LA REDOUTE.FR - 208

  • 47 144
  • 654
  •   1
Отговори
# 600
  • Smolyan
  • Мнения: 1 400
ами в такъв случай може ли някой да ми помогне с референтен код за анцуг за момче на 3 годинки   bouquet

http://www.laredoute.fr/vente-jogging-bebe-et-garcon.aspx?produc … n&prodcolor=1

ето този ми седи в кошницата от онзи ден с реф. номер 9366113  на 5.40Е, сега като го сложа ми излиза цялата сума 10,79Е

п.п. а писали сме заедно

заповядай  9810625
С този номер влиза на 5,40 евро, току що пуснах.

# 601
  • Мнения: 324
La Redoute
Chers clients ,

Nous avons lus tous vos commentaires avec attention et vous présentons nos excuses.
La présence de La Redoute en Bulgarie, Moldavie, Lituanie, Lettonie et à l'île Maurice est menacée, ce qui nous oblige à augmenter nos frais de livraison pour continuer à vous livrer .
Cette décision a été prise a contrecœur et nous comprenons votre déception.
Nous espérons vous compter encore parmi nos clients en 2012,

Audrey & Jennifer

Момичета видяхте ли най-новите глупости, точно преди намалението, още ли ще ни вдигнат цените?!!!!    Dear Clients

We read all your comments carefully and we sincerely apologize.
In fact, due to financial difficulties in Bulgaria, Moldavia, Lithuania, Latvia and Mauritius Island we had to increase on the shipping costs in order to keep up our activity.
You have to know that we made this decision by obligation due to the situation but we well understood your disappointment

Hoping we'll keep your faithfulness.

Many thanks,
Audrey & Jennifer
Ега ти, колко време им отне, за да направят копи-пейст на глупостите си от пролетта.
Да живеят превозвачите!   Wink Те трябва да пуснат на ЛР благодарствено писмо за осигуряването на още работа за тях   Laughing

# 602
  • Димитровград
  • Мнения: 207
Момичета не мога да не ви се похваля.Имах чек от ла редоуте.писах писмо че искам да ми го сменят с ваучер и без да чакат да им върна чека ми го анулираха и ми пратиха по й- меила номер на ваучера.

# 603
  • Мнения: 1 167
Може ли някой да ми пусен линк от къде трябва да си сменя адреса за доставка, или трябва да стигна до етапа на поръчката и тогажа да го направя?

# 604
  • София
  • Мнения: 35 190
Може ли някой да ми пусен линк от къде трябва да си сменя адреса за доставка, или трябва да стигна до етапа на поръчката и тогажа да го направя?
На втора стъпка/ливрасион/, под адреса има за смяна. Там коригираш, после с бутона запазваш промените.

# 605
  • Мнения: 181
Момичета не мога да не ви се похваля.Имах чек от ла редоуте.писах писмо че искам да ми го сменят с ваучер и без да чакат да им върна чека ми го анулираха и ми пратиха по й- меила номер на ваучера.
Честито придобивка!!В това отношение са точни,не може да им се отрече,за разлика от Рошето..

# 606
  • Мнения: 2
ами в такъв случай може ли някой да ми помогне с референтен код за анцуг за момче на 3 годинки   bouquet

http://www.laredoute.fr/vente-jogging-bebe-et-garcon.aspx?produc … n&prodcolor=1

ето този ми седи в кошницата от онзи ден с реф. номер 9366113  на 5.40Е, сега като го сложа ми излиза цялата сума 10,79Е

п.п. а писали сме заедно

Този анцунг мисля, че го имаше и с розово за момиченца, има ли го все още или бъркам?

# 607
  • Мнения: 63
Момичета,
Имате ли представа в колко часа ще почне намалението утре? Имам спомен от предните намаления, че е 9.00 наше време, но ..... не знам. Някой по - компетентен от мен да даде мнение.

# 608
  • София
  • Мнения: 2 296
Момичета,
Имате ли представа в колко часа ще почне намалението утре? Имам спомен от предните намаления, че е 9.00 наше време, но ..... не знам. Някой по - компетентен от мен да даде мнение.
По принцип да, в 9.00 българско време започват, на само ларедутци знаят кога ще пуснат намалението.. Може да ни изненадат.... Mr. Green

# 609
  • Пирдоп
  • Мнения: 127
ами в такъв случай може ли някой да ми помогне с референтен код за анцуг за момче на 3 годинки   bouquet

http://www.laredoute.fr/vente-jogging-bebe-et-garcon.aspx?produc … n&prodcolor=1

ето този ми седи в кошницата от онзи ден с реф. номер 9366113  на 5.40Е, сега като го сложа ми излиза цялата сума 10,79Е

Мерси много, но на мен си ми  е 5.40 Е, исках на Ивка да й помогна но не успях, затова пък ти успя.

п.п. а писали сме заедно

заповядай  9810625
С този номер влиза на 5,40 евро, току що пуснах.


Мерси много, на мен си ми е 5.40Е, исках на Ивка да помогна, но не успях.

# 610
# 611
  • Пловдив
  • Мнения: 1 269

 hahaha Joy hahaha Twisted Evil
Т'ва чудо, като му гледам цената, от която е намалено, ме кара да си мисля, че е ръчно тъкано от видна принцеса само от златни нишки  Joy

# 612
  • Варна - Черна гора
  • Мнения: 566
За поли и панталони съм №38. При височина 172 см. какъв размер чорапогащници трябва да поръчвам?

# 613
  • Мнения: 180
За поли и панталони съм №38. При височина 172 см. какъв размер чорапогащници трябва да поръчвам?

Един опит имам с чоропогащници - http://www.laredoute.fr/vente-collants-6-coloris.aspx?productid= … tegoryid=22890157 .
Размер 34/36 са ми точни на дължина дори за някой с малко см отгоре ще сa му къси (аз съм 1.60м).

# 614
  • Варна - Черна гора
  • Мнения: 566
За поли и панталони съм №38. При височина 172 см. какъв размер чорапогащници трябва да поръчвам?

Един опит имам с чоропогащници - http://www.laredoute.fr/vente-collants-6-coloris.aspx?productid= … tegoryid=22890157 .
Размер 34/36 са ми точни на дължина дори за някой с малко см отгоре ще сa му къси (аз съм 1.60м).
Благодаря,
за тези размери ми е ясно 38/40, но има някакви 1, 2, 3, 4 - те не са ми ясни.

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт