Къде в Русе

  • 92 169
  • 717
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 4 864
В коя част на града живееш?

# 61
  • Мнения: 4
В коя част на града живееш?

Аз ли?

# 62
  • Мнения: 4 864
Да. Има магазин в комплекс Евас и на улица Борисова. Мисля, че там можеш сама да си направиш гривна.

# 63
  • Мнения: 4
Живея на улица Борисова срещу  хотел Русе тъйче и двете места са ми удобни.

# 64
  • Мнения: 0
На 25 март в православният християнски календар е Благовещение и тогава по традиция се пробиват ушите на момиченцата.Притеснява ме фактът,че се пада в неделя и се питам дали има козметичен салон,който да работи в този ден.
Може ли да ми препоръчате някой в който да извършат тази манипулация на дъщеря ми.Благодаря предварително.

# 65
  • Мнения: 4 864
Живея на улица Борисова срещу  хотел Русе тъйче и двете места са ми удобни.

Ами, комшу, точно под хотела сега нали има един магазин май BIJU се казва. Там няма ли такива джунджурии? Иначе в Евас е по-добре заредено и мисля, че там ще намериш това, което ти трябва. Дано съм ти помогнала  Hug

# 66
  • Мнения: 4
 Тоз магазин дет ти говориш за бижу майка каза че е емало около 4-5 букви.Но ги няма тези които търся но на Марипосата във Евас може да намеря Grinning Grinning Grinning Grinning Grinning  Hug Hug Hug Hug Hug А знаете ли къде правят обувки по поръчка????

Последна редакция: пт, 13 яну 2012, 09:38 от malkata_pisanka

# 67
  • Мнения: 4 841
Бивша комшу  Mr. Green мисля при обушаря на Брисова може и да правят, до Торнадо. Попитай все пак.


Относно перманентния грим, съжалявам но няма как да питам. Не сме особено близки с жената и плюс това не сме се виждали от година, може и повече и ми е адски неудобно да и звънна и да я питам къде си е правила устните. Съжалявам. Но нали ти казвам по памет беше някъде край Папагала.

# 68
  • русе
  • Мнения: 643
ОК няма проблем
това с обувките по поръчка е интересно но дали настина правят някъде не знам,пък и колко ли ще ти излязат едни такива обувки newsm78

# 69
  • Мнения: 4
ОК няма проблем
това с обувките по поръчка е интересно но дали настина правят някъде не знам,пък и колко ли ще ти излязат едни такива обувки newsm78

За обувките попитах понеже Май месец ще имам бал и ми е трудно до си намиря обувки  понеже кракът ми е тесен и дълъг.А ще ми трябват нещо кат сандали понеже краът ми да не отива напред.  Thinking Thinking Thinking

# 70
  • Мнения: 4 841
Сега се сетих, защо не провериш по булчинските магазини. Там знам че "претапицират" обувки според плата на булчинската рокля. Все пак провери и в него ателие за ремонт на обувки, където ти казах. Ако не правят там то поне може да те насочат къде.


За Благовещение..... няма да си казвам моето мнение, кога боли и кога не, но предполагам има доста суеверни хора, за които козметичките знаят, така че няма начин да не са отворени салоните им.

# 71
  • Мнения: 4 864
Искам да кажа къде се правят обувки по поръчка. Сега минах с колата покрай един обущар- намира се до кафе Лазур, срещу пазара , на Цар Освободител. Точно между кафенето и сладкарницата. Пише,че правят обувки по поръчка.

# 72
  • Русе
  • Мнения: 2 354
Понеже наскоро видях една гривна в една тема от този сайт.Искам да попитам къде в Русе мога да намеря такива  неща http://prikachi.com/images/160/4256160F.jpg със букви на анг език.

Тук можеш да си поръчаш буквите и да си  ги наредиш:
тук , тук , тук Доставката е безплатна

# 73
  • русе
  • Мнения: 643
Имам нужда от инфо за добри ортодонти в нашия град препоръчаха ми д-р Радка Иванова но искам да чуя и други  ако има такива ще питам и в рсенската тема дано някой да каже нещо

# 74
  • Мнения: 222
записвам се, че е доста полезна темата  Hug

Общи условия

Активация на акаунт