LA REDOUTE.FR - 208

  • 47 193
  • 654
  •   1
Отговори
# 585
  • София
  • Мнения: 35 288
4450191

# 586
  • Мнения: 608
този анцуг за момичета или за момчета го купувате  Crazy
това розово или червено е?
Според мен цветовете са по-подходящи за момиченца.Виждала съм го на момиченце и не бих облякла моето момче с него.Но много ми хареса.

 newsm78 хм! аз си го поръчах за момченце, но като пристигне ще му мисля вече  Mr. Green
Миналата година го поръчах за синът ми,но определено не става за момче, защото лентите са лилави, а аз мислих,че са червени.


Според мен е унисекс  Peace Дъщеря ми го има от миналата година, страхотно е и мисля, че ще стои също толкова добре и на момченце, много е приятен цветът, препоръчвам го  Peace
можели размери за 4 години?   bouquet
Моята е на 4 години и мисля да не малък  Rolling Eyes

# 587
  • Мнения: 670
ами в такъв случай може ли някой да ми помогне с референтен код за анцуг за момче на 3 годинки   bouquet

# 588
  • Мнения: 324
Сайтът стана по-тромав. Или много маймуни станахме на клона, или ще ни изненадат с нещичко  Flutter

# 589
  • Мнения: 20
ами в такъв случай може ли някой да ми помогне с референтен код за анцуг за момче на 3 годинки   bouquet
заповядай  9810625

# 590
  • Пирдоп
  • Мнения: 127
ами в такъв случай може ли някой да ми помогне с референтен код за анцуг за момче на 3 годинки   bouquet

http://www.laredoute.fr/vente-jogging-bebe-et-garcon.aspx?produc … n&prodcolor=1

ето този ми седи в кошницата от онзи ден с реф. номер 9366113  на 5.40Е, сега като го сложа ми излиза цялата сума 10,79Е

п.п. а писали сме заедно

# 591
# 592
  • Мнения: 847
на миналото зимно намаление имаше една мъжка бяла риза с къс ръкав на Адидас. Някой да я е засичал въобще?  Embarassed

# 593
  • София
  • Мнения: 35 288
на миналото зимно намаление имаше една мъжка бяла риза с къс ръкав на Адидас. Някой да я е засичал въобще?  Embarassed
Не

# 594
  • Варна
  • Мнения: 0
Някой може ли да ми припомни тази рокля как беше с размера -уголемена, умалена...

# 595
  • Там....където всичко е възможно ....
  • Мнения: 745
 Вече с една карта може да се плаща на всички акаунти така ли?

Току що направих поръчка и платих с основната ми виза (без да искам не съобразих,позабравила съм ),а не с картата която беше предназначена за този акаунт...

# 596
  • София, Манастирски ливади
  • Мнения: 528
Вече с една карта може да се плаща на всички акаунти така ли?

Току що направих поръчка и платих с основната ми виза (без да искам не съобразих,позабравила съм ),а не с картата която беше предназначена за този акаунт...

На 1 акаунт може с 2 карти до колкото помня.

# 597
  • Мнения: 63
La Redoute
Chers clients ,

Nous avons lus tous vos commentaires avec attention et vous présentons nos excuses.
La présence de La Redoute en Bulgarie, Moldavie, Lituanie, Lettonie et à l'île Maurice est menacée, ce qui nous oblige à augmenter nos frais de livraison pour continuer à vous livrer .
Cette décision a été prise a contrecœur et nous comprenons votre déception.
Nous espérons vous compter encore parmi nos clients en 2012,

Audrey & Jennifer

Момичета видяхте ли най-новите глупости, точно преди намалението, още ли ще ни вдигнат цените?!!!!    Dear Clients

We read all your comments carefully and we sincerely apologize.
In fact, due to financial difficulties in Bulgaria, Moldavia, Lithuania, Latvia and Mauritius Island we had to increase on the shipping costs in order to keep up our activity.
You have to know that we made this decision by obligation due to the situation but we well understood your disappointment

Hoping we'll keep your faithfulness.

Many thanks,
Audrey & Jennifer

# 598
  • Мнения: 127
Здравейте момичета, влизам за да се похваля с получена поръчка вчера. Това якенце на Пума в червено размер 86 за подарък на приятелско детенце - http://www.laredoute.fr/vente-blouson-a-capuche-bebe-garcon-et-f … 1&secintref=0 - много ми харесва, излезе ми 9.49Е с кода за сивата чанта. За пълнеж добавих и тази блузка 138 размер - http://www.laredoute.fr/vente-t-shirt-raye-enfant-fille.aspx?pro … n&prodcolor=1 - имаме подобна такава и затова поръчах номер нагоре . Чакам да получа още два чифта гумени ботуши и боти за дъщеря ми.
Рапорт даден!
Успешни покупки на всички ви!  newsm10

# 599
  • Мнения: 86
Момичета, какви бяха отзивите за тези бермуди? а номерацията-един номер надолу ли се вземаше?   bouquet

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт