Отговори
# 735
  • Мнения: 1 172
Хей, момичета, успокойте малко топката! Нямаше ме за 2-3 чАса (ходих за сефте да разгледам за колички и кошарки) и вие почти сте изписали темата... Дайте ми време да направя новата, моля! Laughing
Момичета, само да напомня като пишете СМС- на вестителките даси пишете и ника от форума! Да не се чудим коя коя беше  Wink !
Споко, това нали ще го уточнявам като напиша официалната информация за вестителките. Онзи ми пост си беше ей така, между другото - колкото да ви информирам, че вече имаме вестителки. Grinning
На мен пък днес сутринта ми пратиха SMS от НОИ, че са ми превели парички. А аз точно се притеснявах, че ще ми върнат болничния заради името (издадоха ми го с фамилията от преди брака и имаше опасност да трябва да го поправяме). Слава Богу, размина ми се! Whistling
Отивам да захващам темата, че май-май скоро ще трябва да е готова...

# 736
  • Мнения: 723
Ами с препаратите - още ги чакам. Трябва да стоят между 4 и 24 часа накиснати дрехите. Стоят сега в един леген, притиснати и покрити отгоре, че явно има някакви изпарения, но след малко ще ги вадя, защото заминаваме и ако ги оставя вътре може да са се разпаднали докато се върнем  Mr. Green
Дано е имало ефект. Другият препарат, който го оставих явно е доста по-силен, т.к. беше обезцветил малко оригиналните цветове, но ако не се получи с този поне едноцветната дреха ще я пусна в него.

# 737
  • Мнения: 18
Момичета и аз днес пътувам към свиленград,да се видя нашите  Simple Smile Утре ще ходим до Турция на преглед да видим бебка и да се уверим на 100% ,че всичко е наред и нямаме новоизникнала пишка,както и да ми направят ФМ,малко е раничко ама...сега имам възможност да отида,мъжа ми почива,а там работят защото нищо не празнуват на 22-ри  Laughing И свекърва ми ще идва с нас,тя до сега не е виждала бебето на ехограф и много ще се вълнува  Heart Eyes А после съм запланувала толкова покупки,смятам да ги разоря двете с майка ми ,така като съм ги събрала  Joy  Та и мен няма да ме има по форума до петък..После ще си направим една почивчица в стара загора на гости на родителите на мъжа ми  Crazy Нямам търпение,след малко тръгваме  Heart Eyes

# 738
  • Мнения: 6
 Здравейте мили мами в този повечко от прохладен ден  Grinning
 Днес трябваше да ходя на отворените врати във втора градска ,нооо са преместили датата за 26-ти.И без това ръси от сутринта така ,че по-добре от една страна!
 Снощи имах контракции с много силни болки.Още малко и тръгвахме към болницата,но ми посмина! Whistling
 За любовта между децата-аз имам по-голям брат с 4 години и естествено винаги той е бил по-отговорен(наистина) и много ме е гледал.Като по-големи вече започвах да му се дразня много понеже започна да гради кариера от 13 годишен и родителите ни винаги са го слагали на пиадестал.Но истината е ,че той е пример за в живота за мен и колкото и да съм отричала като малка го обичам.ВЕНКО ОБИЧАМ ТЕ БАТЕ!!!
 Е ,хайде за сега от мен ,най-вероятно ще се видим в другата тема!Увивайте се добре,че cold

# 739
  • София
  • Мнения: 2 107
RadostcheHug
marinamihailova, няколко пъти споменаваш, че ходиш на гинеколог в Турция. Стана ми интересно, защо там, познат ли имаш, доволна ли си, не ти ли е далечко? ДАй повече инфо, ако искаш, разбира се Wink И лек път от мен!

# 740
# 741
  • Мнения: 18
RadostcheHug
marinamihailova, няколко пъти споменаваш, че ходиш на гинеколог в Турция. Стана ми интересно, защо там, познат ли имаш, доволна ли си, не ти ли е далечко? ДАй повече инфо, ако искаш, разбира се Wink И лек път от мен!

Имаме приятелско семейство и двамата са гинеколози.И съм повече от доволна Simple SmileАз съм от Свиленград,родителите ми живеят там.От както съм студентка съм в София,та до преди 5 години не ми беше далече  Laughing Сега да,за това не ходя на ЖК там.Иначе щях.Но аз много обичам да ходя в Турция не само на гинеколог, и гледам всеки път като ида да си съчетая и едно профилактично прегледче Wink Утре ще се уговаряме с тях за раждането,искам да дойдат в Б-я да ме изродят те,уговорила съм и клиниката,остава да уговорим удобно и за двете страни време,ще ми е в пъти по-спокойно  Heart Eyes  Ще ви кажа как е минал прегледа,в смисъл разликата с Б-я,дори може да кача няколко снимчици във ФБ.До сега съм ходила само за цитонамазка там,и ми е интересно как минава една консултация.

Общи условия

Активация на акаунт