Мнения: 221
Clairette благодарности за темичката   bouquet

sofyia браво за чудесните резултати  Hug
LadyDe честито ти момиченце  Hug

И моя преглед беше благополучен днес.Док ме увери,че  нямам никакви поводи за притеснение.Гледа обстойно момченцето ми и каза,че всичко му е наред.Вече е 0.600 кг и не спря да се върти по време на целия преглед  Grinning.Говорихме и за раждането.По принцип термина ми е 30.12,но понеже ще съм с цезарово,докторът ми  каза,че около 15.12 може би ще е събитието...но дотогава има още време.Важното е че сега съм спокойна и бебока ми е добре.

# 14
  • Мнения: 1 111
И аз имам ботуши, с които не искам да се разделям, да не говорим за обувките, там ми е манията на мен  Laughing Много се надявам да не растат крачетата, че и без това съм като Шрек, къс, но широк крак. Ако стане дълъг и широк ще е пълен смеха  Joy
МоРсКа СиРеНа браво на малкия младеж, все така да си расте и да се върти Simple Smile

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт