Отговори
  • Мнения: 0



1

sofyia - 39 години, София
Clairette- 28 години, САЩ
desitkatapen
Izida_f  - 28 години, София

2

Marley - 25 години, София
*_*_lana_*_* - 34 години

3

megi.vilieva23
ivka76
lily_b - 33 години, София

4

maminka_yoan

5

Zlatence
tanchiii - 20 години, Пловдив
viki_7959 - 25 години, София
Nati_2005 - 24 години, София

6

Brayda - 24 години, София
du6ka26
Муциту - 40 години, Бургас
la vie est belle - 29 години, Франция

7

DDeli - 39 години
nightflyer - 28 години, София

8

emzi- 32 години, София

9

10

krokodilkata - 25 години, София
Принцеса=Дидолина - 26 години
tony.la -  twin_neutral
Marigoldd - 30 години София/Бургас

11

say me - 26 години, София

12

malvi- 30 години, София
dimi_7

13

aiw- 26години, Балчик
sili-pili - 27 години, София
Evelin Stefanova - 31 години
meryji - 30 години


14

Cattaleya - 23 години, Ст. Загора/Дъблин
maia_a - 31 години, Разград
лаленце 74 - 37 години, Ст. Загора
fiesta66  - София
Gertrudi - 29 години, Варна

15

daniela_77 - 35 години, Бургас

16

kat-bati - 30 години, Стара Загора
Patence7 - 28 години, София
*Дидито* - Англия

17

danielatodor - 27 години, Пазарджик

18

galka82 - 29 години, София

19

mari_bg - 29 години, Карлово

20

Drebolinka - 34 години, Ст. Загора

21

toanto

22

23

24

San4es - 37 години, Кюстендил
tanita23 - 29 години  twin_neutral
buborana - 29 години, Бургас
_ASEYA_VN - 27 години, Варна

25

flauer - 32 години, Пловдив
klqsh - 27 години, Пловдив
Rali_MR - 28 години, Варна

26

V V - 32 години
timida48

27

KosDT

studentessa - 25 години, Благоевград

28

merykey

29

STANITANI - 26 години, Благоевград

30

4play - 28 години, София

31

blizna4e - 35 години, София
golanaA - Асеновград
aviatora
aneg - 35 години, Балчик/София


Предстои да уточнят термина си:

PEPI_P
mmmmm
mausidreams
RikaRurika
loras - 26 години, Видин
buborana
merykey - 23 години
VALART - 26 години, Русе
PLAMENAGOSHO - 23 години, Сливен
МоРсКа СиРеНа - 35 години, Кипър
Patio - 29 години, София
Beeps - 30 години, София
*iN eterNo neL Cuore* - Варна
Nelly_NT
nitz - 35 години, Франция
george_80
vesta_78
janetajaneta
Mary Poppins
iida - 33 години, София
Smile_d Simple Smile
LadyDe - 31 години, София
v*mama
mama 2009
Suhumi
tiziana
Sweet_lulu
sanito.sin - 31 год. , София
anym- 29 години, София
vzlateva














Раждане



Кърмене и живот с бебето



Именник



Въпроси за майчинството и новите промени



Центрове за фетална морфология



Списъци с всичко необходимото за мама и бебе




Ехографски снимки
     

Нашите коремчета
     

Нашите семейства
 
                      
Парола1 и Парола2: на лични

Инструкции:

Изберете албумът, към който искате да прибавите снимка. Ще ви се отвори линк и ще ви бъде поискана парола. Въведете парола1 и ще видите албума. За качване на нова снимка изберете зеленото поле UPLOAD в горната част на екрана. Ако ви бъде поискано да попълните потребителско име и парола, попълнете при потребителско име december2012bg и парола2. Изберете зеленото поле, за да качите снимка от своя компютър. След като добавите снимката, в полето "add title" напишете ника си и от кой период на бременността е снимката или съответващо подходящо описание



Последна редакция: пн, 07 май 2012, 19:18 от december2012

# 1
  • Мнения: 2 237
  bouquet мерси за новата темичка   bouquet

# 2
# 3
  • Мнения: 2 185
Корекциите в списъка са нанесени, някой ако не се намира да се обади, ще го добавя.
Последното предложено заглавие не можах да го използвам, явно има наложени ограничения за дължината на заглавията и форумът не го възприе. Използвах заглавие, предложено по-рано от Брайда.



Хм, това ще го подмина без коментар, само се питам по чии ли стандарти е "прекалено"...явно не е по стандартите на СЗО ( световната здравна организация), която твърди:

Цитат
...infants should receive complementary foods with continued breastfeeding up to 2 years of age or beyond.
Цитат от тук -->> http://www.who.int/nutrition/topics/exclusive_breastfeeding/en/ . Ще преведа, ако се налага  Peace .

Аз от няколко дена се чувствам по-нормално, почти не ми се догажда и храните не ми звучат толкова зле. Надявам се да е на добре  Thinking.

# 4
# 5
# 6
  • Мнения: 477
Благодаря за темичката- супер си ее !  Hug
 Heart Eyes

# 7
  • Мнения: 221
  bouquet за новата темичка.

# 8
  • София
  • Мнения: 7 645
Clairette - Прекрасна тема! Дано в нея, всички останали чуят сърчица, а някои да се порадват на пораснали ембриончета!
Записвам се, чета ви, макар да не съм на компютър!

Днес ходихме на пикник с барбекю, беше доста приятно, само дето беше и доста уморително, но забелязвам, че всички се умориха колкото мен, следователно значи не съм толкова зле! Но от друсането по черния път който беше около 400м, доста ме заболя корема, надявам се да не е имало проблем, не пих нош па, защото беше за кратко!

Бързо да се оправяте с това гадене! На мен отвреме навреме ми прегажда! Примерно ако съм много гладна и направо не мога да търпя на глад, дори мога да припадна, много ми се гади, както и като се наям и след 30мин пак малко ми се гади и имам киселини! Изчаквам и ми минава след около 15-20мин и ако не ми мине, просто за да не ми е зле се налага да  Sick (до сега ми се е налагало 4 пъти някъде и после ми е супер добре)!

blizna4e - да пишеш какво е станало с твоя камък!

Лека нощ от мен момичета!  Hug Hug

# 9
  • Мнения: 665
Да се запиша и аз Simple Smile Всъщност моят термин е за 31 но ще раждам секцио така че скоро няма да знам със сигурност предполагам че около Коледа.Синът ми Христо беше определен за 21 февруари но имах проблеми..албумин,  високо  кръвно, и се роди с секцио спешно на 01 февруари. Да ви кажа как разбрах че съм бременна голям смях, тъкмо ме одобриха за работа и трябваше да си направя здравна книжка и реших да си пусна и урина (извинявам се) та лаборантката ми казва, момиче тука нещо не е както трябва отивай на лекар защото нещо ти има на бъбреците имаш белтък албумин Shocked и така заподозрях че може би съм бременна и трябва да проверя Simple Smile   А аз се казвам Гена приятно ми е но понеже този ник беше зает и просто го написах от зад на пред. Много усмивки ви пожелавам Simple SmileДо скоро wavey

Последна редакция: пн, 30 апр 2012, 23:38 от aneg

# 10
# 11
  • Мнения: 48
благодаря за новата темичка  Wink
а иначе аз за да се разпиша: ВТР е 22 декември
лека нощ момичета, че едвам гледам вече Tired

# 12
  • Мнения: 637
Мерси за темата  bouquet Последната снимка ми хареса много Wink
aneg, добре дошла  Hug То терминът на никой не е сигурен. Нито едно раждане не минава по учебник и не е казано, че бебето ще дойде точно на термина. Моят син трябваше да се роди на 8януари 2004, но ето че ни изненада на 28.12.03. Така че нека те запишат с този термин, пък нищо, че секциото ще е по-рано. И аз най- вероятно ще съм със секцио. Първото раждане беше така, а сега сякаш е късно на 34 да раждам за първи път нормално, но ще видим какво ще кажат лекарите. Аз освен това имам и операция на очите  Rolling Eyes Но време до тогава много. Да не го мисля отсега.
Хубав ден на всички  Hug

# 13
  • София
  • Мнения: 3 714
Цоп и аз в новата тема. Заглавието е много подходящо; поне за мен!
Аз будувах поредна нощ. Страхотно безсъние ме гони. Това беше и първото нещо, което преди месец ме усъмни, че бебчо е станал. Доста време спах добре и като заклана, напоследък обаче нощите са изключително дълги и с часове се въртя в леглото.
Пожелавам един слънчев ден на всички момичета!

# 14
  • Мнения: 14
Привет на всички мили мамчета!

Аз съм от Кюстендил, на 37 Wink член на отбора мами Декември 2008. Има си вече една щура мадама на 3 години и половина почти, и съм в очакване на второ декемврийче!

Вчера бях на лекар и сме със следните параметри, които били нормални за 5 г.с. и 6 дни - плодно сакче 22 мм и наличие на ембрионче вътре Laughing Laughing  За умората и гаденето няма да говоря, всичко е по учебник.

Термин за сега не сме определяли, но според калкулатора ще сме май готови за бъдни вечер 24.12. Нека само да е здраве и късмет Wink

Пожелавам ви на всички леки и спокойни бременности и много хубави емоции! Hug Hug

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт