Отговори
# 15
  • Мнения: 477
Aiw и аз много съжалявам за ужаса, който си преживяла.Силни прегръдки от мен и ти пожелавам да бъдеш все така силна както и преди!  Hug
Близначе, мила не се шашкай излишно - сама разбра че е рано, а за такива докторки хич не се чуди и кахъри- под път и над път са.Ще видиш, че всичко е от бъбреците и в петък ще ни донесеш най- хубавите новини.Аааа и стига с тея глупости, че спираш да пишеш и че досаждаш , и дрън- дрън!Нали за това е темата- да споделяме радости и тревоги  Hug
Лека вечер от мен!  Hug
 Heart Eyes

# 16
  • Мнения: 2 233
Ми аз съм притеснителна  Blush Вие да видите днеска колко пъти се извиних на лекарката , че съм си позволила да имам болки и да и се обадя по повод това. Тя накрая се разсмя  Blush Просто...искам това бебче , разбирате ли...толкова много  Praynig

Аз ходих в понеделник 30.04, тогава съм била точно една седмица по- малко и още не се видя зародиш, само плоден сак. Колко мм ти е плодния сак?

# 17
  • Мнения: 2
 Praynig всичко ще е на ред ,ще видиш  Hug

# 18
  • Мнения: 2 237
Казаха че плодния сак е 8.3 мм. Не знам това какво значи и добре ли е. Ехографът показа точно 6 г.с.
Точно преди 8 дни беше едва 2 мм. Е ако не се развива, защо тогава нараства ?
Знам само че самият ехограф зацепи трудно, после показа размазано, после не знам какво още стана...тя се изнерви...И каза:имай предвид че техниката ни е стара. Ох, дано е така  Praynig

# 19
  • Мнения: 2 233
Казаха че плодния сак е 8.3 мм. Не знам това какво значи и добре ли е. Ехографът показа точно 6 г.с.
Точно преди 8 дни беше едва 2 мм. Е ако не се развива, защо тогава нараства ?
Знам само че самият ехограф зацепи трудно, после показа размазано, после не знам какво още стана...тя се изнерви...И каза:имай предвид че техниката ни е стара. Ох, дано е така  Praynig


Значи си отговаря на седмицата, в която си. Само дето те изплаши тая. Сигурна съм, че дори утре, акот отидеш на свястен апарат, ще се види точката.

# 20
  • Мнения: 0
Близначе, стискам палци всичко да е наред! Ще видите бебче, просто му дайте време да порастне малко.

Aiw, прегръщам те и съжалявам че се е случило и на теб  Cry Знам какво е да преживееш кюртаж и да не искаш да повярвяш на лекарите, че бебчето е спряло да расте. Аз го разбрах в 10 г.с., а то си е останало в 7-ма, при това нямах никакви симптоми, нито болка, нито зацапване - направо ми дойде като гръм от ясно небе! НО важното е сега да си с човека, който обичаш, а заедно ли сте нещата ще се наредят по най-добрия начин. Почини си 2-3 месеца, не мисли за това доколкото можеш, и може да опитате отново след това. При нас точно така се получи. Прегръщам те и ако мога да помогна с нещо съм насреща bouquet

# 21
  • Мнения: 163
aiw, съжалявам, знам, че каквото и да кажа, няма да те утеши  Hug Вярвам, че следващия път всичко ще бъде наред!
близначе, и теб много тъпо те е уплашила тази, защо не отидеш наистина утре в МД да видиш там какво ще кажат, току-виж си попаднала на по-компетентно лице  Crossing Arms Наистина не звучи логично да нараства сакчето, при положение, че няма никой вътре  newsm78

# 22
  • Мнения: 48
рядко пиша в темата тей като докато съм на работа не мога много да влизам, но вечер ви чета. aiw и аз много съжалявам за случилото се, виждам че ти си силна жена и всичко ще се нареди при теб!
bliznache и аз чакам да чуя хубави новини на прегледа, които е на 11.05 ooooh!

# 23
  • София
  • Мнения: 15
Здравейте и от мен!
aiw  много съжалявам за станалото и те разбирбам напълно, и аз съм минала през missed abortion като диагноза, аз бях точно в 12 г.с. а бебето беше си останало на ниво на развитие като за 8 г.с. Sad
Изпусна ме една тъпа лекарка, а като отидох на преглед пък по спешност един друг лекар ми каза: ''не мога да се закълна, че има пулс'' и ми изписа дуфастон за задържане, добре ли е?! 4 седмици спряло развитие, а той ми изписва хормони и лекарства за задържане....
Само мога да ти дам кураж, ето че след мисед преди 3г.од сега отново съм бременна и се надявам този път всичко да е наред.
blizna4e, горе главата...в петък чакаме да се похвалиш, че всичко е наред и си имаш ембрионче с пулсиращо сърчице...
Като гледам доста мами са на преглед на 11.05. (петък) и аз вкл. нямам търпение да си споделим взаимно хубавите новини...
Лека вечер от мен

# 24
  • Мнения: 48
Aiw, много съжалявам за загубата ти, от сърце ти пожелавам бързо възстановяване и скоро да се запишеш отново.  Hug  bouquet

# 25
  • Мнения: 57
Добро утро момичета! Пожелавам един прекрасен ден на всички днес   bouquet
blizna4e мила моя, мисля, че не трябва да се притесняваш твърде рано е и аз ходих в 5г.с. и се видя само плодно сакче нищо друго не ми казаха, но съм настоена тозипът много позитивно, вярвай всичко ще е наред, твърде рано е още  Blush само бъди спокойна..за да е спокоен и бебо  Peace  Hug
Aiw много съжалявам миличка, прегръщам те силно  Hug само не се отчайвай! Сигурна съм, че съвсем скоро Бог ще те дари със 2-ро чудо.. виж моята лентичка аз загубих сина си на 1годинка и колко скоро той ми връща друго..още не съм чула сърчице, но вярвам че този път всичко ще е наред  Praynig както и при теб вярвай и съвсем скоро ще си отново щастлива! Знам колко е трудно, но човек не може сам да определя съдбата си за съжаление, още веднъж прегръщам те  Hug Heart Eyes
Achillea millefolium Честито и добре дошла, като гледам с теб май сме най-младите  тук в темата  Laughing Hug

# 26
  • София
  • Мнения: 3 714
Запис в новата темата...
aiw, само мога да предполагам колко ти е тежко; искрено съжалявам, за това, което си преживяла! Знам, че скоро ще се зарадваш с хубавата вест отново!
Може ли някой да ми прати паролите на лични? Благодаря и хубав ден на всички!

# 27
  • Мнения: 57
Беепс Изпратих ти ги  Wink  ..които е в групата ги има написани там  Hug
Забравих да кажа, че заглавието много ми харесва. Crazy Heart Eyes

# 28
  • София
  • Мнения: 3 714
И какво сега- имаме албумче, но сме много срамежливи и нямаме снимки Grinning

# 29
  • Мнения: 1 497
Привет. За сега се записвам при вас. Последния ми цикъл беше на 28 март , което ще рече , че сега съм някъде 6 г.с. Питането ми е обаче защо след като на 04.05 отидох на преглед (това беше 1 седм след закъснението) лекарката ми каза , че е на 4 седмици? На моята приятелка й казала по съшия начин на същия етап от закъснение? Какво вземат под внимание - колко време евентуално е минало от самото оплождане ? Защото ако е така наистина е било на 4 седмици тогава , но иначе би трябвало да съм в 6-та. С моята приятелка се чудехме защо и на двете ни така е казала Rolling Eyes.

Общи условия

Активация на акаунт