Отговори
  • Мнения: 0
Тупка декемврийско сърчице, а коремчето на мама ще започва да расте!



В очакване на Коледен подарък:



k1drokoska – първо, Варна

tionagb  - първа, Габрово – близнаци
Пижо_ - второ, Пловдив

Galactic Voyager - второ, София

Juli_Ivka – второ, Димитровград

noneto – второ, Габрово
mishle3 - второ


Shadows - второ, София

Zò – второ, Перник
Nedinka – първо, Белгия –София - близнаци

GJK – второ, Бургас - близнаци

delphi_5 – второ, Стара Загора


mizvorska - първа, София




Диването – второ, София

zuzi_79 – първо, Варна
Sophi_Fote – второ, София

*Teddy* - първо, Стара Загора

Venilove - второ



fifi2011 – първо, Пловдив







Мимето* - второ, USA
gala-2002 - второ, София
*Mishela* - първо, Варна

rossy_girl - второ, Варна
Дария - второ, Пловдив
jiorjita – второ,
branka79 - второ, Казанлък

A_vagabоnd - първо, София





RollingStones - второ, Deutschland, Münster
darling_a - USA/Бургас





Мария Стефанова – първо, Варна



bogdana_ninova - първо
Ludichka – първо, София - Бургас
moni_reni4ka – второ, София
Svitun - второ
chip4e - трето
niksha
Dessita11 - второ
den23 - първа
Trina
GJK – второ, Бургас - близнаци
aivito - Русе
Ellhris, първа, Габрово
stefiart - второ, София
flower75 - второ
Zò – второ,
blumelina
emiliya_83

lili 7 - четвърто
sweetytweety – трето, Габрово
Етти – първо, София

pilleto

desislavavenelinova
тоничка 82
rojbek
CMETAHKA – първо, Велико Търново

Fraqueza – първо, Кърджали
Cara_mel – трето,
tani4ka111 – първо,  София
Kiflichka_ - първо, Пловдив
rusokoska - първо, София
svetletoh – второ, София
gallichka
♥ Sweetheart ♥ - първо, Пловдив
titkaa86 – първо, Бургас
ikamenova - второ
дуденка
katy@78 - първо
Марла – второ, София
Kalalily – първо, USA
mizvorska
ЛоРинКа
Lucky – второ, София
аХ`Не! - Бургас
sisssy87 - първо
moskovska
m_hristova – първо, Стара Загора
tionagb
flowerness
donik83
A_vagabоnd - първо, София
*ita* - второ, Сандански


Mimci – първо, Варна
Teddy*  - второ, София
mardjelina – първо
Hrisity – първо, София
 PIPI_M  - първо
mishle3

horoze  - второ, София
val_1210  - първа, Варна
gabche - второ, Велико Търново

deepocean  - второ, София
pollly  - първо, Варна
katiABV  - второ, София

Lady Vi – първо, София
a_n_c – първо, София
me4opuhhh – първо, Бургас
Juli_Ivka – второ, Димитровград
mik123 – първо, Белгия
betta-kubetta – второ, Варна
marinamihailova – първо, София
Elea_Dar – първо, Пловдив
sis_ka – първо, София/ Перник

darling_a – първо, USA

desitka1980 – първо, София
lux – второ, София
fifi2011
stefito_8986 – първо, Гълъбово
vagabond – първо, Англия
vesnabg – първо,  София
manishma
denita_g
tan4ento – първо, близнаци

animira
rossy_girl - второ, Варна
vezdi -второ, Враца





Полезна информация:



Теми на декемврийки 2011:
Добре дошли, мили бъдещи майчета на ДЕКЕМВРИЙЧЕТА 2011!!!
Декемврийче в корема се скатава, мама все по радостна става.
Имам си една искрица в мен живее декемврийска мъничка душица!

Предложения за заглавия на теми:
Тупка вече сърчицето на декемврийското човече, мама и тати са щастливи и нетърпеливи вече! - Nedinka
Лято се задава, декемврийското коремче се уголемява! - tani4ka111
Втория триместър идва вече, ДЕКЕМВРИйчето превръща се в човече! - Lady Vi
Декември не е толкова далеч, но вече тупка сърчицето на малкото човече! - Мимето*

КРЪСТНИК НА ТЕМАТА: zuzi_79 МЕРСИ   bouquet


dekemvri2011@abv.bg
dekemvri2011



С ПОЖЕЛАНИЕ ЗА ОЩЕ ЗАПИСВАЩИ СЕ



- КОРЕМЧЕТА
  - БЕБЕТА


Който иска да се включи в Тайната група във Фейсбук да пише на лични на Lucky, на Марла или marinamihailova.

Последна редакция: нд, 15 май 2011, 21:03 от dekemvri2011

# 1
  • Мнения: 133
Плюс първа този път. Мерси за темичката и за заглавието на Зузи.

# 2
  • Бургас
  • Мнения: 561
Втора  Party

Благадаря на zuzi_79 и Galactic Voyager   bouquet

# 3
  • Мнения: 6
Опааа и аз да се включав новата темичка.Моя термин е 02.12

# 4
  • Мнения: 7 118
Втора  Party

Благадаря на zuzi_79 и Galactic Voyager   bouquet

Пак заповядайте, сладурани!!!   bouquet Нека се радваме заедно на новата темичка и на по-големите си коремчета!

