Отговори
# 240
  • Мнения: 3 416
Аз против лентичките нищо нямам. Даже си ги нося,ама се притеснявам,че Ивчето ще изпитва интерес към тях. Blush Майчини тревоги.
Давате ли нещо на децата за профилактика от настинки? Ние обсъждахме във фейса,ама аз да припомня,че днес взех Рибчо (омеги) и най-обикновен вит.Ц от 100мг.

# 241
  • Мнения: 528
Нищо не давам аз. Не смея да се похваля, дано ми е здрава тази година дребната  Praynig Баткото не мога да го овардя, той е дивак, ходи гол, поти се...Мога само да се надявам, че се калява така по някакъв начин.

Лили ми повърна тая вечер. Тъкмо и правих супичка, че от три дни ми вади с памук душата - много обичам супа-топчета, мами. Христо каза, че е правила премятания (нали ще става гимнастичка, само дето майки и още не е сколосала да я запише  Blush). Като гледах, разпознах супа с ориз и кренвирш, забележете   ooooh! Не ми даде сърце да я лиша от любимата супа, дано няма инциденти!

# 242
  • Мнения: 3 416
Е то грешката в случая не ти е от супата,а от премятанията. Какво се шашкаш толкова? (17 стр.почнахме,леле,пу-пу Party Crazy)

# 243
  • Мнения: 528
Не, бе Миленко. Супа с кренвирш и ориз разпознах в повърнатото  Crazy Аз готвех супа, когато тя повърна нейната си супа  Joy И после пак яде супа, какво да я правя. Много супи се събраха на едно място  Joy

Давай само така, ще я свършим тая тема, ако ще и само двете  Joy Цецето само ще влиза да ни сменя цифричката  Joy

# 244
  • Мнения: 3 416
Ама Лили каква "нейна" супа е яла? Знам,че са ти самостоятелни децата,ама ко кажеш,че е почнала и да си готви Crazy
Ще си  я изпишем темата,що да не я изпишем? Rolling Eyes Laughing Хем сме ентусиастки,хем сме най-обяснителните в групата. Наш пост под 10 реда имало ли е някога? Хем,че обещаваме да сме кратки Joy hahaha Joy

# 245
  • Мнения: 528
 Joy Ей, Сладурче, от "малка" си си така - четеш през редовете, после аз съм се обяснявала с по минимум 10 реда. Нейната супа е нейната любима супа - супа-топчета, която три дни деликатно ме изнудва да и сготвя  Laughing
Биваше и Деската поне да удари едно рамо  Whistling

# 246
  • Хасково
  • Мнения: 79
Ха, ДобрУтро Laughing
Аз не мога да отворя фейса. Нямам интернет, а флашката е толкова слаба горката, поне мамата отвори Crazy
За рождения ден нищо не съм мислила още, има време. Само Стела дето ме пита всеки ден: "колко остана?". И ако предния ден съм казала един месец, и на следващия пак, изпада в дълбоко недоумение: "как така и вчера беше един месец и днес пак!" Деца, радват се на малките неща!
Тук са отворили някакво ново клубче. Онзи ден минах да видя как е, но не ми хареса. Две-три по-големи играчки, няколко дребнички, две!! маси и това е!
Преди две години празнуваме в едно такова, ама сега децата са големи и там самата обстановка и играчките ми се струват вече съвсем бебешки.
И остава другото клубче, бяхме там за един РД на детенце от групата на Стела. Хареса ми, но цените са нагоре  Crazy в сравнение с останалите... МИслим още!
Торта ще се поръчва, задължително (даже две). Аз съм известна с кулинарните си НЕумения, така че не съм и помисляла друго.
Хайде, пишете   bouquet

# 247
  • Мнения: 3 416
Ех бе,Роси,ти съвсем блондинка ме направи значи Crazy Laughing Laughing Laughing Разбрах,че любимата супа на Лили е супа топчета и че, те е помолила да и направиш Laughing А къде е яла преди това супа с кренвирш ( Crazy), кренвирш? Crazy И супа? Joy
Весе,зависи колко деца ще каните. Ако са по-малко що трябва да са в клубче? Нещо домашна обстановка?

Ако знаете каквка съм оправна само Laughing Станах,изкъпах се,приготвих си храна,дрехи з атренировка,слушах музика,качвах на телефона и даже се обадих на свеки да пуска Ивчето долу,че ще мина да я взема и ще я водя на ДГ. И така и направих,даже успях да дойда преди раб.време на работа. И отмених свеки,че тя е вече доста бавна,кой знае какво щеше да и коства да заведе Ивче до ДГ,ако и да е на 2 крачки (приблизително).

