Чака мама първото ритниче от декемврийското мъниче!

  • 21 471
  • 744
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 723
Цоп, да се запиша и аз в новата темичка! Благодаря ти много за усилията, които влагаш Войаджър! Ако имаш нужда от помощ - казвай, аз съм насреща.   Hug
За килограмите - последния път като се мерих преди десетина дни и бях +2.5кг и от тогава ме е страх да се меря. И аз нямам почти никакъв апетит. Ям само като ми пристърже корема и то само лекички неща като салати и тараторчета или малко плодове.
Тестено също ми е ок да ям, но с месото се насилвам много. Знам, че трябва да го ям, защото хемоглобина ми е на долната граница, ама не успявам нещо. Иначе умирам за спанак, боб, грах, леща... направооо...  Crazy

За срещичка и аз съм много за, само да е малко по-нататък, защото утре заминаваме за морето за 10тина дни. Но пък то не пречи сега да се съберете, които сте си в София, пък по-нататък да направим втора среща

# 31
  • Мнения: 10
Ест. че без мъжете  Grinning

По рано 2 мами се пртесняваха че не са качили килограми. Ако бебето е ок, аз не виждам проблем. И аз искам да не качвам, ама уви, вече съм 2-3 отгоре и не се чувствам добре - постоянно се чувствам подпухнала Sad

# 32
  • Мнения: 18
Чааак следващия четвъртък ми е прегледа.. и тогава ще видя дали всичко е наред като размер с бебо,ако видя че бебо си е супер , даже супер много ще се радвам , че не съм качила. Може се получава така, защото вече се храня много здравословно,за сладко не мога да си помисля  Sick за месо още по-малко. Преди много често ядях фаст фуд,сега изобщо.И салати не ядях  Laughing постоянно заявявах " ооо аз полезна храна не обичам " .. сега пък само леки храни ми се ядат.Така , че съм почти сигурна , че не качвам заради това. Дано всичко да е ок  Praynig

# 33
  • Хасково
  • Мнения: 77
добър ден и от мен

# 34
  • Мнения: 48
ха добър ден и от мен baby_neutral

# 35
  • Мнения: 10
Здравейте, имам един въпрос. Понеже не са ми пускали микробиология все още, може ли някаква инфекция да повлияе на плода в този триместър... И въобще опасно ли е? Знам че към края е опасно, ако се ражда нормално, но сега  Rolling Eyes

# 36
  • Мнения: 11
Да ви питам за болничните, наистина ли се налага да се седи в болница за 3дни, за да те пуснат в болничен? 3дниии - мнго ми се вижда. Преди ми даваха болничен и удължавахме с комисия

# 37
  • Мнения: 498
Да ви питам за болничните, наистина ли се налага да се седи в болница за 3дни, за да те пуснат в болничен? 3дниии - мнго ми се вижда. Преди ми даваха болничен и удължавахме с комисия
Еми моята доктора въпреки,че работи в АГ болница пак поиска да лежа за болничния сега. Много проверки им правели и затова не смеят. А комисията е след това за следващите болнични.

# 38
  • Мнения: 11
еднократно ли се лежи - или за всеки 30дни отпуснат болничен лежиш

Абсолютна фенка за среща. Да обявим ден и час и който може идва.  Който не - ще правим още срещи

# 39
  • Мнения: 2
Хайде да се запиша и аз в новата темичка smile3521 здравейте на всички мами Hug най-много ме радва това че като цяло нямаме сериозни проблеми с бебоците и да се надяваме да са се хванали здраво вече и да излязат без проблем през декември живи и здрави Party гледам за качване на килограми си говорите,ами аз като забременях бях 52кг и веднага смъкнах 2 и изобщо не качвам,но щом лекаря ми казва че бебчо се развива добре и си расте аз не мисля да се притеснявам за сега Whistling офффф на леглото ми вече се образува формата на тялото ми ooooh! а как ми се излиза на разходка ама заради тази плацента ще лежа какво да правя дано по скоро се намести Praynig Praynig утре пак съм на преглед и ще видим как е дано се е мръднала вече Praynig

# 40
  • Мнения: 34
gala-2002 май лежиш в болница само веднъж , аз поне лежах дадоха ми за 30 дни и след това ме питаха дали искам за още 30, това е в Токуда, за другаде не знам как е , а докато лежах аз в болницата едно момиче влезе само за болничен , и я задържаха само 1 нощ.

Lilly27  хубаво е да ти пуснат микробиология , няколко пъти по време на бременността мисля че пускат

# 41
  • Мнения: 498
Еднократно. Стига де,ако трябва всеки месец аз бих се гътнала. Че за това време колко гадни случаи вижда човек направоо....  ooooh!

# 42
  • Мнения: 2
Да ви питам за болничните, наистина ли се налага да се седи в болница за 3дни, за да те пуснат в болничен? 3дниии - мнго ми се вижда. Преди ми даваха болничен и удължавахме с комисия
Това че трябва да се лежи в болница за пръв път го чувам за мен е глупост Naughty аз без проблем си вземам болнични моят лекар си ми дава бележка с която отивам в една поликлиника където ги издават казвам идвам за болничен и те си ми дават без проблем,няколко дни преди да изтече просто отивам пак да си ми го удължат и така Peace

# 43
  • Мнения: 34
ама Мими ти защото имаш проблем  с плацентата и най -вероятно заради това , а ако нямаш някаква медицинска причина , а просто не ти се работи , без лежане в болница нямат основание да пускат

# 44
  • Мнения: 48
Добър ден мамчета   bouquet .
По въпроса с килограмите аз съм -2кг. от началото на бременността , с след няколко дни влизам в 5-ти месец. Аз по същия начин нямам никакъв апетит и се наяждам от много мъничко, но тези дни май започна да ми се възвръща апетита. Утре като отида на лекар ще видим как съм с килцата. Сега отивам да ви изчета , че доста сте писали  Laughing

Общи условия

Активация на акаунт