Рамадан Карим,Аид Саид и 132 пожелания за мир в арабско и не само.

  • 57 184
  • 743
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 468
Весели празници,  момичета, доколкото могат да са весели в тази криза и т.н...

# 721
  • Мнения: 3 804
Весели празници на всички празнуващи !!!!!!!!!!!!!



Дребната химна не научи,но това го пее ,за ужас на каките  hahaha hahaha hahaha

И ето едно интересно четиво,за бг знаещи арабски ,а и за техните половинки :

http://tekstove.info/browse.php?id=34360

Нашата елха си е пластмасова,ние си я слагаме за Нова година, иначе пред къщата си имаме няколко огромни бора.

# 722
  • Мнения: 1
Абе Никсе, ти май наистина всичко знаеш. Респект! Хълмове във форма на ушо, корва тунтури, тинтири минтири, нищо не може да те хване неподготвена.

Шило, мило, както винаги се разхилих шумно поне три пъти докато те четох. Представям си видните ти съграждани въоражени с брадви как обезлесяват планетата...Аз едно време много се кефех на миризмата на смола  от елхите, така че, ако все още празнувах можеше и аз като майка ти  да не се задоволя лесно с изкуствена...

Аз днес съм страшно схваната. След като при опита си да закача един стенен часовник едва не се претрепах реших да се оттегля в покоите си и да почивам.

С нетърпене чакам да мине празничния период и всичко по улиците, магазините и форумите да тръгне по нормалному....

Последна редакция: нд, 25 дек 2011, 01:14 от скЛЮчени вежди

# 723
# 724
  • Egipet
  • Мнения: 16
весели празници на всички smile3525 smile3525 smile3525

# 725
  • Мнения: 3 215
Привет, момичета! Реших в празничния ден да намина, че напоследък нито ми е форумско, нито имам време за игри  Crazy Благодаря за поздравите за рождения ми ден! Нали знаете какво е казал един веселяк - рождените дни са полезни - колкото повече РДни човек има, толкова по-дълго живее  Wink
На празнуващите Коледа - да ви е честита! А на всички ви - бъдете живи и здрави, мир и разбирателство да царят край вас!
(По традиция) по диагонал попрочетох назад и не смея да пиша поименно, за да не пропусна нещо важно  Mr. Green
Но поне да честитя на aisha13 раждането на Омар! Да ви носи много радости! (В Шарм ли сте още и ако да - къде живеете? Питам от чиста проба любопитство и не без носталгия...)

# 726
  • София
  • Мнения: 18 092
Най-сърдечни пожелание за  весели празници на празнуващите! А за всички - много здраве, щастие, любов и благоденствие. Hug Heart Eyes

# 727
  • В един зелен, неспирен поглед, там далеч...
  • Мнения: 942
Весели празници, мили мои приятелки! Много любов, здраве и само щасливи дни !!!

# 728
  • Мнения: 24
Весели празници скъпи ми принцеси! Много щастие късмет и здраве да има за всички  Hug  Hug  Hug

# 729
  • София
  • Мнения: 42
Честита Коледа скъпи момичета, на всички които празнуват и не празнуват:) Да сте здравички, много усмихнати и дано новата година да ни донесе повече мирни и щастливи моменти:) Да ви кажа чесно и аз чакам с нетърпение да минат празниците и всичко да си тръгне като преди:)

# 730
  • Egipet
  • Мнения: 16
благодаря Олди. все още сме в Шарм. живеем в Rawaby village. тука ми харесва но маи и ние скоро ще се местим но в краина сметка по важно е спокоиствието

# 731
  • Мнения: 427


 ЧЕСТИТА КОЛЕДА И ВЕСЕЛИ ПРАЗНИЦИ ПРИНЦЕСИ !   bouquet

# 732
  • Мнения: 24
Привет арабелки хубавелки! След празниците - понеже при нас продължават по 3 дена след това, понеже сина ми има рожден ден на 25.12 (не почерпих понеже бяхме на гости, след това на работа и въобще никакво време за писане и почерпки  Embarassed ) се чувствам толкова скапана, че нямам желани за нищо. Минавам само да ви кажа за сега че при мен всичко е едно и също. Чета когато мога, но и настроението още никакво та и не пиша много.
На всички много  Hug. Да не изброявам поименно, че ще пропусна някоя принцеса  Embarassed

П.С. - само на мен ли не ми се отварят клипчетата които публикувате?

# 733
  • Мнения: 190
Здравейте  хубавелки   bouquet
Аз най-накрая  съм си  със лаптоп4ето  Peaceи ве4е съм на линия  Heart Eyes.
и отивам да  ви 4ета  на спкойствие Hug

# 734
  • Мнения: 190
п.п. И на мен  не ми  се отварят клип4етата  Thinking

Общи условия

Активация на акаунт