Слънце весело припича и АВГУСТинчето босo тича

  • 52 111
  • 739
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 243
Ния  Hug Малко по малко всичко остава зад гърба ви!
Нагушкай Ивайло от нас! И много прегръдки за теб  Hug
Мирама, ще имаш най-прекрасното момченце!  Hug

# 691
  • ГОре на черешата...
  • Мнения: 11 511
Ех, Ния, дано това са били последните ви притеснения...пращам ти много прегръдки за теб и малчо Hug!

Мирама, честита синя новина  bouquet!

# 692
  • В светлината на слънцето
  • Мнения: 7 915
Ния, и от мен едно много голямо и топло гуш и на двама ви.  Hug Hug Hug Важното е, че вече е минало. И всичко занапред да върви добре, бързо да забравите този момент. Hug
-----
Оказа се, че почти нямам снимки на миналогодишния ни календар. Открих само тези двете.
Първата е в по-едър план и вече изцяло отворен, втората е на заден фон, но се вижда идеята. Миналата година беше като сграда, на която се отваряха прозорците. Теди беше нарисувала във всеки прозорец картинка на съответните обитатели плюс коледна атмосфера. Мисля да подредим тазгодишния в събота. Ще го снимам като е готов.
Ето го предния.
http://lulumba.snimka.bg/travel/lyato-2011-albena.679794.29076380
http://lulumba.snimka.bg/travel/lyato-2011-albena.679794.29076391

Последна редакция: чт, 22 ное 2012, 23:54 от lulumba

# 693
  • Мнения: 338
Ния, прегръдки и от мен. Вече лошото е зад гърбави. Дано от тук насетне ви се случват само хубави неща.
Лу, календарът е страхотен, ама отде тия нерви. Аз ако се видя със свободно време, по-скоро ще легна да се наспя.

# 694
  • В светлината на слънцето
  • Мнения: 7 915
Привет. Grinning
Лека почерпка от мен, че днес е зимният имен ден на Сашковците.


И честито на всички други малки и по-големи момчета от групата!

# 695
  • ГОре на черешата...
  • Мнения: 11 511
Честит празник на Александровците - да са много здрави и засмени  bouquet!

# 696
  • Мнения: 338
Честит имен ден на всички празнуващи

# 697
  • Мнения: 22 436
Честит имен ден на празнуващите и от мен! Да са живи и здрави най-важното. )

Уффф, аз съм окончателно готова с подаръците тази година.
Днес последно се отбих през Хиполенд и взех някои дреболии, поръчах от Амазон 1играчка, че тук ми се уплаши окото от цената и. )
Поръчах и за себе си една колие, на което много се чудех. )

Иначе направо се шашнах от цената на тази играчка тук в БГ, която поръчах сега за подарък. )
Ето сравнение
в БГ - 69.90лв
http://www.simonovi-bgshop.com/tsetska/catalog/product_info.php/ … /products_id/6207
в Амазон - 9.99, или 8.29 с намалението
http://www.amazon.co.uk/gp/product/B000M59DJM/ref=oh_details_o00_s00_i02

# 698
  • В светлината на слънцето
  • Мнения: 7 915
Мирама, така е, у нас бухат едни зве.рски надценки на всичко. Twisted Evil Crossing Arms Ние днес смятаме да скокнем до Джъмбо за останалите поръчки. Снощи минахме през Хиполенд, но заради лудия петък имах усещането, че там се беше изсипала половин София. Та бързо-бързо се оказахме. Mr. Green

# 699
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 353
..........Та бързо-бързо се оказахме. Mr. Green

Абе, да ти кажа, струваше си мъката. Спестихме 50лв заради намалението, а накупихме повечето неща. Още малко има за пазаруване, но има време. А и аз явно съм сбъркана - обичам подобна лудница, съвсем коледно ми става  Crazy

# 700
  • В светлината на слънцето
  • Мнения: 7 915
Ох, Гита, не знам. Миналата година хич не й придирях на лудницата и опашките, но тази нещо не се вдъхнових. А и основните подаръци са вече купени, остават някакви дребни нещица, та решихме, че не си заслужава чакането. Коледните книжки купихме от Ориндж център Много съм доволна, добри попадения са. А дрешоляци им поръчах малко от фешъндейс, онзи ден пристигнаха. Та сега остават разни други, които Сашо най-вече поръча допълнително. Искал да има и влак с релси, и паркинг, и уоки-токи.  ooooh! Естествено няма да получи всичко това, та си стиснахме ръцете евентуално на влак. И заради този влак трябва да измислим нещо и за Теди, че те двамата си броят подаръците и ако не са по равно ще стане една.... Crazy

# 701
  • Мнения: 361
Гита,твоят дядо Коледа, ще ти донесе ли желаният подарък?Много бяха яки буките от снимката.Ако пусне 2 чифта,оставо едните за мен,плииииииийз Hug

Нашата Коледа ще е малко постна от към подаръци,че покрай апартамента сме на 0-лата.Но пък сме си у дома и това прави всичко друго незначително Hug

Ивон си е поръчала пъзели и скачаща голяма топка,което е доста търпимо от към финансова гледна точка.Ал,още няма особенни претенции,но ще трябва и за него такава топка,защото иначе ще стане лудница.Сигурно и някой багер или кран ще намаже,че това са му любимите играчки.

Честит имен ден на Катрин на Галето и на всички празнуващи Катета  bouquet

# 702
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 353
Гита,твоят дядо Коледа, ще ти донесе ли желаният подарък?Много бяха яки буките от снимката.Ако пусне 2 чифта,оставо едните за мен,плииииииийз Hug......

Няма много шанс  Confused 300 кинта няма кой да ми отпусне за 1 чифт

# 703
  • Мнения: 22 436
Здравейте и от мен,
аз вчера и днес имам малко тичане покрай работата, но пък се чувствам добре, което си е хубаво.

За подаръците, снощи окончателно поръчах и останалите, играчката за бебето, която показах, още една играчка за "нашето бейби", както казва Калина. )
Поръчах си и колието за което се чудех, но майка ми каза, че това ще е подаръка от нея. )))
За Калина от Германия страхотно яке с гъши пух, червено и 3блузки-поло.
И с това окончателно приключих с женската част. ) Останаха мъжете, за които нищо не съм купувала и мислила.  Laughing

# 704
  • София
  • Мнения: 3 826
Здравейте  Hug.
Ние подаръци още не сме купували за Коледа, защото в момента хлапетата пишат писмата си до Стареца. На Дани желанията са му такива, че свят ми се зави като чух. Иска истински диамант, телефон с тъч скриий, Лего, цената на което е около 150 лв. и най - новото желание му е I Pad ooooh!.
Той има след 2 седмици РД, но исканията му за него са по - скромни, защото знае, че ние гореспоменатите желания няма да му ги изпълним, а дядо му Коледа е най - добрия и той изпълнява всички желания на децата, ако са били добри Crazy.
Ани за щастие е по - скромна и тя иска типични за възрастта й неща: игра с принцеси, пееща кукла и Барби с пони.

Ако някой се интересува, другата седмица в Комсед ще има намаление на Лего с 30%.

Общи условия

Активация на акаунт