Отговори
# 30
  • Русе
  • Мнения: 2 609
Mishela,на мен си ми вземат всеки път по 10лв за ехографа и ми се струва ок,чувам едни доста по-големи цифри Close
Ехх,това с контрола с детските градини явно няма да се промени-на мен в прав текст ми беше казано,че ако не ми изнася да не го водя #CrazyСега в училище уж е по-добре,защото не се тикат толкова едно в друго,а и имунитета е по-силен PraynigАма аз давам превантивно хомеоапатични,а и от 6 години една ваксина-Бронховаксом...нещо като Респивакса newsm78

# 31
  • Мнения: 6
Привет и от мен  Hug За първи път да се запиша в първите редици Wink
Дано да имам възможност по-често да пиша, че напоследък никак не съм активна. Изведнъж уредите в къщи решиха да се развалят един след друг. Първо беше компютъра, сега ни гръмна хладилника и след един ден и телевизора сдаде багажа  smile3511 направо ми се реве, толкова много непредвидени разходи в най-напрегнатия момент...  newsm45
А за бебчо нищо още не сме купували, май сме само ние така. Едвам се сдържам вече, но все се спирам и не смея нищо да взема.
ОХ! Оплаках се, дано да не ви натоварвам излишно с моите си грижи. Пожелавам на всички лек и усмихнат ден   bouquet

# 32
  • Мнения: 455
Хоп и аз да се запиша, че  да не ви изпусна  Simple Smile

# 33
  • Мнения: X
отколкот да се притеснявам всеки ден.....дали ще го добутам до края, дали няма да родя рано....и всекви подобни глупости. Верно е това, което казва Диването.....че после си е направо песен.  

Уф, аз не се притеснявам... Просто.. не ми е интересно като първия път. А ми е едно скучно, досадно, тегаво. Подпира ми, пречи ми, от време на време и клаустрофобия ме хваща, че нямам свобода на движенията си... Отдавам го на това, че предната бременност ми е още прясна, прясна.

И както планираме и трето лапе, живот и здраве, мисля да редя далаверка на съпружеското начало. Да го направи на някоя друга, аз ще го гледам после.  Joy Дори ритниците не са ми забавни вече... Като рита, що ме рита, като не рита, що не ме рита... Абе.. Какво да ви разправям. Имам нужда от малко коремен излишък и спокойствие.

Наскоро даже блажено си представях, как можеш срещу заплащане да си дадеш бебето в корема за няколко часа в пренатален бебешки център.  Joy

Ама нищо, два месеца още, ще устискам. Да мине всичко без проблеми, после несгодите се забравят. И нищо чудно половин година след това да приритам пак "Айде третото да правим".  Laughing

# 34
  • Мнения: 56
Добър ден на всички и от мен
cvete7575 пожелавам ти щастлив семеен живот, много да се обичате и да си прощавате.

Днес от Хип ми писаха, че лекцията в събота този път ще се проведе от 10:30. Всички мами които ще ходят, а още не са получили мейл да знаят да не ходят да висят там като прани гащи Simple Smile

# 35
  • София
  • Мнения: 865
Цвете, много щастие ви пожелавам Simple Smile

Дами,
има ли някоя болна като мен?

Снощи с 37 градуса, и през ноща развих възпаление на гърлото. Сега не мога да преглъщам.

Не помня от кога не ме е боляло гърло, но помня, че гърло се оправяше само с антибиотик  newsm78. Чакам да стане 13:30 и пак да ходя до докторката, че сутринта си беше излишно разхождане.

# 36
  • Мнения: 1 516
Ааа не е задължително за гърлото АБ . Опитай се без: като начало погледни с едно огледалце имаш ли полипи - малки бели точици - ако имаш ги намажи със сода за хляб и повтаряй през 2-3 часа ... Ако пък няма - тогава изцеди лимони и яж по една лъжичка колкото често можеш ... през другото време чай - топъл , но не горещ . Това докато стигнеш до доки , но не бързай с АБ ...

# 37
  • Мнения: 48
Теди мерси за прекрасната темичка както винаги  Hug
cvete7575 Честито мила пожелавам ви дълъг семеен живот и много щастие   bouquet  Hug

# 38
  • Мнения: 334
Теди, благофаря за новата темичка  Hug Hug

# 39
  • Мнения: 9
Здравейте и от мен, темата и заглавието са супер, както винаги.
Явно вече се започва с вирусите...
Да попитам мамите със запушени носове - какво предприемат. Аз за сега съм на капки с морска вода, но няма много ефект...
На някой случва ли му се често да има кръв от носа?  newsm78

Поздрави,
  bouquet

# 40
  • София
  • Мнения: 2 107
Маринче, мерси за успокоението, дано наистина мине бързо Hug
Киара, АБ не е задължителен. Вземи си нещо хомеопатично за смучене (Тонзилотрен напр.) или Тантум верде спрей. На мен лично много ми помагат гаргарите с йод- в топла водичка капваш 2-3 капки, колкото съвсем леко да се оцвети и гаргариш.
Цвете, честито  bouquet
den23 , аз засега само със солена вода промивам.

# 41
  • Мнения: 6
Теди браво за новата тема   bouquet

Цвете  честито!!!   bouquet дълъг семеен живот изпълнен само с хубави моменти.

Киара аз като бях малка родителите ми лекуваха гърлото с лъжица мед, поръсена яко с хардал (мисля че черен синап му беше другото име) изяждаш го, след това 30мин. никакви течности. Така няколко пъти на ден  Peace

# 42
  • Мнения: 171
Здравейте тумбачета  Hug Теди страхотна тема   bouquet
Аз бях на ЖК , доки каза че вървим напред , водите ми отговарят на 31 седмица.....каза , че няма никакъв проблем , но това значи че вече съм в 8ми месец и е много вероятно да не устискам до декември...не знам да се радвам ли или да се притеснявам.
отделно съм качила 20 кг. , според неговия кантар , а аз като се гледам не знам точно къде съм ги сложила  Crossing Arms Не ми каза колко тежи бебка , но каза че според всички други показатели отговаря на 31 седмица , което като чета е 1 600 кг.
Надявам се всички да сте добре и да се лекувате и бързо да отпушите носове и да излекувате гърлата  Hug
Като ви чета всяка от вас е имала контракции , а аз до сега не съм усетила нищо..или не съм разбрала...случвало ми се е да ме заболи като преди цикъл , но то е за секунди и после нищо повече..това ли трябва да е  newsm78

# 43
  • Мнения: 1 516
den23, капни 3-4 капки прополис в соления разтвор  Peace . Можеш да си направиш и друг разтвор сребърна вода 10 мл + 3-4 капки прополис ... в краен случай - виброцил . Тантум верде го предписват на бременни , но на листовките пише ,че не се препоръчва. Другото е прополки за смучене - и те са добри и безвредни ...

# 44
  • София
  • Мнения: 865
отделно съм качила 20 кг. , ......отговаря на 31 седмица , което като чета е 1 600 кг.

Ааа, не се чуди тогава къде са тия 20 кг  Grinning Grinning Grinning

Не можете да ме спечелите с тия соди за гърло и сол за нос  Rolling Eyes Tired

Общи условия

Активация на акаунт