ДЕКЕМВРИйчето расте - още има накъде

  • 23 334
  • 750
  •   1
Отговори
# 735
  • София
  • Мнения: 865
Може ли да се самоубия преди киселините да са ме довършили?  newsm11

# 736
  • Мнения: 731
ЧЕСТИТ ПРАЗНИК НА ВСИЧКИ ПРАЗНУВАЩИ!

# 737
  • София
  • Мнения: 9
Здравейте, мами Simple Smile
След 2 дни усилено четене успях да наваксам и изчетох последните две темички - много сте бързи Grinning
Софи и аз успях да се запиша  за 09.11. в Шейново, ще се видим там Grinning

# 738
  • Мнения: 133
Може ли да се самоубия преди киселините да са ме довършили?  newsm11
ААААА недей, моля те! Шегата на страна дъвчи Талцид или пий сода /газирана вода/ студена и тя много помага.  

# 739
  • Бургас
  • Мнения: 561
Може ли да се самоубия преди киселините да са ме довършили?  newsm11

Талцида и мен ме спасява, а също и газирано  Peace
Самоубивай се, за нещо от което няма отърване, поне да си струва  Mr. Green

# 740
  • Мнения: 18
Честит празник на всички празнуващи днес!!!!

добре дошли и на новите мами!

# 741
  • София
  • Мнения: 865
Честно ви казвам, ако ще се чувствам така и на 70, предпочитам да мра млада.

То гръб, кръст, ръце, китки, киселини, слабини, колянни стави, хипер уриниране, запек, ритници....

# 742
  • Мнения: 42
Цитат
bubsi123  браво че всичко е ок, извинявам се но като прочетох за състаряване на плацентата една мама беше споделила че нейната пък взела да се калцира, и сега щеше да е на някакво лечение.... newsm78 ти ли беше или друга и как е тя някой знае ли нещо аз уж чета всичко ама може да имам пропуск. Дано всичко да е ок

Аз също имам проблем с плацентата, калцирала се, другата мама е Мони Найденова. Тя скоро писа. Надявам се да е добре и аз чакам да се включи скоро и да разкаже. Но вярвам, че всичко ще е наред  Praynig Тя каза, че са й изпислаи едни инжекции, които се надявам да оправят нещата или поне да ги подобрят. Аз съм от началото на бременността на тези инжекции, но по друга причина

# 743
  • Мнения: 133
Честно ви казвам, ако ще се чувствам така и на 70, предпочитам да мра млада.

То гръб, кръст, ръце, китки, киселини, слабини, колянни стави, хипер уриниране, запек, ритници....
Изключи ритниците и си представи какво е наистина на 70.
На мен ми е тежко, а не знам на теб какво ти е.  Ох имам чувството, че корема ми няма накъде повече да расте, чувствам го и изглежда сякаш ще се пръсне всеки момент.

# 744
  • Мнения: 0
Шинжюн- Знаейки на мен колко ми е тежко и колко ме боли, направо  не знам  как издържаш ти с две бебчета.

# 745
  • Мнения: 261
Благодаря за отговорите, момичета  Hug

# 746
  • Мнения: 13
ей къде е новата тема... нещо тоя път закъсняваме хахаха Shocked
А за Мони Найденова дано всичко е ок !!!

# 747
  • Мнения: 2
Момичета, предлагам в новата тема да няма постинги от рода на "запис" и лентичка отдолу, че така минават страници наред изхабени. А и без това последната темичка беше изядена за броени дни! Само предложение!

# 748
  • Мнения: 1 172
january, хубаво предлагаш, ама едва ли ще се случи. Просто е неизбежно. Mr. Green Иначе новата тема ще я имате по изгрев слънце, сега отивам да спя. Twisted Evil Спокойна нощ на всички!  sleepuu

# 749
  • Мнения: 439
Честит Празник на всички празнуващи днес!   newsm51 момичета простете, че не ви изреждам поименно, но сте толкова много...

П.П. Според мен е много хубаво това, че в темата се оформя "диалог" и изобщо не ми пречи че се изписва за дни. Peace Напротив, даже ми е приятно като вляза и да видя няколко изписани страници, а не един или два поста. Но това си е лично мое мнение!

Общи условия

Активация на акаунт