Отговори
# 225
  • София
  • Мнения: 614
Редактирах заглавието от 4 на 5 години, догодина ще го сменя на 6 и така  Laughing Както я караме, белким докато тръгнат в 1-ви клас я изпишем тази тема...

# 226
  • София
  • Мнения: 1 262
Редактирах заглавието от 4 на 5 години, догодина ще го сменя на 6 и така  Laughing Както я караме, белким докато тръгнат в 1-ви клас я изпишем тази тема...

 Laughing Laughing Laughing
Ти да видиш. Тази тема не ми е излизала в "Отговори" отдавна  Heart Eyes

# 227
  • Мнения: 1 546
Домъчня ми нещо за темата ни тук. Simple Smile А на онова място, не съм ви бойкотирала Simple Smile Чета ви редовно, но обикновено докато се включа сте изписали толкова много, че се "изгубвам". Пък и напоследък наистина ми е много скапано и смачкано, явно есенна депресия някаква... Confused Tired
Слава Богу, че сме здрави...другото се оправя. Мислех уикенда шопинг малко, обувчици нещо... ми нищо не ме хвана и това допълнително ме омърлуши. ooooh! Laughing

Сладур, ще потърся играта да я покажа. Симона не се е сещала за компютър от юни месец, все още сме до тъмно навън. Направо не знам като сменим времето сега, какво ще правим вкъщи в 17.30...

# 228
  • Мнения: 3 416
Честит рожден ден на Стефчо! Да е жив и здрав и да има най-страхотния рожден ден!  bouquet


Деска,то и на мен ми домъчнява честичко. Сещам за бебешкия период и как като,че ли бързо мина. Тука до мен,на вратата към терсата още стои на дръжката една връвка с мече накрая. Спомням си как слагах Ивчето на едно одеало до мен долу и тя си играеше с мечето Heart Eyes КОга беше мръвка,когаме строява в две редици вече. Crazy
И пред нас стои въпроса какво ще правим в тъмното още в 17 ч.  Спорим още с тати по въпроса за каратето,ама май ще надвия,а и друго не виждам.

# 229
  • Мнения: 1 311
Я, темичката живнала  Laughing С тази скорост, като гледам, не първокласници, ами абитуриенти ще ги изпратим в тази тема   hahaha

# 230
  • Мнения: 3 416
Я, темичката живнала  Laughing С тази скорост, като гледам, не първокласници, ами абитуриенти ще ги изпратим в тази тема   hahaha
Е,то "заслугата" е на всички ни. Sunglasses Ами пишете. Hug

# 231
  • Хасково
  • Мнения: 79
Хайде, да пишем Simple Smile
Мимоза, честито ви бебче! Да е здрав и щастлив Калоян! Предполагам, бате Мариан също е много щастлив! Целувки!
И аз искам да я видя тази игра, Деси! Мен смяната на времето ме притеснява единствено от гледна точка на това, че като вземаме Стела от градината ще е тъмно. Ще стои там до тъмно... Sad Сега, ако закъснеем 5 минути и я намирам разревана сгушена до госпожата, а като е тъмно пък, даже не ми се мисли...
Иначе в къщи много добре си играе и сама и с племенника. Взех й няколко книжки и помагала за предучилищна възраст, за изрязване, лепене... Много обича да си майстори разни неща. Лошото е, че след такава занимавка и прахосмукачката не помага Crazy

# 232
  • Мнения: 528
Мен не ме притесняват студените дни. Децата си се занимават много добре. Ако имахме компютър в детската стая, за да си гледат филмчетата там, щеше да е истинска идилия. Или пък тонколоните да бяха с две букси, за два чифта слушалки Simple Smile Проблем настава само, когато Лили реши, че иска да си играе сама, а Христо не може, никога не е можел, и започва да и пречи. Това, мъжете, май от малки са си такива  Sunglasses
Дребосъчка настоява РД да е вкъщи. Май ще трябва да запретвам ръкавите отново. Тази година смятам, че е дошъл ред на торта "Василия"  Flutter Само дано съм добре до тогава, никакви грижи няма да имат децата. Още си спомням колко бяха очаровани и щастливи, че майката на Христо беше направила сама тортата  Joy Мушмороци! Мисля и малко занимателни игри да им подготвя, още не съм решила какви  Rolling Eyes
Лили всеки ден пита колко дни остават до рождения и ден. Какво се е хванала за тази цифра 5, както аз за моите 3 и 0  Joy Ще трябва да се постарая повече тази година, щом е толкова значима за девойката.
Вече се смята за много голяма.  Бях и купила едно бельо, като за възрастни - много изтънчено, като за нейната възраст  Wink Облечехме го и аз изразих възхищение колко добре и стои, като на дама. Сгафих само като споменах, че далеч не изглежда като хлапе с него  ooooh! Скорпион да настъпиш по опашката  Sick Много е пиперлива!

Пишете и вие   bouquet

# 233
  • Мнения: 3 416
Какво това бельо бе Роси Shocked Mr. Green
Аз торти не съм правила никога,та едва ли сега е момента да експериментирам Naughty Но това май го казах 5-6 пъти вече Rolling Eyes Роси,5 си е емблематична възраст Mr. Green,както и 30 год. А аз вече като започнах 30 и... Rolling Eyes Кога ги навърши,кога почнах и да ги наслагвам..
Деси,давай тая игра де...еее пусна бомбата и зачезна.

# 234
  • Мнения: 528
Е, пък ти, Сладурче, няма да и взема прашки, я  Sick Нормално си е бельото - потниче с бикини, материята е по-нежна, имат сатенена нишка по презрамките и на бикините, самите бикини са по-плитки. Като не им знам шивашките наименования там, не знам как да го опиша  Crazy

Деската я виж - ни тук, ни там. Това не е нашето, Деси  Naughty

# 235
  • Мнения: 3 416
Дe да знам,може и прашки да са измислили Crazy

# 236
  • Мнения: 1 311
Дe да знам,може и прашки да са измислили Crazy
О, то има  Crazy Даже преди година-две имаше тема във форума по въпроса. Впечатляващ брой майки на 3-5 годишни момиченца ги купуваха за децата си, че не виждаха и нищо лошо...

# 237
  • Мнения: 1 546
Их, че сте нетърпеливки Wink Ето я играта:


Тя и Симона се занимава сама добре, всъщност май смяната на времето мен ще депресира повече  Mr. Green Нали знаете колко "обичам" предстоящия сезон. Tired

Евала за умението ви да правите торти. Честно цялата цапаница и бъркавица...ох, не, не, плаши ме Grinning И Симона е много трепетна за предстоящата си възраст, за самия рожден ден сякаш не толкова...няма кой знае какви претенции, нито за мястото, нито за децата. Най-вероятно ще ги заведа на детско клубче с 3-4 приятелчета, торта, хапки и сокче и...това ще е. Simple Smile

Роска, Симона като ме види по прашки и все ме пита кога и тя щяла да има такива гащи! ooooh!  Laughing

# 238
  • Мнения: 3 416
Деска,благодаря . Тъкмо те зачесах във фейса за тая игра.
Верно ли има прашки за тази възраст? Shocked Слава богу,Ивайла все още не проявява интерес към модела с една ивица плат отзад. Но ще му дойде времето. Тая вечер е у баба си-писах във фейса. Ще слуша истории от село,отколкото да стои при вечно правещите забележка,изнервени родители. Ако можело 5 дни(поне). А дано ни послужи за урок.(а дано,ама надали). Но тази игра ще я вземем и ще се постараем колкото да ни е безинтересно да играем с нея.

# 239
  • Мнения: 528
Приказливче, ти пък де ходиш да се ровиш по темите за момиченца с тези две момчета  Joy

Деско, Лили е същата  Crazy Взех и едно бельо с боксерки, обаче от онези като бразилианата, ама боксерки (Боже, хич не ме бива в тези обяснения  Mr. Green ), та голям кеф беше - Ихаа, прашки!  Crazy Детето вижда, че е различно, радва му се  Laughing

Сладур, ти какво против имаш лентичките  Mr. Green Аз обичам бразилианките (-анки ли са -янки ли са  newsm78). Бих носила боксерки, но не са за моето дупе . Лентичките ми стоят най-добре  Whistling Само дето съм много мухната - хич да не ги усещам, ако може  Laughing

Ама, хубаво било да си пишем в темичката, бе  Heart Eyes

Ех, няма да се върне онова време, дето сядахме с Добро утро и ставахме с Лека нощ  Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт