Чака мама първото ритниче от декемврийското мъниче!

  • 21 470
  • 744
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 1 516
Galactic Voyager  ги е правила до сега . Даже май е регистрирала специален потребител и ги пуска през него  Peace
Да,знам!  Laughing Нали за това питам. Тя нали е на почивка до колкото помня? newsm78

Това съм го пропуснала . Ще е супер да пуснеш новата тема , ако имаш време   bouquet

# 736
  • София
  • Мнения: 865
за срещата в София тече една уговорка за 24.7  във Фейсбука , всички желаещи моля да казват , че да успее да стане някаква уговорка  Simple Smile

Аз защо не съм разбрала?  Rolling Eyes За какво иде реч?

# 737
  • Beyond the Frontiers
  • Мнения: 4 758
АААА, тука съм Mr. Green Мойто е постоянна почивка - удължиха ми отново болничния. Девойката е добре и абсолютно точно отговаряна седмиците си Flutter Качила съм още 1 кило, но за сега мисля че се справям перфектно с килцата. Само един проблем имам кръвното пак беше 90 на 50  Shocked В трамвая една госпожа 2 спирки се чуди бременна ли съм или преяла  Mr. Green Но ми направи място  Peace

И понеже в неделя съм на рожден ден на едногодишната си племенница се влязох в един магазин на площад Македония да купя подарък и изкарах 2 часа ровейки в бебешорските дрехи. Познайте, подаръх ли купих или за моята девойка  Mr. Green

# 738
  • Мнения: 0
АААА, тука съм Mr. Green Мойто е постоянна почивка - удължиха ми отново болничния. Девойката е добре и абсолютно точно отговаряна седмиците си Flutter Качила съм още 1 кило, но за сега мисля че се справям перфектно с килцата. Само един проблем имам кръвното пак беше 90 на 50  Shocked В трамвая една госпожа 2 спирки се чуди бременна ли съм или преяла  Mr. Green Но ми направи място  Peace

И понеже в неделя съм на рожден ден на едногодишната си племенница се влязох в един магазин на площад Македония да купя подарък и изкарах 2 часа ровейки в бебешорските дрехи. Познайте, подаръх ли купих или за моята девойка  Mr. Green
Eee аз пък те пратих на почивка!  Laughing Нищо де,аз почти направих темата,ако искаш не се занимавай този път ти,но понеже ще заминавам след няколко часа,очакващите розови или сини гащи само да добавите после  да не ги ровя сега. Grinning

# 739
  • Мнения: 34
за срещата в София тече една уговорка за 24.7  във Фейсбука , всички желаещи моля да казват , че да успее да стане някаква уговорка  Simple Smile

Аз защо не съм разбрала?  Rolling Eyes За какво иде реч?


ами 4-5 човека сме писали за сега че 24.07 е удобно, чакаме и още ентусиасти  Laughing  за място не сме мислили , първо да видим колко ще се съберем , но най вероятно в някой парк  Laughing

# 740
  • Мнения: 473
Добро утро мами !!!   bouquet

Ще пиша повече в новата темичка  Flutter

# 741
  • Мнения: 48
дайте линк към новата тема Praynig

# 742
  • Мнения: 1 172
Не са я пуснали още. Simple Smile

# 743
  • София
  • Мнения: 85
Здравейте и от мен! Laughing За червеното конче знам, че трябва да го върже някой с живи родители на лявата ръка и да е със седем възела - по един за всяка чакра - но това, разбира се, е за който им вярва на тези неща.
Има ли някоя от вас, на която и прилошава, след като си изпие витамините? Пия ги след хранене, както си трябва, но вече няколко пъти ми се случва да ми се гади  Sick. Мисля дали да не се обадя на док...Иначе съм с Пренатал на Джеймсън.
Кой може да ме адне във фейса скоро или аз кого да търся?

# 744

Общи условия

Активация на акаунт