ДЕКЕМВРИйчето расте - още има накъде

  • 23 359
  • 750
  •   1
Отговори
# 705
  • Хасково
  • Мнения: 84
много станаха празнуващите днес
на рожденниците много здраве а на другите много щастлив семеен живот още 100 години
Juli-Ivka ще чакам да кажеш какво е станало с теб днес и какъв списък са ти дали на мен чак на 16. 11 ще ми издадат документите направо благородно завиждам на тези дето им остава малко до гушкането на малките съкровища
Ние с теб щяхме да се виждаме днес, ама в тва време не ми се ходи никъде излишно, а и съм с Ива, а тя не е много за водене по заведения, че подивява затворена. Някой ден ако е по-хубаво времето.
Ще пиша като се върна.
Айде стискайте палци.  Hug Hug Hug
стискам здраво да днес не е за разходки и аз съм се свила в нас на топло

# 706
  • Sofia
  • Мнения: 488
Привет мами  Hug

На всички момичета , които празнувате днес желая много , много щастие , слънчеви и усмихнати дни и най - вече здрави бебоци и то на финала   Hug  Hug  Hug

За козметиката с Ивон ползвах Нивеа и сме нямали проблем .За сега още не съм се замисляла каква ще е май може пак Нивеа или каквото ми попадне в магазина  Peace

Мале мале гледам багажи стягате вече  ooooh! Рано бе момичета .Аз предния път стегнах багажа за родилното чак като влязох в деветия и сега мисля така да направя.

Апък дрехите за бебо и те са до никъде  Whistling  Whistling  Whistling .Мисля като купим леглото тогава да си наредя всичко , което си е у нас като дрешки и да преценя какво ще докупуваме.Ама като гледам и нашия тати каква параноя го е хванала , че още е рано за всичко  ooooh!  ooooh!  ooooh! та незнам кога ще го купим леглото поне  Thinking

# 707
  • Мнения: 473
Здравейте мами  Hug

Първо искам да честитя на празнуващите.   bouquet

Аз тези дни нямах много време да пиша. Най-накрая нашата спалня е готова и местихме нещата. Остава да купим едно нощно шкaфче, огледало и две рамки за закачане, но тези неща може да изчакат, не са спешни. Толкова ми е приятно в новата спалня, че не ми се излиза от там, а и не ми се налага, тЪй като имам интернет и тук.  Flutter

За болежките да кажа. Тук от една седмица ме боли таза, опашката, срамната кост. Корема ми сякаш се е посмъкнал, незнам на какво може да се дължи.   newsm78

Тук все още се радваме на хубаво време, не е валяло от месеци.
Е, отивам да чистя и като приключа ще си оставя един ден само за лежане, че с този корем малко ми идва в повече работата.

# 708
  • Мнения: 13
Здравейте и от мен   bouquet
Само да се запиша и да споделя че бях на партито изненада на Калалили и организаторите много се бяха постарали, страхотно парти спретнаха БРАВО! Радвам се че успяхме да я изненадаме, милата Калалили така се стресна в началото Hug

# 709
  • Sofia
  • Мнения: 72
Здравейте момичета! На рожденниците една огромна целувка и всичко най-най!  Heart Eyes
Аз ей сега се прибирам от Sky City до нас. Влезнах в DM магазина и има страхотна промоция на Персил за бебета 3 кг. за 15 лв. Мисля утре с мъжа да купя. Иначе взех за бебчо лъжички меламинови, четка за биберони и шишета, за ноктите комплект, стерилни гащи една кутия за мен и нощтни превръзки и айде 32 лв. довиждане. Остана ми комплект гребенче и четка и ваничка. Ох взех си и едни много готини чорапки за мене, е може ли да не си взема нещо. Гледах и в кенвело нещо като блузон ли туника ли вълнени за студа ама ще видиме, че и клин ми трябва. Така ми се мързелува, но трябва да готвя и да чистя банята, че и прахосмукачка ще пусна. Приятно мързелуване мили мами!!!

# 710
  • Мнения: 21
Привет в този мрачен ден и от мен Simple Smile
За болежките и аз имам от няколко дни всички съпътстващи една бременност болки + хемороиди които мисля че раздразних с повечето разходки миналата седница та днес 3-ти ден не мога да си седна на дупето Sad
 Времето ми е едно депресарско и ме удря само на спане, защото като спинкам не мисля за глупости, че главата вече ще ми експлоадира.

Записала съм се за отворените врати на Шейново чак за 09.11. Ако има още някой да свирка да се видим там

С приготовленията за бебока - до никъде не съм (само предимството ми е че имам повечето неща в наличност от каката и от племеницата)

НА ВСИЧКИ ПРАЗНУВАЩИ : ЧЕСТИТ ПРАЗНИК И МНОГО ЩАСТЛИВИ МИГОВЕ ЗАЕДНО С БЕБЕНЦАТА

# 711
  • Мнения: 1 516
pepitastar1, не всички мързелуваме  Peace .Някои все още бачкме Wink .

Иначе гребенче и четка са ми номер едно в списъка на най-безполезните бебешки покупки - не си давай парите , докато наистина не ти се наложи да ги ползваш  Hug

# 712
  • Мнения: 261
Здравейте момичета!!!

Много празнична тема днес Simple Smile
Честит рожден ден на всички празнуващи, много радост, обич и сбъднати мечти!!!
На всички семейства имащи годишнина, още дълго дълго време заедно, изпълнено с много радост, разбирателство и обич!!!

Аз да ви се оплача сега малко. Миналата седмица бях на преглед и там ме зарадваха, че всичко било ОК с бебоците. Днес обаче ми излязоха резултатите от ПКК и урината:

GLUS - 2,14
HGB - 11,5 /reference 12,0 - 18,0/
MCHC - 31,4 /deference 32,0 - 36,0/
WBC - 13,3 /reference 4,0 - 10,0/
LYMF 3,6 /reference 1,1 - 3,5/
MID -1,4 /reference 0,1 - 1,0/
GRAN 8,3 /reference 1,5 - 70,0/
CYE - 70mm

Следящият ме доктор на женската консултация ми обясни, че някъде тече възпалителен процес и да се обърна към личният ми лекар. Аз по принцип имам едно постоянно течение, което изследвахме няколко пъти и не излезе нищо. Имам и направен серклаж /пришиваме на шийката на матката/. Скоро не съм боледувала изобщо. Нямам болни зъби. Нищо не ме боли.

Сега от притеснение така ме е свил корема. Какво ще ми каже личния лекар не знам.... Дайте някакви идеи какво може да е това, на какви лекари да отида. Много се притеснявам. Толкова години мечтахме и чакахме тези бебета Sad

Благодаря Ви предварително.

# 713
  • Мнения: 1 516
margolina,  мисля, че са те уплашили излишно . Имаш 2 показателя над горна граница , ама толкова малко над горна ,че едва ли е притеснително ... Не се шашкай . Дори лека хрема може да предизвика такова отклонение ... Консултирай се и с личния си лекар наистина , но запази самообладение и си повтори изследванията в друга лаборатория ... ПКК е към 4 лв  Hug . Ще имаш бебче хубавичко и здравичко - не спирай да си го повтаряш  Hug

# 714
  • Бургас
  • Мнения: 561
margolina,  мисля, че са те уплашили излишно . Имаш 2 показателя над горна граница , ама толкова малко над горна ,че едва ли е притеснително ... Не се шашкай . Дори лека хрема може да предизвика такова отклонение ... Консултирай се и с личния си лекар наистина , но запази самообладение и си повтори изследванията в друга лаборатория ... ПКК е към 4 лв  Hug . Ще имаш бебче хубавичко и здравичко - не спирай да си го повтаряш  Hug

Не е съвсем така  Simple Smile
Утайката й е висока, оттам съмненията за инфекциозен процес в организма.
 
margolina, не се притеснявай- консултирай се с личната лекарка и предполагам, че с подходящ антибиотик ще се оправят нещата  Peace

# 715
  • Мнения: 175
хей,благодаря ви!  bouquet искам довечера всички да си сипете почаша вино за мое здраве и да се отпуснете с любимия човек!Аз съм домакиня и готвя 1000 неща,понеже ще ми идват няколко близки на гости Simple Smile

# 716
  • Мнения: 0
Момичета,утайка при бременни ИЗОБЩО не се изследва!Мен една "док" ме прати да си я изследвам,съответно излезе много завишена и като се изтърсих при моята си АГ,тя реагира меко казано така  "кой е тоя доктор да го е..,дето пуска утайка на бременна".Така реагира и личния док.Така че,завишената утайка при бременност НЕ Е показател!
 

# 717
  • Sofia
  • Мнения: 113
Привет момичета,
днес много празник .....много нещо.
За малкото Кате....
За IoannaD

А за всички дами, които празнуват годишнини....Романтика

# 718
  • Отвъд алеята зад шкафа
  • Мнения: 7 380
Докато се ровех по бебешки списания намерих статия за Окръжна б-ца София - http://www.kenguru.bg/%D0%A0%D0%B0%D0%B6%D0%B4%D0%B0%D0%BD%D0%B5 … rMpWLQtiLcZmzYtef

Надявам се да се отваря линка. Има и за други болници. Ако не ви се отваря линка, ще се наложи да се регистрирате в сайта.

Майчин Дом София - http://www.kenguru.bg/%D0%A0%D0%B0%D0%B6%D0%B4%D0%B0%D0%BD%D0%B5 … 9KbQpaHgha-IFmncR

Втора Градска София - http://www.kenguru.bg/%D0%A0%D0%B0%D0%B6%D0%B4%D0%B0%D0%BD%D0%B5 … 9KbQpaHgha-IFmTcp

Токуда София - http://www.kenguru.bg/%D0%A0%D0%B0%D0%B6%D0%B4%D0%B0%D0%BD%D0%B5 … 9KbQpaHgha-IFmvcp

Болница Вита София - http://www.kenguru.bg/%D0%A0%D0%B0%D0%B6%D0%B4%D0%B0%D0%BD%D0%B5 … 9KbQpaHgha-IFmTcx

Шейново София - http://www.kenguru.bg/%D0%A0%D0%BE%D0%B4%D0%B8%D0%BB%D0%B5%D0%BD … 9KbQpaHgha-IFmrcp

Това е за клиника Торакс в Пловдив - http://www.kenguru.bg/%D0%A0%D0%B0%D0%B6%D0%B4%D0%B0%D0%BD%D0%B5 … 9KbQpaHgha-IJmzc9

МБАЛ Пловдив - http://www.kenguru.bg/%D0%A0%D0%B0%D0%B6%D0%B4%D0%B0%D0%BD%D0%B5 … 9KbQpaHgha-IFmXcR

УМБАЛ „Свети Георги” – Пловдив - http://www.kenguru.bg/%D0%A0%D0%B0%D0%B6%D0%B4%D0%B0%D0%BD%D0%B5 … 9KbQpaHgha-IFmrc9

Последна редакция: пн, 10 окт 2011, 17:39 от gadamer

# 719
  • Мнения: 1 516
margolina,  мисля, че са те уплашили излишно . Имаш 2 показателя над горна граница , ама толкова малко над горна ,че едва ли е притеснително ... Не се шашкай . Дори лека хрема може да предизвика такова отклонение ... Консултирай се и с личния си лекар наистина , но запази самообладение и си повтори изследванията в друга лаборатория ... ПКК е към 4 лв  Hug . Ще имаш бебче хубавичко и здравичко - не спирай да си го повтаряш  Hug

Не е съвсем така  Simple Smile
Утайката й е висока, оттам съмненията за инфекциозен процес в организма.
 
margolina, не се притеснявай- консултирай се с личната лекарка и предполагам, че с подходящ антибиотик ще се оправят нещата  Peace

Уффф да - сега видях ,че и левкоцитите са доста над референтната стойност .... Все пак при липса на Т и всякакви други симптоми ... Стикам палци да не нищо страшно

Общи условия

Активация на акаунт