Отговори
# 45
  • Мнения: 264
Brayda,  звънкай направо! Аз вчера имах невероятен късмет, защото звъннах в 18:45h и беше отказан часа за 19:30h за доц. Димитрова  и направо се изстрелях.

# 46
  • Мнения: 42
 здравейте.
Брйда, всичко ще бъде наред, ще видиш.

# 47
  • Мнения: 35
Брайда,като прочетох поста ти и се разплаках  Praynig дано всичко е наред с бебенцето ти,аз все си мисля,че не всичко трябва да е като по учебник,успокой се и знай,че лекарите не са Богове и бъркат понякога и,че всяко правило си има изключения.Мисля че трябва да не се притесняваш вече и да гледаш само положително на нещата,имай вяра,всичко ще е нормално,само притесненията ще ти останат Hug
Бубенце и на теб мила ти стискам палци и само искам да ти кажа,че имаме едно приятелско семейство,на което лекарите бяха казали ,че вероятността бебето да има синдром на Даун е 1:10,те се бяха шашнали,момичето изкара една кошмарна бременност,изпълнена със страх,съветваха ги за аборт(те не искаха) и накрая им се роди една красавица,жива и здрава и само с притесненията си останаха. Така ,че искам да кажа на всички-лекарите не са Богове,не се тревожете за всички диагнози,които поставят.

Момичета,искам да ви попитам нещо,знаете ли,ако например на бременната здравноосигурена и се наложи да ползва допълнителен преглед от гинеколога си,но той в този момент не е в кабинета си,а е в болницата,бременната трябва ли да заплати прегледа си?Мисля,че всяка бременна трябва да си знае правата Embarassedаз май не си ги знам Rolling EyesХубав ден на всички

# 48
  • Мнения: 62
 Brayda, bubence стискам палци всичко да е наред и вярвам в това  Hug

# 49
  • Мнения: 0
Brayda само запази спокойствие,не си мисли най лошото!Лекарите си знаят работата,а все пак са добри специалисти! Hug Hug Hug  bouquet  bouquet

# 50
  • Мнения: 390
Брайда, Бубенце, прегръщам ви силно  Hug кураж момичета, за сега нямате диагнози, а само предположения - не забравяйте това и се постарайте да сте максимално позитивни. Брайда, виж хубавото в този преглед - бъбреците вече не задържат урина, а функционират. Следващия път може да са си на същия размер, а сега да са се оголемили от предходния проблем. Бубенце миличка, сама каза, че всеки един от проблемите би могъл да изчезне през бремеността и дори да не бъде отчетен като проблем ако се прояви самостоятелно, приеми че по стечение на обстоятелствата при теб са се появилизаедно, но ще си изчезнат така както са се появили и всичко ще е Ок.
Миле,  принципно само ако отсъства твоят лекар и при случай на спешност имаш право да отидеш при друг. Ако е спешно, отиди направо в болницата да те прегледа /моят например ако усети, че съм много притеснена ме вика там за преглед/

Брайда, моята ФМ е за 23 август и ми я дадоха като първата възможна дата след отпуска на Марков. В петък не работел в частната клиника, така че и в събота едва ли приема. Както казаха обаче момичетата може да има някакви отказани часове  Peace Докато дойде и моят ред след месец направо ще се побъркам от тревоги дали всичко с бебето ми е наред  Sad

# 51
  • Мнения: 232
Здравейте, момичета!   bouquet
Brayda, bubence, силно се надявам притесненията ви скоро да изчезнат и всичко да е наред! От сърце ви желая при следващите прегледи хубави новини!  Hug
Clairette, чудесна темичка! Дано да е късметлийска за всички!
Аз раста на корем с бързи темпове. Много ме подпира високо горе, чак боли. Трудно ми е да се навеждам, запъхтявам се от най-малкото нещо. Вече се храня и пия нормално и се надявам лошите резултати от кръвните изследвания да се подобрят. Всички важни стойности /хемоглобин, калций и т.н./последния път ми бяха на долна граница. Вече усещам движенията доста осезаемо и ми е забавно като ме придизвикват да играем на “Познай кой съм аз“. Това е при мен.
Хубав ден на всички!


# 52
  • Мнения: 35
2в 1 плащаш ли му като те извика в болницата ,която работи,аз това ме интересува Rolling EyesЗащото аз отидох по спешност в болницата,в която работи(става въпрос за д-ра,който ми води жк),имах силни болки ниско долу(минаха слава Богу)и го питах дали му дължа нещо и той ми каза,че тук не вземал пари,в кабинета като отида Rolling Eyesи се чудих дали трябва да му плащам като на частно,ако беше така нямаше да отида при него ,а при друг,при който по принцип си ходя.Това ме интересува мене,Всички трябва да си знаем правата

# 53
  • Мнения: 2
а за кой от двамата Маркови да питам? Димитър Марков?

Димитър Марков е. Само да кажа, че ако него го няма, чух че д-р Елена Павлова също е доста добра. Тя работи в същия медицински център.

# 54
  • Мнения: 5
Brayda, bubence, много силно се вярвам, че всичко ще е наред. През някои изпитания просто трябва да преминем Sad

В сряда звънях за час при д-р Марков, на мен ми трябваше за средата на август, но ми казаха, че първият свободен е на 17ти септември. Звънни все пак, може да се е променило нещо от тогава.

# 55
  • Мнения: 390
Миле, наистина не зная. Моят не ми взема пари, но той и всеки път ме гледа не ехограф, а не ме таксува и каза, че за бременни по ЗК за себе си е решил да не взема допълнителни пари за преглед. Според мен щом си била по спешност не е редно да те таксуват, но не зная дали е така.

Това, което Руслана казва за часовете при Марков вероятно е така защото моят преглед за края на август го запазих още през юни Rolling Eyes

# 56
  • Мнения: 35
2 в 1 и аз мисля ,че щом ми се наложи спешно да ме прегледа,не би трябвало да му плащам,но той ме остави с впечатление,че иска да му платя,но в кабинета му.Днес ще мина да му оставя парите и следващите ми посещения ще са само на частния ми лекар,поне да знам за какво плащам.

# 57
  • Мнения: 48
Здравейте, вчера ми беше ФМ е всичко е наред с бебето. Вече на 100 % сме от мъжки пол. Wink

Стискам палци момичета всичко да е наред с цялата дружина бебенца във форума.
Нека мислим положително, че психиката е много важна!newsm10

# 58
  • Мнения: 205
Brayda, bubence Praynig Praynig Hug

# 59
  • Мнения: 0
Здравейте и от мен в новата темичка Simple Smile Страхотна е Simple Smile
 Brayda, bubence късмет,всичко ще бъде наред,стискам палци Simple Smile

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт