Трима братя, три сестри......

  • 76 047
  • 749
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 934
Повторението е страхотно от 22:00 а съм сигурна че ще качват епизодите във вбокса. Те качват всичко хубави сриали.

# 16
  • Мнения: 1 297
Пооплакнах си очетата малко днес с Майкъл Браун. Heart Eyes

# 17
  • София
  • Мнения: 5 334
Любимият ми латино сериал. Насладих се на 4 часа позабравени (първите епизоди са ми малко мътни) моменти. Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 18
  • София
  • Мнения: 1 115
И аз много се зарадвах,че пак ще го дават.МНого го харесвам този сериал.Имаше по едно време др вариант н асериала,ама хич не ми хареса.Приятно гледане

# 19
  • The World
  • Мнения: 8
Гледахте ли днескашните епизоди? Много ми иска да имам с кого да коментирам сериала  Grinning. Дано и тук има активност, колкото в останалите теми в подфорума.
Много тъжно ми стана за Либия, прави бяха братята й да се съмняват във връзката й с Бернардо. А той, при положение, че е зрял мъж, не е трябвало да лъже по този начин непълнолетно момиче. Горката, въобще не трябваше да ходи в имението и да слуша съседите си.
Много жалко, че самоуби, и за нея, и за братята й.
Сега си спомних и колко дразнещ е Фернандо. Как само изнудваше тъст си! Въобще няма срам не само в това отношение, а и с намеците, които правеше на Химена.
Росарио и нея не я харесвам. Не знам защо, но постоянно я асоциирам с българските кръчмарски певици.

# 20
  • София
  • Мнения: 5 334
Лана, аз съм тук. Peace
Росарио си спомням, че ми беше адски противна, но в началото я харесвах. Тя и не показва нещо лошо в първите епизоди. Wink А Ливия за първи път се сблъсква с живота - жалко, че по този суров начин. Братята й щяха да си я приемат и заедно да отгледат бебчето в някое селце, ама... Confused

Рут, която по-късно се появява, беше копие на Ливия, нали? Много я харесвах нея. Май беше дъщеря на Ева. Flutter

# 21
  • Мнения: 1 297


Рут, която по-късно се появява, беше копие на Ливия, нали? Много я харесвах нея. Май беше дъщеря на Ева. Flutter

Да. Peace
Мен дядото ме кефи, такъв свежарски образ и такъв колорит внася. Grinning

Жалко, че Ливия така се погуби. Но и аз не възприемах нейната връзка с Бернардо. Тя такова красиво и младо момиче с такъв дъртак. Naughty Не одобрявах!
Росарио сега е добричка, ама после става...дявол. Mr. Green

# 22
  • The World
  • Мнения: 8
Лана, аз съм тук. Peace
Росарио си спомням, че ми беше адски противна, но в началото я харесвах. Тя и не показва нещо лошо в първите епизоди. Wink А Ливия за първи път се сблъсква с живота - жалко, че по този суров начин. Братята й щяха да си я приемат и заедно да отгледат бебчето в някое селце, ама... Confused

Рут, която по-късно се появява, беше копие на Ливия, нали? Много я харесвах нея. Май беше дъщеря на Ева. Flutter

Скрит текст:
Да, точно така Рут беше пълно копие на Ливия, дъщеря на Ева. Нея и аз я харесвах.
Иначе и аз мисля, че братята щяха да си я приемат и да отгледат заедно бебчето, но пък, ако беше станало така, нямаше да ги има последвалите събития. Направи ми впечатление, и че в първите епизоди Норма показа най-силен характер, Сара и Химена бяха някак по-въздържани и неутрални. Но пък добре, че беше тя, да защити дядо си и много хубаво се аргументира пред Габриела.
Химена май е единствената от сестрите, която напълно зачеркна възможността баща й да е изневерявал на майка й.
Замислих се и за друго - как така, освен всичко, на никой не му премина мисълта, че това, което Бернардо върши с Ливия е престъпление, защото е на 17 години?

# 23
  • The World
  • Мнения: 8


Рут, която по-късно се появява, беше копие на Ливия, нали? Много я харесвах нея. Май беше дъщеря на Ева. Flutter

Да. Peace
Мен дядото ме кефи, такъв свежарски образ и такъв колорит внася. Grinning

Жалко, че Ливия така се погуби. Но и аз не възприемах нейната връзка с Бернардо. Тя такова красиво и младо момиче с такъв дъртак. Naughty Не одобрявах!
Росарио сега е добричка, ама после става...дявол. Mr. Green

Аз пък още от началото не я възприемах (Росарио). Прекалено ми е нагла с поведението си.

# 24
  • София
  • Мнения: 5 334
На мен Росарио чисто външно не ми харесва, принципно. ooooh!

# 25
  • The World
  • Мнения: 8
На мен Росарио чисто външно не ми харесва, принципно. ooooh!
Е, за това не знам, но аз и не ги виждам като двойка с Франко. А и тя май е по-голяма от него, а и някак по-опитна, не знам... Дори в първите серии, не си ходят и то не само визуално, а и по характери.

# 26
  • Мнения: 1 297
Обаче Франко много хлътва по нея. Peace После големи мъки бяха докато я преживя.
Скрит текст:
Спомням си като тя се омъжи колко много той страда.

# 27
  • Мнения: 100
А който няма BTV Lady, защото кабелният оператор не го поддържа....

# 28
  • The World
  • Мнения: 8
А който няма BTV Lady, защото кабелният оператор не го поддържа....
Епизодите се качват в интернет. Качват ги във vbox7, можеш да си ги изтеглиш и от тук : http://www.escape-bg.net

# 29
  • The World
  • Мнения: 8
Обаче Франко много хлътва по нея. Peace После големи мъки бяха докато я преживя.
Скрит текст:
Спомням си като тя се омъжи колко много той страда.
Скрит текст:
Да, наистина бяха големи мъки. Нали от мъка, се ожени за доня Едувина, която обаче умря и това се оказа един вид шанс за братята.

Общи условия

Активация на акаунт