133 арабки диви и красиви посрещат 2012

  • 65 259
  • 741
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 0
 Flutter Много се радвам Simple Smile Виждам,че има доста от девойките,които и преди пишеха...
Шило искам само да ти кажа,че се разплаках докато четях какво ви се е случило,но важното е,че всичко е наред,много се радвам,че всички са добре...  Hug
Ще ви пиша по-често вече...
А освен и аз да се включа в темата за новата и старата година...
На мен старата година ми донесе много тъжни моменти,аз също изпаднах в голяма дупка и наистина бях много тъжна(сега като се замисля, не съм сядала да разсъждавам над тези неща)...пожелавам си новата година да донесе много здраве на всички ни,няма по- важно от това...надявам се и да бъде годината на любовтта  Flutter

# 61
  • Мнения: 1
fARAULA, и аз те помня с miss отпред. Това беше ягодка, нали? Точно днес ми върви на ягоди, получих си стоте коренчета, които да засадя в градината и живот и здраве ще ви черпя със собствено производство.


Шило, и аз имах стресова ситуация при пресичане на улица днес. Както чинно си пресичах на зелено с двете деца и от нищото се появи полицейска кола с пусната сирена и аха да ни премаже...доста се постреснах. Тъй че май няма гаранция дори и да си много съвестен с правилата за движение....аз откакто имама деца чакам зеленото, ако ще никъде да не се виждат коли, ама ето на ....


айде лека нощ

# 62
  • Мнения: 3 804
фарауля и  аз те помня  Grinning

шило  Hug Hug  Hug ,по миналата година и ние имахме слука с кола и Маугли ,хем вървеше до мен,узведнъж се пусна и побягна по платното,зад нас идваше кола,човека успя да извие на страни и двамата се разминахме само с уплаха.

Сега у нас положението е напечено -и трите имат класни ,а всяка порядъчна енциклопедия ,трябва да се изчерви от срам  Laughing Laughing Laughing ,с дребната учихме за религия,средната история ,а голямата френски-да си призная този език не го знам,но тя ме хваща за слушател ,за какво ли-и аз се питам  Thinking Thinking Thinking ,та вече и от това започнах да сващам по нещо.
Така ще е до другият четвъртък,когато им е последната класна и после следва 10 дена мир и спокойствие-междусрочната ваканция . Laughing
Така ,че ако се появавам рядко,то е защото съм навлязла дълбоко в дебрите на сирийското образование  bowuu bowuu bowuu
Лек ден на всички ,че ме `чака и пазар   bouquet

# 63
  • Мнения: 815
Така да ми се хапва от баницата ти... а пък за боза да не говоря как ми се пие.. Ех, тези емиратци не се научиха как да правят боза  Laughing

# 64
  • В един зелен, неспирен поглед, там далеч...
  • Мнения: 942
faraula , помня те, разбира се.

Шило, Лю, ББ, добре че се е разминало само с уплахата ви.

На мен през старата година ми се случиха и хубави, и лоши неща, но нищо, което да се откроява.
Пожелавам си новата да донесе здраве за всички,че това ми е най-голямата грижа, а за мен - да отслабна някакси без диети и физически усилия, ей така просто.Ама едва ли  Mr. Green

# 65
  • Мнения: 427
faraula и аз си те спомням  Peace
 Принцески , нека лошите моменти останат в миналата година .
 Шило господ е пазил малката кюрдка. Дано никога повече не изпитате такива страхове  Praynig Направете курбан за здраве .
Незнам какво да кажа , ама този с буса , съседа ти и кокошката в буса ,са си заслужавали да им фраснеш по един як тупаник  #Cussing out Лошо е че вече живеем във време , когато всеки мисли само за себе си и своето удобство . Най - вече навън сред другите .
Лю , ББ и на вас пожелавам да не ви се случват подобни неща вече  Praynig
Амалче как сте ? За жалост при мен нямаше оборот в празничните дни  Tired Движение на хора имаше , но не и покупки . Истината е че хората дори и при желание , не могат да си позволят покупки , заради кризата . Tired Дано скоро да почнем да изплуваме от кризата  Praynig
Ники теб що така те сложиха дежурна баш за НГ  Laughing Как мина новогодишното ви дежурство ?
Айа а ти как прекара празниците ? Изпрати ли си гостите ? Нека тази година ти бъде по - успешна от предната .
Алверка ако обичаш да пиеш чайче , ето нещо може би подходящо за теб http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=459086.615;topicseen#bot
Празниците още не са приключили момичета  Hug
Аз  отивам да гладя  ooooh! Пожелавам ви лека вечер  Hug  bouquet

Последна редакция: чт, 05 яну 2012, 19:46 от shams u amar

# 66
  • Мнения: 0
Толкова се радвам,че не сте ме забравили...  Hug
Много ми е приятно да ви чета,имате толкова интересни истории...
Днес на мен ми е много студено и си представям как е сега в страните където е лято,чакайте да ви разкажа...
Така се случи,че не си обичах работата,на която се задържах цели 2 години,та все си търсех нещо ново и подавах СВта с надеждата да замина за някоя арабска страна...кандидатсвах по една обява за Абу Даби и познайте,те взеха,че ме одобриха,минах през интервютата тук в София,те бяха дошли специално за да си изберат хора и така без да се осъзная се озовах в Абу Дабииииии,та днес си мислех за там,виждам,че има принцеси в Дубай и си представям колко е топличко,зима е и там де,ама къде го тоя студ тука...та много красоти видях,друг живот е това там,ама вие сигурно знаете,били сте,разказвали са ви,много е красиво...а точно преди да замина,готова вече,никой не оставям тука,щастлива,че ми се случва подобно нещо,излязох с моите дружки да го отпразнуваме и стана тя каквато стана,запознах се с моето момче,инша аллах и бъдещето ми мъжле Simple Smile
Завъртя се една дива любов,направо не знам от къде ми дойде... Simple Smile
Няма да продължавам сега,ама понеже има много новодошли пък и не знам с точност кой с кои страни е свързан,обадете се от Ирак...  Praynig
И такам...хайде пожелавам на всички приятна вечер...

ето и нещо за вас от далечния Ирак... Simple Smile

# 67
  • Мнения: 468
Здравейте, момичета. Аз пак да се оплача. За мен и тази година тръгва на зле. Братовчедка ми, с 4 години по-голяма от мен, си замина. Cry Cry Съжалявам, че ви натоварвам, ама на няма на кой да кажа. Confused

Ягодке, аз те помня, даже няколко пъти те призовах да пишеш, ти сигурно тогава си си имала свои грижи. Аз често се сещам за много момичета, но някак ми е неудобно все да ги призовавам, ако решат, пак ще пишат. Хехе, твоят живот е много арабски. Peace Чакаме Астарта да се включи с половинка от Ирак. Предполагам и ти имаш какво да разкажеш.

Шамсче, така е, кризата много се усеща във всички сектори, ай само в хранителните продукти няма как, не можеш да не ядеш. Ами казват, че тепръва се задълбочавала, да видим.

Айа, прекрасни хоризонти си покорила през 2011 въпреки всичко. Вярвам, че 2012 ще е добра за теб.  bouquet

Уго, що и ти не минеш на матурите? Mr. Green

Шило, успокои ли се вече?  Hug

Ясминке, пожелавам ти да посториш къщата на мечтите си и разбира се в рая, в Рейна де пасиенца. Heart Eyes

Оо, Вежди, успокоих се, мислех че сазмо аз превъратм с тия деца... Peace

# 68
# 69
  • Мнения: 427
  Момичета , искам и тук да споделя един клип , пълен с доста житейска мъдрост .  Hug
  Заповядайте

# 70
  • Мнения: 468
Ами на ме клиповете, поставени с новата функция, не ми се отварят. newsm78

Криси, много хубава реч, за съжаление чиста утопия. И да искат обикнвените хора да направят това факт, нищо не зависи от тях. Confused

# 71
# 72
  • Мнения: 3 804
Здравейте момичета,

амалче моите съболезнования  Hug За матурите и аз се замислям  Thinking Thinking Thinking ,само че си представям как ,ако ме приемат нещо ще уча с цял комплект излизащи от пуберитета и как ще ме гледат като извънземно,че може и по-дърта от преподавателя да изляза  hahaha hahaha hahaha

шамс дано най-накрая и твоята търговия да потръгне  Praynig Praynig Praynig

Маугли успя да ми вдигне кръвното,друг път са каките де,учителката им е дала един лист с класните по дни,и в коя какво влиза.Вчера магарето дребно,да вземе листа ,въпреки ,че и забраних и да го навре някъде.Преди малко ,отидох да го взема за да седнем да учим с нея,но го няма,търсихме навсякъде и пак нищо.  #Cussing out #Cussing out #Cussing out ,сега ще трябва да ходим у съученики да искаме от някоя лист за да го препишем.

фарауля аз този стил не го слушам,но момчето има супер глас .



# 73
  • Мнения: 323
Амал,аз пък вярвам,че един ден хората ще се разберат,че силата е в нас самите.

# 74
  • Мнения: 550
Амал, моите съболезнования  Cry Забелязах, че изчезна за няколко дни, но не подозирах, че е по такъв тъжен повод  Hug

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт