Сега е най-засмяна бъдещата ДЕКЕМВРИйска мама! Добре дошли! :)

  • 28 794
  • 709
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 1 172
Ех, жалко, още си нямаме бъдеща декемврийка... Все пак се радвам за теб, maresr! Пожелавам ти една лека бременност и можеш да се отбиеш да споделиш в Искам бебе - ще ти се зарадват. Grinning
Хайде, декемврийски мамчета, продължаваме да чакаме първата от Вас. Praynig

# 31
  • Мнения: 2 185
Брей, много срамежливи тези декемврийки бе  Wink , от вторник чакам някоя да се запише, но упорито се крият и съм принудена да повлека крак  Mr. Green . Не съм голям фен на отчетните и надали ще съм много редовна, но такова мълчание се е възцарило, че не можах да се въздържа да не побутна темата  Wink .

# 32
  • София
  • Мнения: 1 409
Здравейте, мили момичета! Много мили миналодекемврийски мами има тук  smile3525
Макар и много срамежливо и неуверено, но и аз се записвам! Днес ми е шести ден закъснение на цикъла и сутринта в 2,00 часа си направих тест, не можах да изтрая до сутринта  Grinning Разбира се, все още не съм ходила на лекар и е още мноооого рано да се говори, но.... засега двете чертички са факт!  newsm03

# 33
  • Мнения: 876
sofyia , тихичко честито!

И аз мога да се похваля с две чертички, които видях преди няколко дни. Преживях един мисед миналият септември и се моля този път всичко да е наред!  Praynig Praynig Praynig Утре ще си запиша час за лекар и ще пусна ЧХГ на 48 часа за всеки случай.  Praynig

# 34
  • София
  • Мнения: 1 409
А, ето вече станахме трички  Simple Smile
Clairette, Zlatence, честито и на вас и дано всичко да върви добре занапред! Praynig

# 35
  • Мнения: 2 185
A, пораздвижила се е темата гледам, така ви искам  Grinning !
София, Златенце, честито, само положителни емоции от тук насетне  Hug ! И двете ли чакате първо детенце?

# 36
  • Мнения: 9
Привет момичета!Хайде да се отчета и аз в темата положително EFP !!!

# 37
  • Мнения: 4 765
Честито на всички бъдещи декемврийски майки  Hug  bouquet
Лека бременност и само положителни емоции. Пожелавам ви да гушнете най- хубавото и здраво бебче.  Hug Радвайте се на всеки един ден през тези 9 месеца. Минават така неусетно и бързо.
Прииска ми се и аз да съм бременна,  Mr. Green Crazy Има време  Blush

# 38
  • София
  • Мнения: 1 409
Клерет, да, за мен е въобще първо забременяване. Малко късничко срещнах МЪЖА, но доста бързо се заехме да наваксваме пропуснатото в живота... Затова и толкова плахо пиша още, но вярвам и се надявам всичко да е наред...  newsm53

# 39
  • Мнения: 876
Clairette , при мен е втора бременност, първата беше приключила в 9г.с., но го установиха в почти 12та г.с. Надявам се всичко да е ок този път. Имам час за доки на 02.04.   Praynig
Marley , честито и на теб!   bouquet

# 40
  • Мнения: 2 185
Marley  55 , поздравления !

Златенце, съжалявам за преживяното първия път, този път всичко ще е наред, ще видиш  Hug.

Момичета, споделете как се чувствате? На мен тази бременност за сега ми е доста различна от предишната. Ужасно съм уморена, предния път имах доста енергия, даже страдах от безсъние, станеше ли 2-3 часа посред нощ и аз бях готова наспана. Сега ходя като някакво зомби  smile3507 . От вчера ми се появи едно почти постоянно главоболие, също честото уриниране вече е на лице, изтръпват ми ръцете. Като че ли за сега нямам други симптоми, но то още е и много рано де.

# 41
  • Мнения: 473
Ех, как се е оживила темичката.  Simple Smile Пожелавам ви лека и безпроблемна бременност момичета. Горе долу по това време си правехме бебчето миналата година и сега като се сетих много се развълнувах.  Flutter Живот и здраве искам пак да изживея всичко това.

# 42
  • Мнения: 75
 Oт все сърце пожелавам на бъдещите декемврийки безпроблемна бременност.Момичета, пожелавам Ви само приятни емоции да Ви сполетяват през деветте месеца и накрая да гушнете истински коледен подарък.
 Толкова мило ми стана Hug

# 43
  • Мнения: 876
Clairette , моите симптоми са никакви още. Вчера само ми стана много лошо по едно време, едни топли вълни, едно нервно, ужас...изплаших се... Rolling Eyes

Аз си пуснах кръвен, за да видя как вървят нещата, вчера беше 311, утре пак ще повтарям.  Praynig Praynig Praynig При доки съм на 2ри.  Praynig

А вие?

# 44
  • София
  • Мнения: 7 645
Здравейте и аз се записвам, видях 2-те чертички, после кръвен тест днес и сега след 10 дена отивам на ехограф да видим какво имаме!

последен цикъл на 29.02.2012, овулация на 18.03 (стимулирана с клостилбегит)
днес е 11-ти ден от овулацията, ЧХГ е 32, напълно перфектна стойност!  (след 48ч ще направя още един тест!)
Чета, че има и други бъдещи мами които още не са видяли плодни сакчета, за това реших да се запиша!

Дано всичко ни мине добре момичета и да не напуснем тази прекрасна декемврийска тема!
Още д-ра не ми е определил термина, но според разни калколатори се пада на 4-ти или на 6-ти (защото съм с късна ову.). След 10 дена съм на преглед на 5-ти април!!

Много ще се радвам да си споделяме всичко!

И съм много щастлива защото от година си мечтая за този ден!!!

При мен няма гадене, само и единствено предменструални тъпи болки, за което пия нош-па!

Последна редакция: вт, 27 мар 2012, 15:43 от Brayda

Общи условия

Активация на акаунт