Трима братя, три сестри......

  • 76 048
  • 749
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 5 576
Благодаря, момичета. Kissing Heart
Започна да ми просветва нещо. И всъщност Хуан я излекува от травмите...
Сега си обяснявам и защо бъдещата сцена с онзи работник е толкова травмираща за нея (само нея и онази в конюшната с Росарио съм гледала предварително от сезон 2).

# 736
  • Мнения: 692
Почти изгледах втория сезон, правят ми впечатление обаче някои сериозни дупки и безсмислени обрати в сюжета. Не ми се иска да давам примери, за да не спойлвам, но усещането ми е, че сериала е правен епизод за епизод, а не с цялостна концепция от самото начало. Иначе евала, че са успели да съберат толкова много хора от каста на първия сезон.

Скрит текст:
И друго нещо ми беше любопитно, което не ми е правило впечатление преди - героите в сериала са богати хора, къщите им са огромни, но отвътре са доста празни, тук-там се виждат оголени кирпичени стени, железни кушетки тип 80-те, черги по стените... Накара ме да се замисля за стандарта на живот в Колумбия, също и за климата там - в моите представи това е развита тропическа страна, но явно има нюанси.

# 737
  • Мнения: 1 146
Почти изгледах втория сезон, правят ми впечатление обаче някои сериозни дупки и безсмислени обрати в сюжета. Не ми се иска да давам примери, за да не спойлвам, но усещането ми е, че сериала е правен епизод за епизод, а не с цялостна концепция от самото начало. Иначе евала, че са успели да съберат толкова много хора от каста на първия сезон.

Скрит текст:
И друго нещо ми беше любопитно, което не ми е правило впечатление преди - героите в сериала са богати хора, къщите им са огромни, но отвътре са доста празни, тук-там се виждат оголени кирпичени стени, железни кушетки тип 80-те, черги по стените... Накара ме да се замисля за стандарта на живот в Колумбия, също и за климата там - в моите представи това е развита тропическа страна, но явно има нюанси.

И на мен ми направи впечатление какви груби мазилки имат в къщите, пък иначе карат джипове и имат мобилни телефони, говорят за соц. мрежи, значи действието се развива в наши дни. А къщите им са като от началото на миналия век.

# 738
  • Мнения: 346
Аз си мисля, че нарочно е търсен този ефект с къщите - да има намигване към сезон 1, също те отглеждат коне, някакси не върви къщите да изглеждат като пет звездни хотели. Избрали са чудесни къщи тип countryside, на мен много ми допада цялостната стилистика в духа на новото време, свършили са си работата чудесно. Не са претупвали, има много изпипани детайли. Wink

# 739
  • Мнения: 692
На мен също ми допада стила, просто някои детайли в интериора ми се сториха някак твърде соц на фона на мобилните телефони и БМВ-тата.

п.п.: Много ми харесва Химена, имам чувството, че тази жена визуално почти не е мръднала за толкова години. Също много ми харесва как обличат Муриел.

# 740
  • Мнения: 5 576
Химена наистина не е мръднала, открила е тайната на вечната младост, трябва да я патентова. Grinning Много е сладка.
И Росарио и Норма младеят.

# 741
  • Мнения: 4 517
От инстаграм историята на Марио.
 С Данна призовават зрителите на колумбийската Karakol TV да гледат новия сезон на ТБТС. Blush


https://video.twimg.com/ext_tw_video/1700571610950897664/pu/vid/ … g0wOLq.mp4?tag=12

# 742
  • Мнения: 4 643
Мъжкари
 

Ето и Данна и Марио. Прекрасни заедно.
 

 

 



Ново от Паола в ИГ


Три чудесни двойки
 

И още от гостуването на актьорите за промоцията на сериала в Колумбия.
























И нови на Данна




Преди и сега


Може ли да помоля някой да създаде нова тема на сериала тъй като достигнахме до изписването на страничка номер 50

Последна редакция: нд, 10 сеп 2023, 17:56 от azisiq

# 743
# 744
  • Мнения: 6
Здравейте къде мога да гледам целия сезон.

# 745
  • Мнения: 692
Има го в Нетфликс, но без бг субтитри. Иначе на български май в момента го дават по някоя от БТВ производните, но не съм сигурна коя.

# 746
  • Мнения: 1 851
Има го в Нетфликс, но без бг субтитри. Иначе на български май в момента го дават по някоя от БТВ производните, но не съм сигурна коя.

Дават го по BTV Lady всеки делничен ден от 22:00 до 23:00, а повторението на епизода е от 9 часа сутринта.

# 747
  • Мнения: 4 643
Данна, Марио, Мишел, Хуан Алфонсо и Паола
 

 

 

Може ли да помоля някой от темата да ни премести в нова темичка тъй като достигнахме страничка номер 50 (а аз немога)
Предварително благодаря.

# 748
  • Галифрей
  • Мнения: 4 253
Готово, заповядайте в НОВАТА ТЕМА ❤ https://www.bg-mamma.com/?topic=1588003.new#new

# 749
  • Мнения: 233
Упс, не видях, че има нова тема. Прехвърлих коментара там.

Общи условия

Активация на акаунт