ДЕКЕМВРИ бавничко си наближава, голям бебевалеж се очертава!

  • 26 629
  • 742
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 171
Айде момичета честита ни нова тема Simple Smile Браво  на Галактик за нея  супеер е  Hug
Пожелавам си в тази тема да родя  newsm47 , както и на всички които вече са нетърпеливи и са им близо термините  Hug

# 16
  • Мнения: 13
беборана това ако имаш болки и то постоянни мисля че не е контракция,контракциите нали са през равен интервал от време newsm78 така мисля аз поне Thinking
 Жули успокоили са те другите мами,ти търсиш лек те те пратиха да раждаш Mr. Green знам че не е смешно но пробвай с препечена филийка и малко сиренце....  Hug
  bouquet  bouquet  bouquet
За създателката на темата   bouquet  bouquet  bouquet

# 17
  • Мнения: 18
Честита ни темичка и благодарност на Галактик Simple Smile   bouquet
Аз за разстройство съм си взела дренки и ми стоят във фризера

# 18
  • Хасково
  • Мнения: 78
Добър вечер мили мами.
Честито на новите майчета да са им живи и здрави бебките много да им се радват, много се зарадвах когато прочетох колко бебчета си имаме днес.
Лека вечер на всички

# 19
  • Мнения: 731
  bouquet  за Галактик-сътворила си чудеса!Направо като я видях темата колко е празнична и ми се прииска да започвам да украсявам още сега у дома!
  bouquet  за Теди която толкова време усърдно и упорито се грижеше за темичката.
Жулка ако те е хванал вируса които изкарахме ние преди няколко дни да те предупредя,че никакви лекарства не помагат.На мен единственото което ме оправи беше оризова вода (нали се сещаш сварен ориз и водата в която е варен се прецежда) А ако все пак е това което са казали момичетата имаш едни  fingerscrossed fingerscrossed fingerscrossed от мен !

# 20
  • Мнения: 444
Глакатик, чудесна темичка!  Hug Теди, благодаря ти за всички усилия до сега, винаги са били страхотни темичките ни!   bouquet
 Мисля, че Venilove имаше съмнения за изтичащи води- лесно се проверява в АГ- отделението с една течност, която оцветява превръзката.
Колко ли бебчета ни чакат утре  Laughing Днес нещо не се чувствам във форма. Дано утре съм по-добре, че съм намислила да започна гладенето и прането. Реших, че ще си ги наредя дрешките направо в шкафчето и преди първото ползване пак ще се изгладят. Хайде, лека вечер, момичета! Hug

# 21
  • Мнения: 39
И аз да се наместя в новата темичка  -разкошна е! Hug
Имам питане за памперсите днес се пулих в Кауфланд и така и не разбрах кои са за новородено?

# 22
  • София
  • Мнения: 9
Галактик, прекрасна нова темичка  bouquet
Теди, хиляди благодарности за усилията до момента Hug
Честито на Пижо и Тонита, да са ви живи и здрави бебчетата и бързо възстановяване Simple Smile...тайничко ви завиждам....само благородно, де Wink Дай боже при всички, които още чакаме нещата да минат възможно най - леко и гладко Praynig
Дано и настоящата тема да има същото прекрасно начало и край, каквито имаше и предходната Praynig

# 23
  • Мнения: 71
 Вече нямам съмнение. То аз и преди няколко часа нямах, ама акушерката ме върна вкъщи. Както си лежах на дивана усетих остра разкъсваща болка ниско долу, погледнах - червеното от тапата. Малко след това се изляха 1 литър и повече води.
 Ще се ражда Simple Smile Много интересно как дребната си избра 28 (сигурно утре сутрин ще ме режат, за това казвам 28) и брат й е роден на 28-мо число.
 Спокойна съм иначе, само кофтито, че може таткото и да не присъства на раждането, че няма кой да гледа малкия. Ще пиша скоро.  Wink

# 24
  • Мнения: 731
И аз да се наместя в новата темичка  -разкошна е! Hug
Имам питане за памперсите днес се пулих в Кауфланд и така и не разбрах кои са за новородено?
2ри номер от 3 до 6 кг са водят ги New Baby..Има и единица ако не се лъжа,но те вече са съвсем малки.
Venilove стиснати палчета имаш  и дано всичко мине леко!Ще чакаме вести  Hug

# 25
  • Мнения: 133
Venilove, мен пратиха да раждам, а кой отива! Стискам ти палци и ще чакаме новини от теб.

А при мен положението се поуспокои малко, ама аз съм си на тръни последните няколко дни и постоянно следя за тапата, за контракции и какво ли още не. Още 3 дни да забави бебока пък после да се ражда.

# 26
  • Beyond the Frontiers
  • Мнения: 4 759
Спокойна съм иначе, само кофтито, че може таткото и да не присъства на раждането, че няма кой да гледа малкия. Ще пиша скоро.  Wink

Леко, бързо и безаварийно  Hug

# 27
  • Мнения: 723
Venilove  браво на теб, скоро ще си гушкаш бебчето!!  Heart Eyes  Леко раждане ти пожелавам и ще чакаме хубавите новини!  Hug

Таничка, страшно се радвам, че ще ви изписват утре!  Да продължава да трупа грамчета Макси и вече да сте си заедно и да се гушкате!!  Hug

За памперсите, аз съм взела един малък пакет 1-ви номер, ама май е добре да взема и един пакет 2-ри номер, че ако се окаже по-едричка да имаме план Б.

# 28
# 29
  • Мнения: 18
Venilove Стискам ти палци , всичко ще е наред!

Памперсите - размер 1 се води от 2-5кг. , а размер 2 е от 3-6 кг. Аз купих 2-ри размер.Дано не са големи  Confused

Галактик - много ми харесва темата.Много ти благодаря   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт