Къде в Русе

  • 92 025
  • 717
  •   1
Отговори
# 45
  • русе
  • Мнения: 642
Нов Био магазин има и зад у-ще Възраждане
Не е много зареден, но все още се разработва- жената там е много мила. Предлага се козметика на Биофреш, чайове разни и др.

В този съм влизала но не съм се оглеждала много явно, от там съм си купувала едни индийски сапунчета преди време трябва пак да го посетя,ако става въпрос за същия де--до него има кафе,банкомат и шивашко ателие

# 46
  • Русе
  • Мнения: 2 354
Точно, за един и същ говорим  Peace

# 47
  • русе
  • Мнения: 642
Питах в темата за перманентните вежди но никой все още не ми е отговорил та да питам и тук -имате ли инф за направа на такъв грим но на устни в Русе

# 48
  • Русе
  • Мнения: 3 711
Мерси на всички за бързия отговор снощи.

# 49
  • Мнения: 4 841
Перманентни устни и грим изобщо мисля някъде край Папагала превеха, но не съм на 100% сигурна. Моя позната има перманентни устни и последно като коментирахме процедурата каза, че е много доволна.
Аз лично съм пас, понеже не го възприемам това.

# 50
  • Мнения: 4 864
Какво са перманентни устни ??  Rolling Eyes

# 51
  • Мнения: 4 841
Това е перманентен грим. Един вид татуировка. Моята позната си татуира устните все едно има молив за устни. Татуировка си е и не се маха мисля. Може да си татуираш очна линия, грим, вежди... каквото ти роди акъла.   

# 52
  • Мнения: 0
Добре изглежда,но аз не бих се подложила на такава процедура- перманентен грим.Мисля,че перманентен грим за вежди предлагаха в някакво студио в Чародейка,съвсем случайно им видях страницата,но дори името на студиото не помня.  newsm78
Но според мен по-добрите студиа за красота би трябвало да прилагат тази процедура.

# 53
  • русе
  • Мнения: 642
и аз не съм някоя префърцунена дето си пада по такива корекции,и това с контура не ми допада много при мен е по скоро като корекция на устните не че и така съм зле но като си знае човек недостатъците все нещо го човърка
 
Перманентни устни и грим изобщо мисля някъде край Папагала превеха, но не съм на 100% сигурна. Моя позната има перманентни устни и последно като коментирахме процедурата каза, че е много доволна. Аз лично съм пас, понеже не го възприемам това.
ако не те затруднява може ли да я питаш къде ги е правила и колко е като цена

Днес ходих в м-н Здраве на Александровска но такава био козметика каквато търся няма ,утре ще посетя магазинчето във Възраждане че днес нещо не си спази работното време и не беше отворено та така  ако вие се сетите за някой други магазини с такива продукти свиркайте Hug

Последна редакция: пн, 09 яну 2012, 15:50 от mypi1975

# 54
  • Русе
  • Мнения: 2 354
Питах в темата за перманентните вежди но никой все още не ми е отговорил та да питам и тук -имате ли инф за направа на такъв грим но на устни в Русе
Дали не правят в център Адара, бл Средец  Rolling Eyes

# 55
  • русе
  • Мнения: 642
Ми може аз поне не съм чувала ще трябва да проверя

# 56
  • Мнения: 4 864
Можете ли да ми кажете къде в града има химическо чистене и как вървят цените?

# 57
  • Мнения: 4 841
Химическо чистене има на Плиска към Цветница.
Има и на Борисова в комплекс Космос. На витрината на химическото има някакъв ценоразпис, но не мога да помогна със някаква цена. Знам че те добре работят.

# 58
  • Мнения: 4 864
 ooooh! Ама верно беееееееееееееееееее. То точно до нас , пък аз да не обърна внимание. Мерси, Агнес  Hug

# 59
  • Мнения: 4
Понеже наскоро видях една гривна в една тема от този сайт.Искам да попитам къде в Русе мога да намеря такива  неща http://prikachi.com/images/160/4256160F.jpg със букви на анг език.

Общи условия

Активация на акаунт