Сега е най-засмяна бъдещата ДЕКЕМВРИйска мама! Добре дошли! :)

  • 28 795
  • 709
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 9

Дано не се прояви злобата и ревността!!

Повтарй му как и той е бил толкова мъничко бебенце, как и той е бил там в коремчето, как сега е вече един батко, колко голям е станал. Повтарй му колко много го обичаш и как винаги ще го обичаш ,Как бебето също много го обича. Прегръщай го и го целувай и ти - много. Казвам го от позицията на детски психолог Wink

# 706
  • Бургас
  • Мнения: 27
Само така! Само хубави новини! Браво, Брайде!  Hug
Добре дошли на другите новички момичета! Hug
Мари бг. твоето детенце и моето са на 3.7 , да не би да се знаем от септемврийки 2008?Simple Smile
Да ви споделя една смешна новина, аз си я изкарвам смешна, че ако се впрегна за такива неща, не е добре. Та...днес драйфнах за първи път, в една градинка, на тревичката ей тъй на:), на път за бач, после си се избърсах с една мокра кърпа като ни лук яла, ни лук мирисала и потеглих:)).
Въпросче: решили ли сте отсега името на детето?Simple Smile Ще угодите ли на свекър, свекита, майки, бащи или ?  Моят баща и свекърът са покойници, майките ни са живи-Румяна и Рада, та не знам...нищо не ми идва на акъла..на имена с тирета нещо не съм фен...приемам идеи всякакви за мъжки и женски вариации между двете имена, без да е Рая или Радостин и Радослав)).Някога с една приятелка се шегувахме, че ако имам момче, ще го кръстя Нгуагуа:))...добре, че се роди щерка:)))

# 707
  • Мнения: 24

Повтарай му как и той е бил толкова мъничко бебенце, как и той е бил там в коремчето, как сега е вече един батко, колко голям е станал. Повтарй му колко много го обичаш и как винаги ще го обичаш ,Как бебето също много го обича. Прегръщай го и го целувай и ти - много. Казвам го от позицията на детски психолог Wink
[/quote]

точно така правя и аз!!! И постоянно се гушкаме и тъй-като той спи при мене на спалнята , му казах че бебчо ще го сложим до нас в кошарката , а той ще си остане при мене да се гушкаме!

Муциту  Може да се познаваме от септемврийчета 2008 Simple Smile)макар че аз мн рядко гопосещавах, защото сестра м pepi_80 беше супер активна и ми докладваше Simple Smile а за имената на мене много ми харесва за момиче Радост, Радина, Рияна(смесица м-у Рада и Румяна )за моче най-мн ми харесва Румен(мъжа ми се казва така Simple Smile

# 708
  • Мнения: 2 185
Момичета, време е за НОВА ТЕМА Хайде, заповядайте  Wink -->> http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=653763.new#new  !


# 709
  • Мнения: 0
Тази тема, ще я обявя за заключване, за да няма объркали се, моля ви пишете направо в новата!

Общи условия

Активация на акаунт