Отговори
# 30
  • Мнения: 1
svetla81 , farfalla - Благодаря ви!   bouquet След 2 два дни подред като си правих инхалации съм малко по-добре, и взех и осциолококцинум.

Тъкмо вчера се бях оплакала че не чувствам бебка, но снощи като легнахме докато гледахме филм, така хубаво я усетих.. този път беше малко по-продължително.. и по-ясно.. така ми стана драго и се зарадвах и се успокох Simple Smile

Хубав и усмихнат ден, макар и дъждовен!  newsm51

# 31
  • Мнения: 6 796
Привет в новата тема! Palica, справила си се чудесно!  Hug
За да поставите част от поста си в "скрит текст" над полето за писане има два реда иконки, тази за скрит текст е на горния ред, осмата подред.
Хубав ден! Hug

# 32
  • Варна
  • Мнения: 2 455
Да се запиша и аз в новата темичка, страхотна е, благодаря!  bouquet

Палчета за всички девойки с предстояща ФМ. Praynig Praynig Praynig

timide, и на мен ми се наложи да полежа в болница през почивните дни, зарарди контракции и болки. Надявам се повече да не стигаме до там преди финала. Praynig Praynig Praynig

# 33
  • Бургас
  • Мнения: 326
Привет на всички Hug
Не съм влизала от сряда, а пък тя каква станала... Дано новата темичка е много слънчева  bouquet
Може ли някой да ме добави към скайп групата. Нямам покана, незнам как да се включа, ако ме искате де  Embarassed. Иначе писах във ФБ още преди седмица.

stefitato-четох книгата на д-р Спок цялата през предната бременност. Имам я от мама, от както аз съм била бебе. Май е издание 1978-79, не съм сигурна. Някои неща са същите, други са доста различни. Сега я ползвам като справочник от рода примерно как се разпознава скарлатина или варицела, или нещо такова. Много добре е подредена и на мен поне ми действа успокояващо.

По повод книгите, има една "Пренаталното възпитание" мисля, че се казва, синкава, с бременна жена на корицата. Подариха ми я през предната бременност. В нея има доста интересни неща.

Иначе ние сме добре. Никъде не ходихме по празниците, главно из къщи се мотахме и по разходки. Засадих доматите на терасата, чакам да вържат вече Simple Smile Правим ремонт по терасите. Мъжа ми лепи изолация, шпаклова.... В събота изстъргах тавана от старата боя, че беше и шупнала от течащия преди година покрив, още ме болят китките. Grinning Майка после ми се накара, що съм се катерила по стълбата и що съм се натоварвала, ама нищо не ми стана Embarassed
Иначе бебока рита все по-силно и по-често го усещам.  Още не се виждат бабуни по корема. Предните две вечери като се събуждам за тоалетната и около пъпа ми натиска нещо все едно иска да изкочи. Май главата му е заставала там, че беше едно твърдо кръгче. Много смешно Laughing И нищо, че ми е втора бременност, чак сега усетих какво е да те рита на вътре. Много странно чувство, но на вън си е по-хубаво. Laughing

# 34
  • Мнения: 51
Здравейте момичета накрая реших и аз да се запиша при вас ,макар че ви чета от самото начало.
Завиждам на всички,които вече по-осезаемо си усещат мъничетата и знаят пола.
Аз съм с термин 25 Октомври,така че може да ме прибавите към списъка на първата страничка,а от утре надявам се и гащи да ми сложите.
Хубав ден на всички!

# 35
  • Мнения: 45
да се запиша в новата темичка Simple Smile Simple Smile

# 36
  • Мнения: 30
Привет и от мен Hug.Ние днес решихме да се поразходим до Хипо Ленд за оглед на количките, принципно съм се насочила към Бертони,но се колебая между Астра или Пласма,макар,че двете са почти сходни.Каня се и на доки да звъня,за да уточним час за преглед,дано има часове за четвъртък,че вече и двамата нямаме търпение да разберем какъв ще е бебока.Вчера пък имахме среща с нашите кумове,които си имат една принцеса на 2 месеца и мойто мъж направо се разтопи по бебка Heart,цяла вечер се въртя около мен и ми целува корема.Много беше сладък  loveuuu

