Отговори
# 15
  • Мнения: 2 237
San4es  Hug уелкъм, дето се вика Wink

Beeps, и аз будувах цяла нощ  Crossing Arms Следващия път ще стана, ще пусна компютъра и ще си пишем  теб  Mr. Green


Brayda, благодаря, добре съм Simple Smile Не смея да се похваля, но от вчера не съм пила обезболяващи, минах си само на фолиева киселина и много вода. Да чукна на дърво добре съм. Може да е била моментна криза, И да се повтори, поне знам как да действам. Само дето вечер и  нощем ми се появяват едни като предменструални болки (предимно в яйчниците) но приемам че са нормални.

 aneg, надявам се че няма да имаш проблеми с работата, дано всичко е ОК. Аз в моята още не съм казала на никой че съм бременна....

Относно термина, моят по всички калкулатори излиза с различни дати  newsm78 Повечето калкулатори го показват 29 или 31.12.2012. Един-два показаха и 01.-02.01.13. Лично аз мисля че съм си за декември, така го чуствам и усещам. Още повече няма да издържа до 01.01. като се знам как едва се закрепих с дъщеря ми до 37 г.с. Предвиждам раждане по Коледа (Дай Боже). Вече си се писах декемврийка и никакви изчисления не могат да ме спрат  Mr. Green

 Hug

# 16
  • Мнения: 876
blizna4e , радвам се, че си по-добре!  Hug С повечко вода ще отминат нещата, ще видиш! Естествено, че е моментна кризата!  Wink

Добро дошли и на новите попълнения!   bouquet

Аз нали ви казвам, че се тегля всяка сутрин. От вчера до днес (при положение, че вчера си хапвах съвсем нормално) имам разлика от -1.4кг.  Shocked И това всичко от задържани течности. Онази вечер така се бях подула, че не можех да си извадя халката от пръста.  ooooh!

# 17
  • Мнения: 2 233
Добро утро!

Честита ни нова темичка!

Добре дошли на новичките!

# 18
  • София
  • Мнения: 1 409
Добро утро, запис и от мен! Благодаря за новата темичка  Hug
Добре дошли на новичките   bouquet

# 19
  • София
  • Мнения: 7 645
Добро утро на всички!
За килограмите, вече съм в 3-тия месец и съм качила 2кг, но според мен съм ги качила главно на корем, трудно ми е да го свия, корема ми е като на бременна.... как е възможно това!? Сакчетата са ни само по 3-4см, не е възможно да изпъкват толкова много! Е аз не че не си ям....  Embarassed

# 20
  • Мнения: 2
Добро утро, мами! sun
Честито ни нова темичка! Дано да я напълним с много добри новини с нашите бебчета. baloni
Добре дошли на новите мамчета. Пожелавам ви една лека и успешна бременност. Hug
Brayda Моя корем си е точно като на бременна. Таткото ме майтапи, че всички вече ще разберат че чакаме бебчо защото ми личи. Не съм се измерила още колко съм качила, но по мое мнение около 2 кг също като теб. Вчера ми попадна един сайт в който мамите си снимаха коремчетата във всяка седмица и общо взето имам коремче за 8 седмица, в която влизам утре. Малко се успокоих. Wink
Ето линк, ако ви е интересно  Flutter
http://www.countdownmypregnancy.com/pregnancy/pregnancy-week-by-week.php

# 21
  • Мнения: 876
Brayda, то сакчето верно е малко, но и матката се разширява, така че си е нормално да щръкне. Четох някъде, че в 10та седмица матката е с размер на грейпфрут, което хич не е малко. Моя също не мога да го прибера, но то и преди си беше горе-долу така.  Simple Smile

Сега се сетих да ви питам какво мислите за боядисването?  newsm78 Предстои ми важно събитие и ако не беше то, бих се прежалила поне до края на 3тия месец да не се боядисвам, ама сега... (тъмно руса съм).  newsm78

# 22
  • Мнения: 57
Добро утро и от мен! Да ни е честита новата темичка   bouquet Килограмите моя кантар блокира  Laughing и моя мъж сега ме базика постоянно, от както разбрах, че съм бременна се теглех всяка сутрин..ама явно пак ще имам шокиращи наддавания що от сега блокира милия  ooooh! Laughing Коремче и аз си имам вече, но то си ми беше останало малко от предния път само дето ся си го отпускам и е много забележимо  Tired Добре дошли на новите мами  Heart Eyes
Злате, аз преднияпът бях руса и се боядисвах с безамонячна боя  Peace

# 23
  • Мнения: 129
Clairetteмерси за новата тема и съжалявам ако съм те обидила,относно кърменето.Писах,че го поткрепям с две ръце.Но сина ми като беше на 1.3г,беше почнал само да си играее с гърдите ми,нямаше много кърма и през ноща като се събуди докато не му дам да цокне не заспива и тъка 10тина пъти на вечер. Накрая се принудих да го отбия.
Хубав ден на всички!

# 24
  • София
  • Мнения: 7 645
Aз леко надниквам отвреме на време в ноемврийската и октомврийската тема и там всички мами се боядисват без проблем с амонячна боя! Дори има такива, които са питали лекари и те са им дали зелена светлина!
АЗ мисля, че няма да е проблем, имам познати, които като бяха бременни си се боядисваха!

На мен приятеля ми казваше да не се стрижа, да не си режа ноктите и т.н.т. ама това за мен са пълни глупости!
aiw - звучи много интересно, ще разгледам сайта! Ама аз по принцип си имам корем, просто сега го чувствам по-корав и не мога да го "глътна"!

# 25
  • Мнения: 876
Аз с предната бременност също питах доки и той малко си изкриви физиономията тогава и каза, че по принцип до края на 3тия месец не е много препоръчително, защото всичко се втрива в кожата и влиза в организма...И ако реша да гледам да е безамонячна...Само че сега ми е гузно.  Embarassed

# 26
  • София
  • Мнения: 7 645
Ами вземи си безамонячна, те верно другите мами са минали вече 3-тия месец!  Wink

# 27
  • Варна
  • Мнения: 33
Добро утро и от мен Simple Smile Докато прочета всичко, вече стана "добър ден".
Добре дошли на всички нови мами!
За боядисването - аз също знам, че вече с новите бои, няма място за притеснение. Но предполагам, че ще е по-добре с професионална боя, защото на мен не ми хваща по време на цикъл, а за бременност - честно казано няма и да опитвам Simple Smile.
Колкото за коремите ... аз също тръгнах от стартова позиция 60 кг (миналата година спрях цигарите, понеже забременяваме планирано). Благодаря aiw, сега вече се чувствам по-добре Simple Smile Защото на килограми съм същата, но свих малко талията, налях гърдите и коремът ми щръкна доста напред, което ми се стори ... меко казано рано Simple Smile
Желая ви хубав ден. Аз продължавам да се мъча с кроенето и шиенето, че следващия уикенд сме на гости при моите родители и майка ми ще очаква да изглеждам поне блестящо  Banghead

# 28
  • Разград
  • Мнения: 377
Добро утро, коремчета!  Hug
Благодаря за новата тема!   bouquet
Добре дошли но новите мами!  welcome
Чета, че пишете за кърменето. Понеже дъщеричката ми е родена със секцио и поради кръвоизлив, който получих 4-ия ден след операцията, ми я дадоха на 5-ия ден и тя вече беше свикнала да си хапва от биберонче. Цедих се 6 месеца и така тя беше на кърма, но аз си давах и водичка понякога. Сега, живот и здраве, отново ще е секцио, 3-то подред и се надявам последно. Аз, изобщо, не съм му привърженичка, но така се наложи, а сега ми казаха че трети път няма как да го избегна.
С двете си предишни бременности се мазах точно със свинска мас с невен. Майка ми преварява 10 пъти свинската мас на водна баня докато стане бяла като сняг и после слага невен за аромат и не знам, но може и свойства да има. В интерес на истината с бременностите не се нацепих, но после с диети и така нататък си понаправих малко стрии, но не е болка за умиране.  Wink
Ние, след малко отиваме на разходка докато не е станало много горещо.
Пожелавам ви приятен, слънчев и усмихнат ден!  Hug

# 29
  • София
  • Мнения: 7 645
До колкото разглеждам сайта който aiw е дала, там има Baby Bump Photos, където различни жени са се снимали в различните седмици! Ами много зависи от жената, на всяка корема й е различен и явно ще расте различно.... Иначе на обобщаващата картинка какъв е корема през 9-та седмица в която съм аз, прилича на моя!

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт