Отговори
# 45
  • Мнения: 2
Хоп и аз в новата темичка newsm44 здравейте на всички мами  bouquet нека вече всички да забравим проблемите и да изгоним лошите мисли smile3521 аз специално съм майстор на вкарването на излишни мисли в главицата ми Embarassed но полагам огромни усилия да мисля положително,а как нямам търпение вече да усетя бебчо как ме ритва по тумбака preggo но ще трябва да изчакам още Cry о щях да забравя doh наистина ли е вредно да спим по ГРЪБ защото в момента май така ми е най-удобно,но не смея защото някъде четох че не се препоръчвало моляви кажете знаете ли нещо по въпроса Thinking

# 46
  • Мнения: 1 675
А на някоя от Вас дали й се е случвало да посети док през 5 седмици?!? Последния път бях за БХС и ми казаха да отида пак след като навърша 16-та седмица, но това ще се случи след интервал от 5 седмици. Та се замислям, дали да не отида своеволно /все едно съм се объркала/ и преди това!?!

# 47
  • Beyond the Frontiers
  • Мнения: 4 758
Ами аз планирам да прескоча юли и чак август да ходя пак, т.е. ще станат 8 -9 седмици.

# 48
  • София
  • Мнения: 865
Записах си час за скрининг, каквото и да значи това. Този път предварително попитах каква е цената, за да не получавам инфаркти на гишето за плащане. Обясниха ми, че за всеки следващ плод броим по 50% отгоре, демек скрининга на двата броя е 120 лв. Честно казано ми се струва НЕРЕАЛНО.  Още не съм разбрала каква му е разликата от ФМ и за нея не съм записала час, ама от сега ме боли сърцето. И най - странното е, че графиците им са пълни.  Дали ме гледат на 4 Д? Поне едни хубави снимки ми дават. Иначе ЖК-то още не може да хване сърце с неговия апарат. Каза да мина към 4-тия месец.

# 49
  • Мнения: 1 675
Ами аз планирам да прескоча юли и чак август да ходя пак, т.е. ще станат 8 -9 седмици.

Чувствах някакво лично притеснение за този дълъг период, но сега малко се успокоих. Иначе - заради моята си прищявка просто съвсем не ми се дават още едни 55лв. Може би ще си трая.

# 50
  • Мнения: 42
хоп и аз в новата тема. заглавието е много мило.

аз вдругиден съм на ранен БХС и нямам търпение вече да видим бебчо. иначе лоши работи сякаш по-често успявам да не мисля, сега за прегледа в петък се притеснявам малко, но таткото ме уверява, че момчето му си е наред - да не съм се притеснявала хахахаххаха дано наистина успеем да видим и пола, че все му говори в мъжки пол и ако е момиченце ... Joy

# 51
  • Мнения: 48
ехеее честита ни нова темичка Hug
браво на създателката и  bowuu
kiaratiara,аз също съм бременна с близнаци.като ходих на 4Д задължително доктора каза,че се гледа и ФМ-може би затова ти казват че е толкова скъпо newsm78
като отидеш на 4Д изискай си да тинаправят диск и да ти напишат данните на бебетата на два отделни листа-кое бебе  колко тежи накоя седмица отговаря и т.н.
ако не си поискаш няма да ти дадат,а това по принцип се включва към прегледа ти!!
незнам как е в сф,но тук в наше село "габрово" Mr. Green освен 4Д и ФМ включват ипреглед на шийката на матката-което се прави с вагинален ехограф-ужасен уред #2gunfire и струва всичко на частно около 50лв.
УСПЕХ!и не се притеснявай излишно Hug Peace

# 52
  • Мнения: 450
Запис и от мен.
Аз също не съм пила преди витамини, нямам намерение и сега да пия. Каза мойта докторка миналата седмица още две седмици фолиевата да пия.

Мерси за темата.

# 53
  • Мнения: 34
KiaraTiara как не може да хване сърце и сърдечен ритъм още  Shocked явно му е много античен ехографа , много странно ми се стори щото то това към 6-7 седмица го виждат вече

# 54
  • Мнения: 0
KiaraTiara как не може да хване сърце и сърдечен ритъм още  Shocked явно му е много античен ехографа , много странно ми се стори щото то това към 6-7 седмица го виждат вече
Да,и аз това щях да кажа-сърдечна дейност се установява още в 6та седмица...Просто иди при лекар с нормален ехограф:)
Желая ви много усмивки мили момичета  bouquet

# 55
  • Мнения: 473
А на някоя от Вас дали й се е случвало да посети док през 5 седмици?!? Последния път бях за БХС и ми казаха да отида пак след като навърша 16-та седмица, но това ще се случи след интервал от 5 седмици. Та се замислям, дали да не отида своеволно /все едно съм се объркала/ и преди това!?!

И аз ходя рядко, мен ме гледаха на екограф миналия вторник и ще ме гледат пак чак на 1 август. Тук частниците са много скъпи и затова избягвам, само като си представя колко неща мога да купя на бебчето с тези пари. Иначе юли сам при личната, но предполагам само ще ме теглят и мерят кръвното и ще ми дадат час за следващите изследвания.

# 56
  • USA
  • Мнения: 1 323
Здравейте и от мен.Аз малко пропуснах предишната тема поради причина която не пожелавам на дори на най-големия си неприятел.Не искам да натъжавам новата тема.Само ще ви дам един съвет"Не пропускайте възможност да кажете Благодаря и Обичам те на майки те си ,защото никога не знаем кога ще бъде последната ни възможност." Flowers Rose Flowers Rose
Не съм ви чела дори съжалявам бях много зле и се опитвах да се съживя и да се храня с нещо заради бебо.Само да поясня,че чуването на сърцето и виждането не стават на един и същи апарат.Да го чуете става с доплер ,а не на ултразвук.Ние вчера успяхме да го чуем бързака  биеше със 160 удара в минута и аз се поуспокоих.За витамините лекаря ви преценява според вашето състояние.На мен ми казаха задължително витамини,протеини и да не спирам фолиевата киселина изобщо Peace

# 57
  • Мнения: 10

Kalalily HugДокато те четях много се натъжих Cry Изгубих баща ми преди почти 2 год. и зная как се чувстваш, пожелавам ти бързо да събереш сили и да намериш начин да се самоуспокояваш, защото това са непоправимите неща от живота, а в тебе има едно бебче, което много скоро ще ти покаже отново, че в живота има и прекрасни неща Hug

# 58
  • Мнения: 18
Записах си час за скрининг, каквото и да значи това. Този път предварително попитах каква е цената, за да не получавам инфаркти на гишето за плащане. Обясниха ми, че за всеки следващ плод броим по 50% отгоре, демек скрининга на двата броя е 120 лв. Честно казано ми се струва НЕРЕАЛНО.  Още не съм разбрала каква му е разликата от ФМ и за нея не съм записала час, ама от сега ме боли сърцето. И най - странното е, че графиците им са пълни.  Дали ме гледат на 4 Д? Поне едни хубави снимки ми дават. Иначе ЖК-то още не може да хване сърце с неговия апарат. Каза да мина към 4-тия месец.

Аз платих 113 лв за БХС  а пък не чакам близнаци , а само 1 (за съжаление) Simple Smile но ме таксуват за 2 като гледам  Joy

# 59
  • Мнения: 13
Kalalily радвам се че писа, мислех те тия дни Hug Почвай да папкаш, че малкото човече има нужда от теб Wink Peace Като ти се допие кафенце може да си спретнем една форумска срещичка Mr. Green
За сърцето на мен на Доплер не можа да го хване, но на ултрасаунд се чуваше идеално беше 176 преди 2 седмици, трябва да ходя другата седмица на изследване  и на преглед чак на 13ти юли Wink

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт