Отговори
# 675
  • Мнения: 62

Вижте каква кошарка намерих - масивна дървесина иглолистна и с люлка и бяла и т.н.т. http://kasida.bg/arbor-detsko-dyrveno-leglo-valerie-bianco-285-17356.html

Същата съм си харесала, но вече я показах и реших да не се повтарям. Само, че тази, която искам, е натурален цвят - по ми се вързва на мебелите в спалнята.
Първото детенце си изгледах с такава кошара, сега смятам живот и здраве и бебо да спи там.Аз съм много доволна, нашият размер е 70/140 и баткото до към 2.6 годинки спеше там. Не, че не се събираше, ама много се въртеше и бързо му утесня  Laughing Според мен лично до към 3 годинки става този размер,като се сложи и възглавничка и одеалце. За справка, в дебелите книги пише 104- 4год, 110- 5 год. Ясно е, че това са ориентировъчни данни, ние също сме по средата.

DDeli - от мутситата Евото е най-малка, но пък при нея изключително е плитък сенника,... такъв ветрилник ще е в количката, чееее.... .но е много хубава и тя! Аз бях на 95% сигурна, че ще я взема и се отказах заради сенника в деня в който щяхме да я купуваме, оказа се изключително важно нещо... ако изведнъж задуха или завали бебето става мокро за секунди! A и мутси имат по 1 година гаранция, или поне на мен така ми казаха!





Само да вметна, че като завали и задуха има дъждобран, все пак ако се излиза в променливо време е добре да се предвиди един дъждобран в багажника и съответно разходка до по-близка дестинация  Hug

# 676
  • София
  • Мнения: 7 645
Marigoldd - мен много пъти ме изненадва времето... винаги човек може да намери сушина и да се оправи, но като ще давам 1200лв без столче за кола, смятам че сенника трябва да е на ниво!  Hug

Иначе супер мн благодаря за инфото за кошарката! Все повече се ориентирвам към нея!  Hug  Hug

# 677
  • Мнения: 62
Брайда, когато сме сами доста нещо могат да ни изненадат, но повярвай ми колко е силен майчиният инстинкт, и как има неща, за който не сме замисляли изобщо, а сега по цели нощи седиш и мислиш. Hug

 А иначе, само да покажа един аксесоар, който на мен ми беше страшно от полза с лятната количка http://modernimaiki.blogspot.com/2011/05/sun-shields.html#!/2011 … /sun-shields.html

Апрапо, големи хора сме и всеки си решава сам от какъв избор има нужда.

# 678
  • София
  • Мнения: 1 409
Здравейтеееее!
Много сте писали, едвам ви изчетох  Simple Smile
val_74, благодаря ти  Hug
Мая честита ти втора принцеска  Heart Eyes
Клер, Принцеса Дидолиначестит празник и от мен,макар и на патерици   bouquet

Аз да се отчета - днес бях на ЖК, моят юнак е точно 1.000 кг  Heart Eyes Всичко му е наред, към момента е седалищно разположен, но док каза, че има още много време да се върти и обръща  Simple Smile

Не можах да отида на срещата на софийските мами, но разбрах, че сте си изкарали чудесно  Hug Хайде другия път  Peace

# 679
  • Разград
  • Мнения: 377
Клер, честит рожден ден, на патерици!  newsm59 nbirthday  party023
Благодаря на всички за поздравите за госпожицата. Аз, вече приех новината и свикнах, даже.  Hug

# 680
  • Мнения: 62
maia_a много добре те разбирам   Hug
Аз бях по същият начин само, че в обратния вариант.Бях повече от убедена, че нося момиче, на всички разправях как ще раждам този път девойка.
И честно като се разбра, че е мъж сигурно поне 5 пъти питах док дали не е сбъркал, е май и една сълза отроних, ама мина де, пренастроих се бързо.
Само да са живи и здрави и бебоците ни  Hug

# 681
  • Мнения: 0
Maia, честита ти още една принцеска.   bouquetИ аз като Брайда ще потвърдя, че няма нищо по хубаво от две сестрички - аз не си представям живота без моята сестра - винаги сме се уважавали и защитавали една друга.

Sofiq, поздравления за добрите резултати и големия и здрав юнак  smile3525!!!!

Остана и аз да пожелая със закъснение здраве и щастие на Клерет  newsm59и да честитя годишнината на Дидолина!! Още дълги години да се радвате на щастлив и спокоен семеен живот  bouquet

# 682
  • Мнения: 1
Здравейте и от мен, най-накрая след шестмесечно чакане стана ясно, че ще имаме момиченце! И аз да се отчета накрая Simple Smile

# 683
  • Мнения: 1 111
Явно девойките започнаха да скъсяват първоначалната преднина на младежите  Laughing Честито на всички разбрали цвета на гащите и други хубави новини   bouquet
Да са ни живи и здрави всички бебоци  Hug

# 684
  • Мнения: 0
ЗАПОВЯДАЙТЕ В ЧИСТО НОВАТА ТЕМА Grinning -->> http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=677100.new#new

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт