Отговори
# 15
  • Мнения: 165
Здравейте и от мен в новата темичка!
Съни, прекрасна великденска темичка си ни направила, а тия бебоци със заешките ушенца са толкова сладички!  Hug
Да ви се оплача, вече не мога да си закопчавам саката , особено по вталените. Да не говорим че напоследък адски ме дразнят.
Миналата седмица в Малкия цум си харесах една дънкова пола за бременни и беше на прилична цена- 40 лв. Почудих се дали да си я взема, пък нещо размислих, но сега през почивните май ще скокна да си я взема. Имаше си отгоре ластик и дължината и беше до коляното някъде.
И аз вече нямам търпение да усетя първото ритниче, но знам че е рано, все пак 14 г.с.
А това ужасно време така ми скапва настроението, и нещо ме е обзела параноята че няма да се справим с милото, че нямаме достатъчно средства, пък и напоследък всичко ни е тръгнало наопаки и на пари.Тъкмо бяхме спестили някакви и взе че се развали колата и бам 700 лв. за части и ремонт, сега пък сметките за ток са доста високи и кви ли не още неща все свързани с парички, да не говоря че идин колега на милото има да му връща 1000 лв. които му дадохме назаем за операция на жена му, а той сега се прави на ударен. Оф май само ви надувам главата.Ама така ме е свило в корема от притеснение и мисли че направо тия дни се побърквам. #Crazy
Вярвам че нещата ще се наредят, само че немога да не мисля за това какво ни чака. Поне бебо да се роди и всичко с него да е наред, пък ние все ще се справим.

# 16
  • Мнения: 30
Добро утро, момичета!Браво за темичката, Съни newsm10 !
Аз само да ви разкажа как тази сутрин за пореден път се възхитих на позитивното отношение на медицинските работници- ходих да ми вземат кръв- и жената, която беше първо ми се накара, че не съм си стискала юмрука как трябва, после, че не съм си оставила контейнерчето където трябва(откъде да зная къде трябва, като за пръв път ходя там за изследвания) и най накрая заключи- "Момиче, ама ти не можеш да изпълняваш елементарни команди!". Joy Все едно съм куче Laughing
Та така, развеселиха ме рано сутринта..Хубав ден на всички от мен smile3521

# 17
  • Мнения: 34
Desert`Rose , аз четох тук http://www.mcfemina.com/bg/pages/6-%D0%A4%D0%B5%D1%82%D0%B0%D0%B … %D1%82%D0%BC.html , а и говорих с док и тя ми каза, че в 16 седмица може да се направи. А и в 20 седмица си мисля да направя фетална ехокардиография, та не ми се иска видеозоните да са много начесто.
Целувки  Hug

# 18
  • Мнения: 629
Здравейте момичета  Grinning
Отдавна започнах да хвърлям по едно око в темичките за октомврийчетата, но все не оставаше време и аз да се включа. Ама се накумих най-сетне.
Да се представя като за начало - чакам и аз като вас едно съкровище. Според изчисленията трябва да се появи на 29 октомври. Имам си вече една кака - Зорничка, която вече няма търпение и всеки ден пита кога ще излезе бебето и кога ще дойде есента, и не може ли да излезе и по-рано...абе няма търпение милата.
Явно този път прекрасните моменти ще бъдат двойно по-хубави заради радостта и на каката.

# 19
  • Мнения: 775
А добре дошла, Zvezdichkova.
Много са ми сладки каките и батковците как се вълнуват. Моят бакуган боец обаче все ме подпитва дали ще обичам и двамата еднакво, ама съвсем ли еднакво.  Simple Smile Има си и притеснения, милият, но щял да помага при условие бъдещото бебе да не му хапе и лигави тетрадките!  Mr. Green

# 20
  • Мнения: 5
"Момиче, ама ти не можеш да изпълняваш елементарни команди!". Joy Все едно съм куче Laughing
Та така, развеселиха ме рано сутринта..Хубав ден на всички от мен smile3521

Хахаха, на този етап е забавно, но като си помислиш, че по същия начин третират и родилки...

Бех обещала като пробвам козунаците да дам рецепта. Ето тези пробвах вече 2 пъти и са супер: http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=24722.msg13994331#msg13994331 Днес пак ще правя, че в ДГ имат открит урок и ще им нося прясно козуначе да хапнат мъниците.

Пепи, на този линк има няколко рецепти, ти кои си изпробвала?

# 21
  • варна
  • Мнения: 1 228
браво на Съни за хубавата тема  Hug

И мен ме викат на ФМ в 17 гс ,записали са ми на листа от предната -следващо посещение  4-5 май ,и на мен ми се вижда рано, но щом са казали... Rolling Eyes

# 22
  • Пловдив
  • Мнения: 1 008
Привет, момичета  Hug
Съни, темичката е просто невероятна- цветна, празнична и много позитивна, поздравления  bouquet
Аз вече почти месец не съм виждала бебчо и така нямам търпение за прегледа другата седмица, дано и пола да ми кажат Simple Smile ще ми се и вече да го усещам, но май още е раничко... newsm78
Иначе и на мен това лошо време ми влияе много тягостно. Така си мечтая вече за слънчице и за разходки Simple Smile дано за празниците да е хубаво Simple Smile
Хубав ден от мен и не се поддавайте на лошото време   bouquet

# 23
  • Мнения: 775
И на мен втората ФМ ще ми е в 17 +1 г.с. Явно не е рано.

Misha, добре, че гледаш от веселата страна. Мен такова отношение просто ме изкарва извън релси. Ти ли питаше за висок CRP? На мен ми е малко висок, но док. каза, че е възможно да е заради дедо Хаши и да не се притеснявам.

# 24
  • Мнения: 30
Ехо здравейте! И аз скоро май не съм се включвала но не пропускам да ви чета Simple Smile
Гледам тука пак някой е бил нетърпелив с новата тема Simple Smile Съни много сладки великденски бебоци! И да ти е честита племенничката! Ти сигурно затова толкова искаш момиченце, че сестра ти трички има Simple Smile Сигурно тя пък за момченце бленува Simple Smile
Еванджелина роклята е страхотна!
kisssaНе се тревожи за пари, няма да остане нито необлечено нито недохранено бебенцето. Бъди спокойна за да се роди здравичко и да нямаш ИСТИНСКИ тревоги. Парите са много преходно нещо.. Днес са тук, утре ги няма и обратно... Важното е здраве да има, радвай се че ти е лека бременността и можеш да работиш и да си активна. А и наскоро нали беше писала колко много деца имате на вашта улица, със сигурност ще има кой да помага и да дава туй онуй. Аз до скоро бях категорична че и едно боди няма да влезне от чуждо бебе вкъщи, че искам всичко новичко да си купя, ама после като поразгледах малко магазини и цени и си дадох сметка че трябва да сме милионери за да си набавим абсолютно всичко без чужда помощ. Само някви помпи за изцеждане на кърмата ги гледах по 80 евро.... Количка 600, кошче 200, легълце 200, маса за повиване 200, а привидно дребните нещица са толкова много че колкото и да са дребни като ги събереш сигурно едно 500 евро само за тях ще идат... Така че спирам с мойте прищевки и на който иска да ни помага ще съм му много благодарна защото той вероятно е плащал много пари за тези неща а ги е ползвал няколко месеца... Особено дрешките.. на племенника ми на 2-3 седмици трябваше да му се сменят дрешките, растеше като гъба тва малчуганче.
Хайде оставям ви, отивам да пазарувам разни шоколадчета и подаръчета че след 3 дена летиииииим! Много се кефа че си идвам и ви обещавам в петък да ви донеса слънцето и 25° оттук! Целувки мили мои, пазете се и ви пожелавам... много ритници!  Mr. Green

# 25
  • варна
  • Мнения: 1 228
И аз не мога да понасям такова отношение и по тази причина изпитвам ужас от болници ,защото там повечето сестри доктори са такива намусени и груби.
Не ми се мисли в родилното живот и здраве как ще ги изтрая ..много ме подтискат такива хора.

# 26
  • София
  • Мнения: 2 082
Добро утро, момичета! Много сте ранобудни Simple Smile

Съни както винаги темата е чудесна  Hug

Дезърт Роуз  Hug да ти се оправя бързо настроението, както и на Пепи!

мари_84 може и да е късно вече.....аз този час си го запазих на 01.04  Thinking

Киса и на мен отдавна не ми стават вталените сака  Wink След около година, пак ще си ги носим, живот и здраве  Mr. Green И не се притеснявай отсега, ще се справите  Hug

А за втората ФМ, при лекарката, която ме следи съм на 28.04 - тогава ще съм в 16 г.с. и 5 дни. И на мен ми се струва рано, но тя си знае най-добре. При Марков съм на 27.05 - тогава ще съм в 20 г.с. и 6 дни.

Хубав и усмихнат ден на всички!!!!!!

# 27
  • Мнения: 15
Здравейте и от мен в НОВАТА ТЕМИЧКА newsm44 Съни , много е хубава newsm20 Поздравления!!!

Благодаря на Alter Ego , че ме насочи към новата темичка newsm10 smile3521, че пак писах в старата newsm03

Хубав и успешен  ден желая на всички!

# 28
  • Мнения: 0
Здравейтеи от мен,
Добре дошла Звездичкова Hug
Аз много рядко се включвам, но ви чета старателно. Вечер като се приберем с моето мило той започва да чете спортните новини, аз вас и после се обменяме инфо  Grinning
На мен ми е първа бременност и много се удивявам на промените, които настъпват в моето тяло най-вече гърдите- огоромни са #Crazy едвам си закопчавам връхните дрехи, да става по-топло вече и да не ни трябват повече. И да се похваля след 1 месец съм на сватба и започва чуденето каква рокля да облека. Така че съм отворена за мнения и предложения. Всички сте много сладки и затова ще ми простите за дългия роман.
Целувки и Hug

# 29
  • Мнения: 128
Съни, страхотна е новата темичка  bouquet
Аз малко се позагубих в последно време, но имах толкова много ангажименти през последните седмици, че изобщо не ми остана време да пиша и чета Sad
Бяхме на лекар и за сега се очертава да си имаме момиченце Grinning
Сега съм в чуденка къде да е втората фетална морфология и към кой лекар да се насоча да ме следи. Ако някоя от вас има предложения ще се радвам да сподели.
Приятен ден на всички Simple Smile

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт