131 Размирни дни, жасминови нощи - арабски мами, тук ли сте още?

  • 52 093
  • 754
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 3 215
Амал, ако става дума за Близу (Кейбълтел) кажи - да му дам на мъжа ти и нашия договор  Laughing
Щях да питам къде се е родила Елма, но ти ми отговори  Mr. Green
За капитализма- без да влизам в дискусия...има и по-добри лица, ама не у нас.
BRAQNA, за тука си  Laughing Ще чуеш много мъдри съвети, стига да ти се слуша (защото в зависимост от ситуацията ти, може не винаги да са окуражителни)  Peace
Дес, за първи път чувам за такава комбинация - игри с рецепти за готвене...много напредничаво  Twisted Evil

# 31
  • Мнения: 39
Мили ми дами,здравейте!Днес почерпката е от мен,имаме годишнина от подписването на граждански брак с половинката..
Добре дошли на новите момичета!  bouquet BRAQNA,разкажи с няколко думи за историята ви,та да може по-адекватно да се включим с инфото и характеристиките на арабския мъж..
Ох,щях да забравя и десерта..
Много поздрави,целувки и   bouquet на всички!

# 32
  • Мнения: 3 804


Ум Саид-честита годишнина!!!!!!!!!Желая ви безкрайни години пълни с любов и щастие!!!!!

олди и на мен ми беше странно  Shocked ,но пък е идеално. bowuu

# 33
  • Мнения: 550
Ум Саид, честита годишнина! Нека за напред се радвате на семейно щастие, любов и по-малко грижи!
  bouquet  Hug  bouquet

BRAQNA, добре дошла! Нормално е да се струхаваш от  нещо ново и непознато, но помни, че арасбките страни са много и сравнително различни една от друга (традиции, нрави и т.н.), така че е важно от къде идва твоят любим. Чакаме да разкажеш повече  Flutter

djini_selena , добре дошла и ти! Повечето страни, които си споменала, че те интересуват, обаче, не са точно арабски (Афганистан и Пакистан)  Thinking но предполагам, че и това, за което се пише (и се е пишело) тук ще ти е интересно. Макар че ако видиш албума, според мен, ще останеш разочарована - да, в него има много красиви деца, но снимките са на обикновени българки, а не на герои от книгите на Халад Хусеини или С. Рушди.

Ясмин,   bouquet чакаме снимки на Елма  Whistling не се съмнявам, че и тя ще е красива като батко си, но не каза той как реагира - помага ли?

И честита пролет на всички!  Тук времето е страхотно, слънчево и сравнително топло! само новините от ориента помрачават настроението  Cry

# 34
  • В един зелен, неспирен поглед, там далеч...
  • Мнения: 942
Привет красавици!

BRAQNA
,   bouquet Попаднала си на точното място. И з чакам повече подробности и се надявам да ти хареса при нас.

djini_selena , добре дошла. Hug За Пакистан има отделна тема.Малко е позатихнала, но ще я намериш. Там има разкази на българк,  омъжени за пакистанци .

Кога ще видим Елма в албума.  Hug

Om Saeed , честита годишнина! Да празнувате още дълги години по този повод и никога да не преставате да се обичате !

 Hug за всички !

# 35
  • Мнения: 1
Привет на всички от най-слънчевия облачен град на света

Добре дошли на новите

джини-селена, дано си създадеш реалистичен образ на арабския свят някъде по средата на демонизираната от книгите и медиите версия, и нашите приказни разкази тук. Laughing   За Пакистан темата чети първите три, доста са информативни, а последните нещо само за поздравления станаха.

браяна и аз чакам  подробности за хабибито.

Вижте ся, за капитализма да се изкажа, в напредналия му вариянт това дето го съдират от обикновените хорица отдавна е легализирано и обвито в хуманни приказки, така че поне не се ядосваме  с грозните думички 'крадат ни'....В БГ-то просто трябва да сте малко по-търпеливи докато и при вас нещата достигнат до тази възвишена фаза, и да спрат да ви крадат, или поне така да започне да изглежда.

  bouquet    bouquet    bouquet

# 36
  • сред маслини и портокалов цвят
  • Мнения: 1 265
Om Saeed, честита годишнина! Още мнооого години заедно ви желая, да се радвате един на друг, на дечица, внуци и правнуци!  bouquet

Сложила съм снимки в албума.

Айа, помага баткото, направо иска да ми изземе функциите, главно в храненето-все с "деликатеси" иска да я храни-шоколад, пуканки, банани Mr. Green
Като цяло и се радва много, иска да я гушка и да си играе с нея. Засега го удържам, щото тя си е врабченце още.
Има естествено и ревност-като я кърмя или приспивам иска да гушкам и него, та редовно ги приспивам двамата заедно.  Simple Smile

Добре дошли на BRAQNA и djini_selena!  bouquet Надявам се да ви хареса при нас!

Толкоз за сега от мен. Отивам да се ровя из новинарските сайтове, много съм притеснена от последните събития.
 Много Hug

# 37
  • Мнения: 0
Здравейте,момичета!Благодаря ви че  така сърдечно ме приехте!В главата ми нахлуват хиляди мисли и незнам от къде да започна.Искам ми се да ви разкажа толкова неща,но ще гледам да напиша най-важното.                                                                                                                                                                        Om Saeed ЧЕСТИТА ГОДИШНИНА!ПОЖЕЛАВАМ ТИ МНОГО ДЪЛГИ ГОДИНИ ЩАСТЛИВ СЕМЕЕН ЖИВОТ!!!                                                                                                                                                                         И така не съм много добра писателка всъщност изобщо не съм,но ще се постарая да звучи адекватно и не много объркано.Мисля че най-напред трябва да ви кажа,че той е мюсулманин от Египет и е СЕМЕЕН.Връзката ни е повече от година като и двамата бяхме наясно че сме заедно чисто и просто за секс.Аз имам един несполучлив брак зад гърба си,след това една дълга връзка която приключи много зле.И така реших че повече няма да се обвързвам емоционално.Всичко вървеше по план.Излизахме заедно,вечерта обикновено  завършваше в някой хотел и така........(все пак се грижа да карам по лека критическа Laughing)Нещата обаче се промениха.Той все по често започна да ми говори за съвместен живот,че иска да съм до него ,да се пренеса в жилището му,че няма да имам грижата за нищо и т.н.Може би тука е мястото да кажа че не сме в България.И двамата работим и живеем в Гърция.Така се завъртяха нещата че аз в един момент осъзнах че съм влюбена и не знам какво ме очаква.Първо си мислех да сложа карай на всичко,но не мога.После си мислех да отида при него ,но и това не мога (по дяволите той има съпруга).Не мога да ви опиша с думи как се чувствам когато съм с него.........Какво ще стане от тук натам не знам.Какво да правя ?Какво да си мисля също не знам.Плаши ме неизвестното и незнанието относно техния начин на живот.Ох,момичета трудно ми е, дайте съвет.Засега ви оставям има още много неща но стана доста дълго творението ми.                                                                                                                                 Пожелавам ви лека вечер 

# 38
  • Мнения: 427
        Om Saeed  Честита Годишнина  newsm51  Пожелавам ви да празнувате още много такива годишнини. Нека животът ви прелива от здраве , щастие, пълна къща  и много любов   bouquet
 Бранка  и Джини Селена добре дошли сред нас  Hug Надявам се , и съм сигурна че тук ще намерите това което ви вълнува . Арабските принцеси са много сърдечни и златни  Heart Eyes
  Жасминка HugМъничката Елмичка да е все така кротичка . А бати Карумче е много грижовен  Heart Eyes Ревноста в началото е нещо нормално , но с течение на времето нещата ще се нормализират  Grinning  Joy Сега я храни с шоколад ,а след време ще я варди от всички, които сметне че застрашават любовта на Елмичка към него  Heart Eyes
  Люспичка аз така и не разбрах къде ще ходиш по арабско  Embarassed Обаче не бих отказала , ако имаше начин да ти правя компания  Embarassed Особено по Сирийско  EmbarassedЕстествено ако и Уго иска да ме приемете в беседката  Embarassed
  Алверка дано нещата при теб се подредят според желанията ти  Praynig Hug
  Деска ако имам възможност да посетя отново Сирия , и се задържа по - дълго време , бих те помолила да ми предадеш на живо няколко рецепти по готвене  Hug
   Амалче как си , дечицата как са  Grinning
   Гледам пак за срещичка се стягате  Grinning Ех , кога ли ще имам възможност да се присъединя към вас . Бих искала да се видя със всички ви и на живо  Heart Eyes
  Честно казано и мен напоследък ме тревожат нещата , случващи се по арабско . Не очаквах че и в любимата ми държава могат да последват подобни събития  Sad Дано всичко приключи добре и е за добро  Praynig Praynig Praynig
  Шило , АД, Айя , ОлдСпорт , и всички неупоменати , много  Hug Heart Eyes
  Лека вечер от мен   bouquet

# 39
  • Мнения: 815
Добър вечер и от мен!!

Аз се включвам ни в клин, ни в ръкав (така ли се казваше  Laughing )
Покрай Ясминка се навъртам в темичката и ви чета, признавам, не съм го правила отдавна  Embarassed
Някой ме познават, някой не   newsm78
За желаещите - ще се представя   bowuu

Аз съм от Варна, но живея в Дубай от няколко години. Щастливо съм омъжена за арабски мъж  Peace

Това като за начало, за които не ме познават, по-късно повече подробности  Simple Smile

Ясминка, много много ми липсвате, да знаеш... особено сега покрай Елмичка  Heart Eyes Heart Eyes Много целувки за Каруми, за теб и малката Елми  Hug Hug а това в подписа ми е същото, което си мислиш, ама в обратен вариант  Whistling

УгоHug Hug ти си знаеш

Честито на празнуващите   bouquet

BRAQNA, djini_selena, ще ви хареса тук   bouquet

Момичета, имам един въпрос  newsm78 някой да знае дали има посолство на ОАЕ в София? Търся в нета, но не намирам нищичко  Thinking


Лека вечер на всички и до скоро!

# 40
  • Мнения: 261
До колкото ми е известно в София няма ,а най- близкото такова е в Истанбул,но пак провери в нета.

# 41
  • Мнения: 427
           MagicLubs   Hug Heart Eyes
       Извини ме  Embarassed не съм те пропуснала умишлено   bouquet
       Четох постовете ти , но наистина незнаех че си омъжена в арабско . Grinning
       Пожелавам ви много дълъг и щастлив семеен живот с половинката   bouquet
     

# 42
  • Мнения: 815
До колкото ми е известно в София няма ,а най- близкото такова е в Истанбул,но пак провери в нета.

До колкото знам, щом има в ОАЕ, би трябвало да има и в БГ  newsm78 поне так си мисля  Thinking


Saidah, благодаря! Пожелавам го на всички   bouquet

# 43
  • Мнения: 2 171
Омче, честита годишнина! Желая ви дълги години в любов и разбирателство Hug
Ясминка, прекрасна е Елма и наистина прилича на батко си Heart Eyes. Така ми се догушка малко бебче
като разгледах снимките й Blush
Ом Саид, сега видях и вашите снимки в албума. Саид е страхотен бонбон, а снимката, на която седиш на одеялото и го гушкаш, направо ме размаза от умиление Heart Eyes
Любс, преди няколко години моя приятелка, работеща в ОАЕ коментираше, че тук няма тяхно посолство. Не съм чула междувременно да са отворили, но все пак не съм сигурна.
Джини селена, Браяна, добре дошли тук  bouquet
Джини, преди няколко години пишехме заедно в юлската отчетна, но ти изчезна Simple Smile

Поздрави на всички Hug


# 44
  • Мнения: 306
Благодаря за топлото посрещане! Много сте отзивчиви и любезни всички   bouquet
Отидох да чета и темите за Пакистан и Магриб   Hug
Наистина в Афганистан няма араби. Добре, че Гуглето всичко знае Laughing
Интересно ми е вашето всекидневие. Без готвенето и смяната на памперси де Wink. Можете ли да отидете на разходка с децата напр. в някой парк или на някоя площадка, без да има мъж с вас? Въпросът ми е към тези, които живеят в арабска страна. Колко от вас работят, знам че семейството е основна ценност и на много от вас не им се налага да работят, но какво става с тези, които наистина искат да работят, какъв шанс има една жена да ходи всеки ден на работа, как би реагирал съпругът й, има ли детска градина, където можеш да си оставиш децата, ако решиш? Можете ли да пиете кафе с приятелки, в кафене напр? Предполагам, че в различните страни е различно, но ще биде интересно, ако всяка от вас сподели за себе си.
Извинявам си, че постът ми е малко объркан, ама дребните ме дърпат и още не спят. Отивам да вкарам ред и дисциплина Mr. Green




Общи условия

Активация на акаунт