Отговори
# 15
  • Мнения: X
Може ли да ме добавиш на 14 декември? Simple Smile

# 16
  • Мнения: 6
Здравейте и от мен в новата тема Confused
Аз снощи прекарах почти безсънна нощ от остра болка в корема но по високо и се опасявам че ме започва бъбречна криза....на фона на всичко това и че ми предстои пътуване и ми идва да се smile3511
 Tired
  bouquet

# 17
  • USA
  • Мнения: 1 323
Вагабонд ето ти рецепта дето е пробвана  http://gotvarstvo.georgievi.net/a/milinki
Galactic Voyager Моя термин е за 20-ти
darling_a дано да не е бъбречна криза Sad пий много вода и избягвай газирано,шоколад и пържено ако са бъбреците Hug оправяй се бързо

# 18
  • Мнения: 4 796
Ей момичета много се радвам, че линка който дадох за филмчето ви е харесал. Преди от този сайт можеше да се тегли, но сега нещо не мога да го разгадая как става.
Nedinka, ти в кой град си в Белгия? Моят мъж работи за белгийска фирма, а офисът на фирмата и гаража в който се прибират през почивните дни е в Темсе. Аз вече 2 пъти го посещавам там, но май с две дечица ще ми е трудно да пътувам за по месец, както досега.


В Брюксел съм, Темсе не съм го чувала - в коя част се намира, валонската или фламандската? Ще се радвам да се запознаем, като идваш насам. Твоите деца поне са на различна възраст, ама с моите бъдещи близнаци не знам как ще бъде - според сайта на България Еър един възрастен може да пътува с едно бебе, та не знам. Нейсе де, има време - ще видим. Планираш ли скоро да идваш натук?

# 19
# 20
  • Мнения: 133
Тамсе е много близко до Сейнт Никалъс, на около 40-50км. от Брюксел е по пътя за Антверпен. Даже и сега март като бях ходихме на атомите да разглеждаме, на малката Европа, а и на Миди пазара ходихме и то няколко пъти. Ние сега планираме, ако от фирмата извадят документи на моя скъп съпруг да се местим цялото домочадие, но ще видим какво ще стане. Малко ще ми е трудно, защото знам само английски език, но езика се учи.
Ами засега нямам планове да пътувам, че ми се налага честичко да ходя тук на прегледи, а и няма кой да ми гледа Ива за по-дълго време. За пътуването виж и на WIZZ AIR. Аз с тях пътувам когато ходя към Белгия.

# 21
  • Мнения: 34
ако може и мене да ме добавите към 20 декември Simple Smile
Nedinka когато си с 2-те бебета за жалост не можеш да летиш самичка, 1 възрастен има право да носи 1 бебе, чак като станат на 2години  вече имат седалчица, и тогава ще си летиш спокойно  Simple Smile

# 22
  • Мнения: 233
Galactic Voyager   bouquet благодарско за темата, живот и здраве ще си направя такава коледна снимка с бебето Simple Smile много е хубава..
Аз нямам търпение да разбера пола на бебето..
За ядене не говорете..не мога да се позная, ям всичко и по много, до пръсване, ужас, по едно време си помечтах да повръщам #Crazy дано да отмине тоз период Praynig
tani4ka111 и аз съм така на филми рева като луда по принцип и без да съм бременна, без да са тъжни, на някакви мили сцени или романтични...толкова ме хваща срам, 'щото минавам за мъжко момиче, даже съм казала на милото, да се прави, че не ме вижда и да не ме заговаря в такива моменти Blush

# 23
  • Мнения: 49
Да ни е честита новата темичка, а моят термин е 01.12.2011 благодарв предварително  bouquet

# 24
  • Мнения: 0
Момичета, поздравления за новата ни темичка!   bouquet Заглавието, както и снимките са страхотни!

Galactic Voyager, дали ще можеш да актуализираш и информацията за мен? Моят термин засега е на 22.12, от София съм и това ми е първо дете. Предварително благодаря!  Hug

Хайде дано да продължаваме все така заедно да разтягаме локуми и в тази темичка, и да се успокояваме и забавляваме взаимно!  Laughing

# 25
  • Мнения: 1 172
И аз да се разпиша в новата темичка - отново е страхотна!  bouquet за авторката!
Ние с милото днес хубаво използвахме топлото време - почти не припарих вкъщи. Разходихме се до село Шипка и после бяхме на стената на язовир Копринка. Прибрахме се чак преди малко, в 22ч. Crazy Сега съм уморена, но приятно уморена. Mr. Green Имах нужда от такава разходка. Предните дни се скъсах да повръщам, видях се в чудо и отидох в един спешен център да ми вливат система. На другия ден всичко беше нормално, но вечерта ги помолих да ми влеят още една система и тогава да ми махнат абоката. И днес също не повръщам. Да чукам на дърво обаче, че знае ли се... Praynig
Аз предния път ви питах какво мислите по въпроса с БХС, но така и никой нищо не ми отговори. Карай, аз май взех решение. Simple Smile
Спокойна нощ на всички!

# 26
  • Мнения: 133
*Teddy* , миличка аз съм решила да не правя БХС, а само ФМ. При нужда лекарите ми ще ме посъветват, но засега няма защо да се плаша за нищо.

# 27
  • Мнения: 7 118
"Колежки", два дни у дома и по разходки си беше супер, лошото е, че утре пак сме на работа  ooooh!. Хем се радвам, че мога да ходя на работа, хем се изморявам адски много. Знам, че това ще премине, но наистина следобед вече започва да ми идва в повече, въпреки, че работя в офис. Вие как се справяте със заспиването на работното място. Как си помагате?

А за БХС - аз писах вече, че нямам намерение да правя и изобщо не мисля за мрачни и лоши неща  Peace Ще си направя само феталните морфологии.

# 28
  • Мнения: 234

Аз предния път ви питах какво мислите по въпроса с БХС, но така и никой нищо не ми отговори. Карай, аз май взех решение. Simple Smile
Спокойна нощ на всички!

Знам че всичко ще е нормално както и предния път, но аз си правя всички изследвания, БХС, ФМ, кръвни 3-4 пъти по време на бременност, всеки месец урина, цитонамазка поне 2 пъти по време на бременост, в началото или при нужда и в края на бремеността, за да се види дали канала е чист- въпреки че родих секцио първия път

аз се презастраховам и си правя всички  изследвания, този път си мисля за ФМ - за кога и при кой да запиша час?

# 29
  • Мнения: 13
Честита нова темичка на всички и най- вече на най активните  bouquet  bouquet ( а не като мен)
Мами вчерашния ми ден за сега беше най- отвратителния цял ден чистене newsm79 гадене   готвене  chef болки в корема Tired и накрая взе да ме тресе newsm45 и да рева като малко дете, мъжа ми стой и ме гледа и ме пита сигурно 10 пъти ЗАЩО ??? МИЛИЯ бе оплашен повече и от мен. Но днес слава да Бог съм много по добре макар че все още не ми се е доспало
Моя термин ще ви го кажа когато докторката каже, за сега ехографа показва 21 декември, а калкулаторите 19 декември

Общи условия

Активация на акаунт