  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet за dekemvri2011

# 5
  • Мнения: 702
Почти да се класирам трета, ама не  Hug
Как сте майчета?
Момичета, днес много ми се доядоха домашни кифлички соленки, ама едни такива мекички, кажете някоя много лесна рецепта, моляяя  Rolling Eyes
Майсторът за пералнята не е дошъл още, а имам толкова за пране, за капак бойлера неща се счупи и утре чак ще дойде някой да го види и няма топла вода.. ooooh!
Аз днеска повръщах няколко пъти и не ми се яде нищо, ама насила хапнах малко крадтавичка със сол...Много ми е зле  Sick
Както и да е надявам се скоро да почне да ми минава, защото къщата е кочина, милото мърмори, и направо вече не издържам  Tired

Оплаках се..То аз тука само се оплаквам май, ама вие сте ми тайния отдушник...Тез хормон ище ме довършат..рев,рев..

# 6
  • USA
  • Мнения: 1 323
Хоп и аз в новата тема Simple Smile
Вагабонд Какви точно кифлички ти се ядат или може и рецепта за миленки.Аз научих една за миленки и е много лесна и даже ми се получиха.Аз не съм голяма готвачка де само да кажа.

Последна редакция: нд, 15 май 2011, 19:47 от Kalalily

# 7
  • Мнения: 7 118
Вагабонд, нали за това сме се събрали, както се казва - за добро и зло. Дано това да е най - злото - мрънкането и плакането ни. Сега ти е времето да си поплачеш, възползвай се - с причина, без причина, действай! Ха ха... Не си само ти така, спокойно! И мен днес ме поядоса мъжо, че само за бебешки работи съм говорила. Ха сега де! Като го правихме май бяхме двама newsm78, а сега сама ли трябва да си преживявам всичко? Ако трябва и така ще е, само да ми е живо и здраво! Хайде, отивам да кулинарствам сега, после пак ще се цопна тук. Hug

# 8
  • Мнения: 34
записче и от мене в новата готина тема   bouquet
току що изгледах филмчето дето сте качили......много е яко Simple Smile ама и мене ми е супер ревливо на всеки един филм, който гледам... сега зароних сълзи още докато сперматозоида оплождаше яйцеклетката.... и така почти до края на филмчето роних сълзи  Laughing не че имаше нещо тъжно в цялата работа, но просто мене всеки един филм ме разревава не мога да си обясня що  Laughing сега отивам да гледам една комедиика , дано не намеря нещо тъжно и в нея че срамота просто  Mr. Green Mr. Green Mr. Green

# 9
  • Мнения: 4 797
Момичета, с тази бързина на писане трябва да ни направят собствен форум с по-големичко пространство на сървъра  Laughing Снимката е супер, заглавието също - мерси на мамите с идеи!

Вагабондче, ама ти не беше ли в чужбина? Питам, защото говориш за някакъв майстор на пералня, който още не бил дошъл, та ми стана странно къде майсторите идват в неделя вечер освен в България. Тук у белгийско добре, че си имам български майстор и няколко български турци, които освен че работят супер качествено, бързо и не вземат много пари, се съобразяват и с моето работно време. Иначе, като ми се налага да чакам някой белгиец, или си вземам отпуск, или се уговорям с шефката да работя от вкъщи, добре че жената е сговорчива.

Ама ако ви кажа какви куриози съм имала? Блиндираната врата, която си поръчах и чаках един месец, ми я донесоха с 10 см по-къса  hahaha После чаках още цял месец за нова, а дори не ми направиха отстъпка #2gunfire

Е, зузи, за какво да говориш, ако не за бебешки неща? Нали това е актуално - аз вчера разгледах малко сайтове за колички и лошо ми стана. За близнаци почти няма, а ако има, са грозни. И се чудя как ли ще влезе това чудо през вратата на входа на блока.  newsm78

# 10
  • Мнения: 133
Ей момичета много се радвам, че линка който дадох за филмчето ви е харесал. Преди от този сайт можеше да се тегли, но сега нещо не мога да го разгадая как става.
Nedinka, ти в кой град си в Белгия? Моят мъж работи за белгийска фирма, а офисът на фирмата и гаража в който се прибират през почивните дни е в Темсе. Аз вече 2 пъти го посещавам там, но май с две дечица ще ми е трудно да пътувам за по месец, както досега.

Последна редакция: нд, 15 май 2011, 20:46 от Juli_Ivka

# 11
  • Мнения: 498
Да се запиша и аз. Между другото термина ми е 8 декември ако може да се добави би било добре  Grinning

# 12
  • Мнения: 702
Не знам, да са солени и мекички  Crazy И лесни, много лесни, а аз се надчвам, че ще мога да ги опека хубаво на газовата печка.

# 13
# 14
  • Beyond the Frontiers
  • Мнения: 4 758
Това си е жив терор - да пишете за храна в тема на бременни в 21 часа вечерта.  Twisted Evil

Изтекох ми очите да се ровя в темата, ако има грешки пишете да поправям. За допълнения също. Умишлено съм оставила бройката празна.
Мерси за линка към филмчето  bouquet, на мен директно ми го сваля - приложила съм го в първия пост. Отворена съм за предложение за подобряване.

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт