Отговори
# 750
  • Мнения: 34
Мамчета айде да си организираме една срещичка , за тези който са от София Simple Smile

ами хайде  newsm10 , може би някой уикенд ще е най-удачно, но може и през седмицата де  Simple Smile

# 751
  • Отвъд алеята зад шкафа
  • Мнения: 7 347
Здравейте. Аз усещам бебето от 2 седмици, но не се обаждах, че ще кажете, че е невъзможно. Но ми е за 2-ри път и съм сигурна, че е бебето.

БХС правих първия път, млада, зелена, исках всичко да направя, сега категорично отказах да правя това изследване. Дори моя приятел гинеколог ме посъветва така. Наблягам на ФМ и всеки път на видеозон да гледат внимателно, дълго и напоително бебето. След седмица пак съм на преглед при моя приятел във Варна (по принцип си следя бременността в София, но нали съм 3 месеца на морето и съчетавам пътуванията до Варна с прегледи), ще ми направи гинекологичен преглед, изледвания - микробиология, кръв, урина, и разбира се 20-минутен обстоен преглед на бебето. Този път на прегледа ще присъстват и таткото, и дъщеря ни - ще бъде семеен преглед  hahaha

Мерси за променената темичка, последен ден, ама пак е нещо)))

# 752
  • Мнения: 498
Не,че искам нещо да кажа ама хайде да пуснем нова тема че 51 стр. ....  Grinning

# 753
  • Мнения: 13
Добро утро мами, каде е новата тема ???  Joy аз рекох че и от нея около 5-6 страници сте изписали а то ,тоя път сте скромни ... Laughing
И на мен ми казаха само и единствено против СТРИИ - СВИНСКА МАС и си мислех като се разтопи може да се сложи няколко капки етерично масло за аромат, надали ще пречи нещо !!!
Вчера обиколих около 20 магазина и тук и в Ст. Загора еййййй  Tired няма и няма черна пола с ластик (като за бременна ) до коляно, даже бях навита да е и дълга и аз да я клъцна после но не когато имам пари и реша да си купя нещо  определено ,винаги го няма Rage Rage

# 754
  • Мнения: 0
Моля http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=593676.new#new

НОВА ТЕМА

Авторката на заглавието май беше същата, но не съм сигурна. newsm78

# 755
  • Мнения: 10
Мамчета айде да си организираме една срещичка , за тези който са от София Simple Smile

ами хайде  newsm10 , може би някой уикенд ще е най-удачно, но може и през седмицата де  Simple Smile

и аз съм ЗА Simple Smile когато и където кажете... само този уикенд няма да мога

Общи условия

Активация на акаунт