Отговори
# 735
  • Мнения: 37
Разчувствах се!

Може би наистина отсега трябва да си измислим име и да ги наричаме с него.
Аз изчаквам понеделник да ми мине ФМ, за да съм сигурна че е момиче.

# 736
  • Мнения: 317
Разчувствах се!

Може би наистина отсега трябва да си измислим име и да ги наричаме с него.
Аз изчаквам понеделник да ми мине ФМ, за да съм сигурна че е момиче.
Heart Eyes Hug

# 737
  • Мнения: 6
Здравейте, момичета.
Не съм влизала няколко дена и сега с доста голяма доза почуда видях каква люта словесна схватка се е водела на последните страници.
Нека наистина бъдем толерантни една към друга. Защото никой не може да бъде сигурен какво ще му поднесе утрешния ден.
Имам предложение за "страшните" теми, независимо по кое време от бременността ги обсъждаме - в менюто има опция за скрит текст. Нека момичетата, които искат да споделят нещо, което би могло да предизвика тревожност при част от останалите съфорумки, да пишат с подобен скрит формат. Всеки би могъл да отвори и да погледне какво е притеснението, а тези, които не желаят - просто няма да отварят. Давам пример: искам да помоля за мнение
Скрит текст:
спорни резултати от ФМ....
По този начин хем всеки ще пише всичко, което му е на душата в момента, хем излишно няма да се товарят тези, на които им е трудно да четат през ред (пост, страничка).
Приказки и песнички чета и пея непрекъснато, но не специално на бебчо, а покрай каката се забавляваме доста с тях, особено, когато е дъждовно. Малко ми е тъжно, че не успявам да пусна специално за съкровището в тумбачето класика, но кака Смехи предпочита детските  Rolling Eyes
Лорини, ти психолог ли си наистина  newsm78 или само консултант по кърмене?

# 738
  • Мнения: 45
каде са вси4ки моми4ета няма никои в скаипа ?

# 739
  • Мнения: 87
Здравейте момичета! Ще се опитам да пусна нова тема сега, ако не мога да се справя ще пиша за помощ Simple Smile  И така понеже искам да приключа темата относно спора за да не продължи в другата темата. Смятам, че предложението на mama - Smehorana е компромис за двете страни. Моето лично мнение, че все пак това е форум и сме събрали да споделя както радости така и неволи по време на бременност, така че няма начин да не си пише за процедури, болести и прочие. Смешно ми звучи да се пише само за покупки и т.н. Смятам че всеки има право да пише каквото иска а вече на личен избор е какво ще четеш. Аз лично чета това което   ме вълна и понякога   пропускам постове, които не ме вълнуват. Добре написах това което исках и аз приключвам  тази тема.

# 740
  • Мнения: 894
Палика, ще се справиш чудесно, сигурна съм.  Peace И без това в скайп-групата имаше коментар, че нямало кой да направи новата страничка, защото едва ли не само кандидат-мамите там можели.

# 741
  • София
  • Мнения: 16
Тъй като скандала тръгна от мен и то напълно без да ми е била това целта... Идеята ми беше разбрана абсолютно погрешно и думите ми бяха извъртяни. Никога не съм казвала да не се споделят проблеми. Но както и да е... Явно има момичета, които тези неща ги натоварват психически, което също не е здравословно (включително и мен) Това не значи, че сме застраховани, злобни и безчувствени. И не е честно да се отказваме от форума. След като ще сме толерантни, да сме толерантни към всички. Затова смятам, че идеята със скрития текст на Мама Смехорана е чудесна! Адмирации от мен   bouquet Успех!

А на Лали Бали искам да кажа да престане да интригантства! Не ти отива нито на годините, нито на образованието.

# 742
  • Мнения: 0
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=660533.new#new Заповядайте в новата тема.
Моля, не пишете повече в тази тема.

Общи условия

Активация на акаунт