Отговори
# 45
  • Мнения: 103
Честита ни нова тема!
Честито на всички именници!
Желая приятен ден!

# 46
  • Мнения: 9
Здравейте и от мен! Темичката е супер! Честито на всички именници! Днес ми е страшно жега, та чак се задушавам! Ако може малко хладнинка!!!!!  bouquet Та за отоплението ние си санирахме апартамента и ще видим  какво ще излезе. Май ще трябва да купуваме още една печка, но незнам каква май конверторните са по-добри от маслените радиатори. Хайде толкоз от мен, че трябва да си оправям педикюра ако въобще мога да си видя пръстите.

# 47
  • Мнения: 444
Аз съм се заканила следващата ни квартира да е без топлофикация- дано намерим такава! Писнало ми е откакто се дипломирахме да плащаме безбожни сметки. Първият път не пускахме цяла зима парно и плащахме по 70лв на месец заради тръби, общи части и т.н. Последната зима бяхме в нова квартира и отоплявахме единствено хола и то никога на макс и ни излезна по 100лв на месец. Иначе като се отоплявахме с конверторни (дано така се пише) радиатори съвсем малко ни се качи сметкат ана тока. За тази зима се чудя по кой начин да се топлим. Ако някой ден успеем да теглим кредит за жилище- основно изискване ще бъде да е БЕЗ парно!!!! #2gunfire

# 48
  • Мнения: 4
Запис и от мен в новата темичка

# 49
  • Мнения: 42
Да не е просто запис, да ви питам на каква температура се гледа бебче? Чувала съм 22-25 градуса, ама да ви кажа на мен зимата тази температура ми идва малко студеничко за вкъщи, на бебето няма ли да му е студено?

# 50
  • Мнения: 444
По българските стандарт бебето се гледа на 22-24 градуса, а спи на 21. За къпане мисля, че беше 27. На мен ми се вижда добре към 24 градуса, но на мъжа ми примерно му е студено Simple Smile

# 51
  • София
  • Мнения: 42
Честита нова темичка Simple Smile Страхотни сте   bouquet
Честит Имен ден на всички именици Simple Smile
Момичета, снощи ходих на преглед ... вече съм 70 кила т.е. 15 килца отгоре. Много ми тежат, едва издържам. А в тези жеги ... нямам думи Simple Smile
Хубав ден на всички   bouquet

# 52
  • Beyond the Frontiers
  • Мнения: 4 758
Lyubi, 70 лв много ми се виждат. Аз толкова плащам за ток, а сме с климатик.

# 53
  • Мнения: 25
Момичета,новата темичка е супер-браво на вас!Нямам много време за писане и си ви прочитам набързо.Имам 1 въпрос-случайно да забелязвате промяна в държанието на свекърите към вас?Моите нещо доста се промениха.Добре,че са мъжо и моите родители да ми вдъхват повече положителни емоции

# 54
  • Мнения: 444
Galactic Voyager, много са! Последната зима ни дойде след изравнението по 81лв на месец за отопление само на една стая и определено не е била особено топло вкъщи Sad

# 55
  • Мнения: 133
Момичета, снощи ходих на преглед ... вече съм 70 кила т.е. 15 килца отгоре. Много ми тежат, едва издържам. А в тези жеги ... нямам думи Simple Smile
Поне се успокоявам, че не съм сама. Аз съм с 14 отгоре и на мен много взе да ми тежи, а идват месеците дето най-много се качва, не знам какво ще правя.  ooooh!
За сметките ние и лятото и зимата почти не падаме под 100лв. за ток, но пускаме и климатика редовно, пералнята и сушилнята въртят като луди и съм доволна. Не ми се виждат много. Сега като сложим още един уред на ток да ми отоплява и се надявам да ми скочи сметката с до 50лв. Иначе на централно парно си е жив обир. Аз в Пловдив в квартирата бях на парно и въпреки, че почти не го ползвах /бях все навън и на работа/  плащах по 100лв. сметки минимум на месец и отделно тока.
Момичета,новата темичка е супер-браво на вас!Нямам много време за писане и си ви прочитам набързо.Имам 1 въпрос-случайно да забелязвате промяна в държанието на свекърите към вас?Моите нещо доста се промениха.Добре,че са мъжо и моите родители да ми вдъхват повече положителни емоции
Моите изобщо не общуват с мен. А да не говоря, че свекъра не говори и на сина си, защото живееха при нас в нашето жилище и като поискахме да сме сами излезе, че сме ги изгонили и сега аз съм най-ужасния човек на планетата, а им предложихме ако искат ние да излезем на квартира. Но аз и преди това пак бях лошата снаха, така че не ми пука особено много. По-добре ми е без тях  Wink.

# 56
  • Варна
  • Мнения: 21
Да не е просто запис, да ви питам на каква температура се гледа бебче? Чувала съм 22-25 градуса, ама да ви кажа на мен зимата тази температура ми идва малко студеничко за вкъщи, на бебето няма ли да му е студено?

На училището за родители ни казаха 22-24 градуса и къпане на 25-26. Но за усещането, според мен си зависи от стаята. Нашата спалня е мъничка и 24 градуса е доста жега, а в хола 24 градуса ни се струва хладно.

За свекърите мога да кажа, че промяната е само положителна - голямо треперене ми треперят и не дават и чаша да вдигна и как да е иначе - с внук ще ги даря  Grinning
ellhris при теб в обратна посока ли се промениха? Ако е така си вкарват голям автогол, за който после много ще съжаляват  Wink

# 57
  • Мнения: 65
Честит Имен ден на всички именници.
Честита нова тема
За свекърите,общо взето когато мъжа ми не е в командировка се виждаме чат пат,но когато замине 10 седмици все едно не съществуваме с малката,така че не мога да кажа дали отпреди или отсега са се променили,те са си такива
Хубав ден на всички

# 58
  • Мнения: 473
По българските стандарт бебето се гледа на 22-24 градуса, а спи на 21. За къпане мисля, че беше 27. На мен ми се вижда добре към 24 градуса, но на мъжа ми примерно му е студено Simple Smile

и аз мисля че 24 градуса са идеални за през деня и 21 за вечерта  Peace

Аз искам да ви питам с какво мислите да обличате бебчетата за спане и с какво смятате да ги завивате и каква мислите да е температурата в стаите им докато спят. Този въпрос винаги ме е вълнувал, тъй като ме е страх да не би да и е топло или студено на бебка докато спи.  newsm78

# 59
  • Мнения: 1 675
Радостче, моля те да споделиш марката на конвекторните печки, че май ще се наложи да уредим каката с такава за зимата! Аз също бях чувала за някакви, които били скъпички, но икономични и полезни в последствие, но това беше миналата зима, когато не ни беше на дневен ред.

Общи условия

Активация на акаунт