Отговори
# 705
  • Мнения: 1 497
Ох , и аз нямам търпение вече да чуя сърчице. Толкова много се вълнувам. Само някакви мисли минават през главата ми - ама дали ще чуем , дали си отговаря на седмиците , дали , дали. Хиляди въпроси в главата ми. А да чукна на дърво милото не ми създава почти никакви главоболия. Да не казвам голяма дума сега ама почти не ми се е гадело , само ми се спи повече и май това е. Кротичко ще ми е от сега , знам си аз. Малко ме е страх и , че ще е глезльо , защото аз много време чаках и много исках бебенце и сигурно много ще му удисвам на акъла Laughing. Мъжа ми се сили от сега , че щял да е строг баща #2gunfire.
Момичета , вие кога ще кажете или сте казали в работата? Аз мисля живот и здраве всичко ако е наред като вляза в 3-тия , а това ще стане след 3 юни. Искам да им кажа по навреме , защото обмислям да ходя на работа до края на август , а все пак за 3 месеца трябва човек да се намери и да се обучи. Не е много времето. Тъкмо си правя сметка , че като ми вземат заместник няма толкова да се измарям и най - вече да се ядосвам. Вие до кога мислите да ходите на работа?
На няколко пъти и обмислях как да им го кажа , защото ние сме няколко жени в една стая. Не върви някак си да се изтъпаня насред стаята и да се развикам - аз съм бременна Laughing. Мислех на всеки поотделно като имам възможност и така.

# 706
  • Мнения: 26
GrayButterfly при мен повръщането се появи преди 5 дни и се надявам да отшуми скоро
Elizabett и аз мисля да работя най-много до септември - работя в училище и не ми се разхожда сред учениците с голям корем.

# 707
  • София
  • Мнения: 512
Лентичката си я правя и като стигна до финала, нали трябва да се копира, е това с iphona не ми се получава.

А за препаратите за почистване- у нас идва една жена да почиства, но въпреки това мисля, да и кажа че сменяме препаратите със сода и оцет. То не е само до вдишване, ми климата вкъщи ще е по еко. Днес съм разпечатала 4 листа с инфо, кое с какво да се почиства. Много бях навита за стийм моп, но май отрицателните мненията са много повече от положителните. А сега го има на промоция дори. newsm78

Последна редакция: пн, 14 май 2012, 20:03 от ivka76

# 708
  • Мнения: 441
Дреболинка, а как се храниш? Успяваш ли да ядеш или да пиеш нещо? Някакви хапчета облекчават ли те?

# 709
  • София
  • Мнения: 3 714
Брайда, чистя със същия Медикс и не мисля, че може да ни стане нещо от чистенето, особено сега на широко отворени прозорци. Аз правя по-слаб разтвор и освен да ми мирише на хубаво друго не ми става...Все пак не дишаме лепило и не ползваме Медикс на бонг  Grinning...И аз съм с куче и се опасявам, че всякакви чисто природни екстракти няма да успят да дезинфекцират добре. Евентуално с каналин и други подобни трябва да се внимава, дори и да не сме бременни

# 710
  • Мнения: 26
Дреболинка, а как се храниш? Успяваш ли да ядеш или да пиеш нещо? Някакви хапчета облекчават ли те?

храня се но общо взето си връщам всичко. сутрин пия вомитус хил след като съм повърнала и после изкарвам деня но вечер е ужасно току-що  Sick за втори път; действа ми добре като пия фанта. През първата ми бременност повръщането продължи точно месец, дано сега е по-кратко. Все пак нали няма две еднакви бременности. Горкото ми детенце - карам я да си ляга с кокошките, че ми е лошо и заспивам рано.
Лека и спокойна нощ на всички от мен!

# 711
  • Мнения: 163
ivka76, ние имаме стийм моп и съм много доволна от него - страхотен е, малкия също много му се кефи и вилнее из къщи с него. Подари ни го свекито за Коледа, но аз и без това си го бях заплюла отдавна, та много добре ни дойде Simple Smile Иначе и при нас чисти жена де, но и тя цялата къща изчиства с него без банята и тоалетната, които ги минава с препарат.

# 712
  • Мнения: 0
Хайде, мили дами, преместете коремчетата в НОВАТА ТЕМА !!! -->> http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=658165.new#new

Общи условия

Активация на акаунт