# 37
  • Мнения: 800
Привет,
В новата тема дано да сме по-ведри и по-отворени към останалите. И да не се налага да споделяме неприятни неща!
При мен няма нищо съществено. Сутринта ходих за рецепта, че нали нещо микрофлората ми се е нарушила. Сега десетина дни ще слагам глобули. Поисках някакъв кратък болничен, за да регенерирам малко, понеже сама с малко дете и куп ангажименти на работа започнах леко да избушвам. Странно, но АГ ми отказа такъв болничен - можела да ми даде не по-малко от 30 дни, защото при нея диагнозите били такива. Та оттам отидох при личната и тя ми написа болничен за пет дни, за което съм й страшно благодарна. Аз наистина нямам конкретни оплаквания, просто се нуждая от почивка, за да не се стигне до някое неприятно състояние, много се изнервих напоследък, не спя добре, криво ми е и все ми се ще да нахокам някого. Май са нормални неща, но ме изтормозват, а и нали уж бременните трябвало да си почиваме повече, къде ти?
Въпреки болничния сега пак съм на работа, но след малко мисля да си тръгвам. Свърших едно-друго, останалото на колежката го завещавам. Тя пък другата седмица ще отсъства и тогава аз ще я позамествам. Добре, че колегите са разбрани.
В духа на положителните емоции да кажа, че днес и утре следобед сме канени на абитуриентски изпращания. Надявам се това да ме зареди положително.

# 38
  • Мнения: 7
smile3525 Честит ви понеделник Wink
и аз да се запиша в темата...
Като гледам горещо е било тук през последните дни. Не съжалявам, че не съм имала достъп по интернет хихихи. Това в кръга на шегата. А извън него въобще не ми се коментира. Бъдете по-глобални и не толкова концентрирани в себе си и собствените си разбирания. Това ще кажа с най-добри чувства Simple Smile
Хубав ден Heart Eyes

# 39
  • Мнения: 2
Искам вече СЛЪНЦЕЕЕЕЕЕ     Nature Sun With Face, писна ми  от това дъждовно и мрачно време  Sad. Само си стоим вкъщи и си скучаем....и от нямане на какво да правя все търся какво да похапна и резултата не е добър. Килограмите си се качват и балона се надуууува.....и дано да няма "пук" накрая.... newsm62.
 Днес поне ще ходя на каката на открит урок по плуване, че ще изляза малко да се разнообразя.

# 40
  • Мнения: 36
Здравейте, момичета  Hug
На ФМ каза доц. Балев момиче, преди това др.лекар каза момче, та затова съм пас засега относно пола.
Имам въпрос към консултант по кърмене:
ЛЛЛ  Има списък с предстоящите лекции за Варна  http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=103098.msg22070484#msg22070484. Трябва ли предварително записване?
 А и какво се крие по абв. РЗИ  Embarassed(първата лекция на 5 юни е там)

# 41
  • Мнения: 6 796
РЗИ е Районна здравна инспекция ( преди ХЕИ)  Grinning , във Варна на ул. "Брегалница".

# 42
  • Мнения: 87
Момичета групата във фейсбука е скрита и за да станете член първо трябва да станете приятел с някой от членовете и той тогава ще ви добави. Например може да ми изпратите тук лично съобщение с данните във фейса или направо копиран линк от профила си. Аз скайп не използвам, но до колкото знам в групата има специален документ в който е написан, кой е в скайп група и трябва да изпратиш покана на някой то групата за да ви добави.
Ще ви помоля пак за да ви впиша пола на бебета ви както и новите момичета във форума да изпратите лично съобщение на октомври 2012 с данните си. Това е за мое улеснение не мога да ви следя постоянно кой какво е писал. Това го пиша за да няма после сърдити, че не са били вписани.

# 43
  • Варна
  • Мнения: 140
Здравейте и от мен в новата тема, надявам се всички да сме добре и дано скоро спре да вали че това мрачно време много подтиска. За мамите от Варна, които имат свободно време и желание могат да посетят лекция на списание "9 месеца" на тема "Дихателни техники",  утре в МОЛ Варна детски кът  "Capella Play", само трябва предварително записване, ето и повече инфо: http://9m-bg.com/?p=news_inner&sub=463. Аз се записах надявам се да е интересно и полезно.
Приятен ден на всички!

# 44
  • Мнения: 36
РЗИ е Районна здравна инспекция ( преди ХЕИ)  Grinning , във Варна на ул. "Брегалница".
Мерси     bouquet

Plamache_ , тези дихателни упражнения за вагинално раждане ли са?

Общи условия

Активация на акаунт