# 248
  • Мнения: 528
Тц, Сладурче, това не те прави "блондинка"  Heart Eyes
Много обичам такива дни, в които съм толкова експедитивна и чак си клатя краката по някое време, доволно, предоволно  Laughing Хубав ден ти желая   bouquet

Весе, Лили и тя така изпада в недоумение, затова вече минахме на "остават две седмици". Явно този отговор не я задоволи, защото пита кога е, във Вторник ли. Аз отговарям, не, в Понеделник. Тя помълча, помълча и каза: "Значи след три дни! Йеее, след три дни е моят РД!"  Crazy Crazy Crazy Иначе започна да се замисля дали да е вкъщи или някъде на заведение. Днес са на РД на братовчед, който ще е на пицария. Като се има предвид хубавото време, ще се натичат на воля навън, съответно очаквам да си смени рязко решението за парти у дома  Crazy Ако в действителност времето предразполага, мисля да е РД навън, ще бъде хубаво  Heart Eyes

# 249
  • Хасково
  • Мнения: 79
Най-добре е да е някъде навън празника. Обаче трябваше да избързаме със забременяването, та да ги родим летни или поне ранно есенни бебета  Laughing
В къщи не ми се ще. Миналата година така направихме, ама Стела изобщо не разбра, че празнуваме нейния рожден ден. Имаше торта, свещичка, две дечица - племенника и на кумовете дъщеричката, но някак Стела не беше доволна... И най-вече не ми се занимава с маси, готвене, чистене. Аз съм по лесното Wink

# 250
  • Мнения: 3 416
Да е хубаво времето,колко да е хубаво? Все пак е ноември,не става много за тичане,а подозирам,че най-малкото ще е дъждовно или ще пръска. Ама така е-като не сме си планирали потомството за напролет. Naughty
Розали, верно само ние пишем,с малки изключения Thinking


Започнах да ям от сутринта,а обикновено удържам до към 11.30 поне. Това означава,че днеска цял ден ще се тъпча. Така съм забелязала,че става,ако закуся нещо.
Не мога да публикувам?!? Не е възможно,сигурно е от връзката Heart Eyes Party

# 251
  • Мнения: 528
Весе, ако бях забременяла по-рано, бащата нямаше да е Сашо със сигурност  Mr. Green Тогава ми беше практиката в Пловдив  Crazy Добре, че пипнах някакъв гаден грип, та стана бебето  Crazy Човек не знае колко печели, когато губи  Heart Eyes
Датата ми беше 2-ри Ноември, но Дребосъчка така хубаво се беше настанила, че не искаше да излиза. Вчера ми домъчня много. Винаги съм съжалявала, че отидох на системи, да предизвикаме раждането. Все си мисля, че щеше да си излезе сама, когато и е дошло времето. Та вчера пак покрай вълнението за рождения ден, ме пита: "Мамо, нали Бог е решил кога да бъде моята рождена дата?"  Confused Потвърдих, но ме жегна този въпрос  Tired

Уау, "Внимание, докато пишехте, в темата бе публикуван нов отговор. " ->това не е възможно  Joy

П.п: Сладурче, и аз съм така с храненето. Още не съм се прибрала в Свиленград и започнах да възвръщам килограми  Mr. Green

# 252
  • Мнения: 3 416
Бе Розали,ние хипотетично говорим сега Crazy Laughing Сега какво си практикувала там Joy няма значение. Шегувам се Peace А ти като си болна от грип така ли се "лекуваш",аааа? hahaha Тъкмо сега се оплака,че те приболяло тук-там,да не плануваш номер 3?
Абе какво ми се скатават другите? Я да ида ги подбера Naughty Crossing Arms

# 253
  • Мнения: 528
 Joy Знаех си, че така ще прозвучи  Crazy Практика му е майката, другото е бошлаф работа  Whistling
Дребната се закучи, не щеше да става - шест месеца къртовски труд  Whistling Започнах да се отчайвам, следях овулация, този месец съвпадна с прибирането ми вкъщи, поради разболяването. Така се правят деца, да знаете - паднал имунитет, висока температура, кахъри от друго естество, организмът нямаше сили да се бори с чуждите тела  Mr. Green Сашо ме изнуди, той така смята, че се лекуват болести най-добре  Whistling Знам си много добре кога и как стана. Няма да навлизам в подробности  Mr. Green

# 254
  • София
  • Мнения: 2 348
 newsm53 Много мили спомени! Ние Никола го правихме повечко(няколко месеца), а Митко от раз.

 Когато Никола се роди, Митко много ме разпитваше за бременността и раждането, и знаеше горе-долу как се ражда бебе(по нормалния начин). Обаче го слушах наскоро, обясняваше на негова приятелка(която му беше жена), че ще я води в болницата да й срежат корема и да извадят бебето от там  Whistling . Явно някой друг му е говорил след мен и явно тоя някой е по-знаещ от мен, за да реши, че другия е прав  Crossing Arms

Да ви питам - има ли нещо специално, което трябва да знам, докато уча Митко да пише от ляво на дясно(левичар е)? За сега пише обратно. Ако му кажа да пише в правилния ред, буквите стават още по-неразбираеми и обикновено няма представа как да си разпредели пространството, за да му стигне за всички букви.

Общи условия

Активация на акаунт