131 Размирни дни, жасминови нощи - арабски мами, тук ли сте още?

  • 52 085
  • 754
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 815
Да се запиша и аз, че чакам разказа на Ясминка  baby_neutral

На всички останали лека вечер!  Peace

# 16
  • Мнения: 3 804
Здравейте и от мен,
пролетта посрещнахме по-рано,така че днес празнувахме деня на майката-ходихме на гости ан свеки,а после цялата рода на пикник.

шило тези кюрдки ,които съм виждала тук са готини и не са покрити с грим.Едната беше учителка ,другите са продавачки в мола,някои са със а други без хижаб.

Днес дреби се упражнява за диктовката за утре и ме кара да и я напиша на отделен лист.Питам я защо-за да я занесяла в градината за да препише  hahaha hahaha hahaha

# 17
  • Мнения: 427


Днес дреби се упражнява за диктовката за утре и ме кара да и я напиша на отделен лист.Питам я защо-за да я занесяла в градината за да препише  hahaha hahaha hahaha

       hahaha Joy Joy Joy
     Уго умна си е малката принцеска  Heart Eyes Аз си спомням че в горните класове прилагахме този вид препис  Mr. Green Да е жива и здрава , и все така да ви / ни радва с бисерчета  Heart Eyes

# 18
  • Мнения: 1
;;
Люспа, аз пак недоразбрала, ама покрай приказките с Уго значи отиваш в Сирия? newsm78 newsm78


 Joy Joy Joy Joy Joy

Обявявам награда, за който си спомни къде съм казала, че ще отивам. Laughing

Уго, драго ми е да чуя, че живееш отделно от свекито си.

Шило, разбирам притесненията ти. За да те облекча малко ето ти подарък - много снимки на твоя любимец (скролвай надолу по страницата. Ще останеш очарована

http://www.hanein.info/vb/showthread.php?t=227843

Последна редакция: пн, 21 мар 2011, 21:47 от Люспа

# 19
  • Мнения: 3 804
лю май Турция беше споменала  Thinking Thinking Thinking ,печеля ли нещо  Praynig Praynig Praynig

Ние от години живеем отделно  Grinning

саида новото поколение са по-напред в материала от нас  Mr. Green Mr. Green Mr. Green

# 20
  • Мнения: 815
Добро утро!

Уго, отдавна не съм я виждала малката колко е пораснала, ама от това, което чета подразбирам, че е една малка сладурана  Hug Hug Да ви е здрава и щастлива  Joy
 
Люспа, харесаха ми снимките и на мен... То на външен вид не му личи нищо  hahaha hahaha

Ясмин, аз още чакам  Crossing Arms Crossing Arms много целувки за малката Елми и батко Каруми  Heart Eyes Heart Eyes

# 21
  • сред маслини и портокалов цвят
  • Мнения: 1 265
Здрасти, сладурани!
Навъртам се аз около компютъра, ама не мога да се вредя. Мъж ми или чертае, или гледа новини, или пък дребния врещи че иска да гледа "котката и мишката" Mr. Green

Благодаря на всички за пожеланията!

Уго, благодаря че пак пусна новата тема. Много хубава става твойта  Даяна, за акъла пък да не говорим. Да ти е жива и здрава.
Лю, няма кървави подробностти около моето раждане. Mr. Green "Най-кошмарното", което ми се случи беше, че сестрата успя да ми постави абоката от втория път, ама на мен това ми се случва редовно. Иначе това секцио беше по-леко и от 1-вото.
Честита ти племенница! Да е жива, здрава и мноооого щастлива!
За Сауди ли се стягаш?
Любенце, Любенце, Любенце, радвам се че се върна в темата. Тая лентичка нещо като ваканция в бг ли трябва да брои. Щото ако е така и аз ще си сложа една на чакаща Hug
Амалче, имам домашен, ама не е платен Mr. Green Обаче могат да ме набират, та ще ти го пратя.
Алвера, а дано е на късмет това предизвестие. Hug
Ом Саид, ще пътувате ли? Всичко ли е наред при теб?

За среща нещо говорите. Аз мисля от другата седмица мойта да почна да я разнасям със слинга, ако е хубаво времето. Та дали на тази или на следващата среща все ще успея да огрея с присъствието си.

Елмичка засега е кротичка, но вече забелязвам че има характерчето на брат си. Хич не си харесва леглото, като е гушната си спи, като я оставя на секундата се усеща и писва. Заспива само с цица в устата, други номера не минават. Явно и с нея ще се носим докато проходи.
И визуално прилича много на Карумче, само дето е облечена в розово Mr. Green

Толкоз от мен, че пиша с една ръка  Mr. Green
Лек ден ви желая! И ведри мисли, макар че като гледам какво се случва по арабските земи, сърцето ми плаче. Щото пак бедните ще го отнесат. Cry

# 22
  • Мнения: 39
Здравейте,хубавелки!  bouquet Heart Eyes
За предстоящата раздумка в парка Заимов,аз съм"ЗА!"с две ръце,само да кажете кога..Предполагам,че пак ще е през уикенда и както го дават времето да се затопля,ще е супер за децата да дивеят..
Амалче,Ясминче,за да отговоря а въпросите ви,ще се изразя с отгомна болка и разочарование,а имено-тука ще си"гния"..Иначе,всичко друго е ОК.
На всички прекрасни,арабски цветя изпращам много,много  bouquet и  Heart Eyes,а на тези,които са по арабския свят,от цялото си сърце желая,мир и спокойствие! Praynig Hug

# 23
  • В един зелен, неспирен поглед, там далеч...
  • Мнения: 942
И аз в новата тема  Simple Smile

Ясмин, браво на теб-все така безпроблемно раждане са имаш. Щом Елмичка прилича на батко си значи е много сладка  Hug А  Карумче иска ли да помага в гледането или е с тати?

Амал. скорошно измъкване от лошото настроение. И да си безработен си има добрите страни, от опит го казвам  Mr. Green

Аз сега съм в болнични, нещо ми е високо кръвното и съм с постоянно главоболие. Та смятам да си наложа диена, че доста наддадох тия месеци. Та не знам как е в работата, пък  и нещо не ме интересува напоследък  Mr. Green

Хайде за сега стига от мен  Hug Heart Eyes Hug

# 24
  • Мнения: 306
Здравейте, момичета! Преди няколко дни, търсейки информация за берберите, случайно попаднах на вашите темички. От тогава не мога да се откъсна - зарязала съм си къщата и децата и само чета. Нямам търпение да прочета всичко и да разгледам всички линкове, които сте дали. Описвате ми един начин на  живот, който е толкова далеч от всичко, което познавам, че любопитството ме тласка от тема в тема - и така не знам до кога. За себе си мога да кажа, че нямам нищо общо с ориента, аз съм една обикновена българска съпруга и майка. Винаги обаче съм се интересувала от арабския свят, чела съм всички книги на арабски автори, които са ми попадали в България. Да не говорим, че да посетя някои от тези страни ми е мечта отдавна. В момента съм на вълна Мароко и Тунис, защото прочетох страхотна историческа книга за арабското нашествие в Северна Африка. Много изчетох и за Пакистан, пак заради книгите на Салман Рушди. Афганистан ми е другата тема, в която много се рових. Имам страшно много въпроси и не знам от къде да започна. Иска ми се да опазная тази култура и вашия начин на живот. Жалко, че нямам достъп до снимките ви, така бих получила още повече информация.
Простете невежеството ми, сигурно много от представите ми са изградени на базата на всички клишета, които сме чели тук за арабския начин на живот и религия. Но се възхищавам на всички вас, които сте дръзнали да последвате любовта си, въпреки всичко.

# 25
  • Мнения: 800
не ми се спи....

djini_selena , мархаба


амал, не помня, но май и ти се оплака от мобилните оператори....
аман ве4е, не знам кво да правя, така ме надцакват със сметките, писна ми ве4е. Все пак не водя презокеански разговори. Като ида в офиса им, има натрупани камара жабли.... едни опашки се извисяват, 50мин не могат да ме облсужат, въпреки ревящото в количката бебе...... егати смотльовците. МНого съм им набрала, чак на физическа саморазправа ме  избива. от 1г ми друсат егати сметките....Мисля ли мисля, но няма измъкване , държат ни здраво с тия договори. Догодина смятам  да мина на ваучер  Mr. Green


# 26
  • Мнения: 3 215
ДобрЮтро!  bouquet
djini_selena, добре дошла!  bouquet Смятам, че ти хареса тук  Mr. Green
Шилан, изпитвам абсолютно същите чувства, но по отношение на фирмата (псевдо)доставчик на кабелна и интернет у нас  #Cussing out

За срещата в Заимов - след уикенда съм в готовност за когато кажете...може и другия уикенд, стига да позволява времето! Ясмин, ще се радваме да се запознаем лично с Елма  Hug

# 27
  • Мнения: 0
Здравейте,момичета!НОВА СЪМ  и ще ме  извините ако се натрапвам с присъствието си и ако съм задала въпроса на неправилното място,много моля да ме упътите къде да пиша.Накратко искам да знам малко повече за арабския мъж.Забърках се в една арабска история,влюбена и объркана съм и незнам какво да очакавам ,какво ще се получи.Има много въпросителни пред мен.Не съм малко момиченце ,а жена здраво стъпила на земята,но в момента се чувствам за първи път в живота си несигурна от това което ме очаква.Благодаря ви. Ще чакам да ме упътите къде да пиша ако не съм за тук.Благодаря и лек ден,момичета

# 28
  • Мнения: 468
Добро Ви утро, хубавелки.

Добре дошли и на гостите - Джини Селена. Ще се радваме ако ти е интересно при нас. Има много неша за научаване.  bouquet

BRAQNA, за тук си.  Laughing За арабския мъж аз извън протокола мога да обобщя следното - когато като характер е отговорен и обича жената доо себе си, е много добър съпруг. Но понеже има много фактори, които определят една връзка кажи повече подробности, за да може да се ориентираме. Какво те притеснява точно? Нещо в характера или по принцип незнанието?

Шило, не, няма измъкване от капитализма, както каза Уго Чавес, ама истинския. Сутринта  в едно интервю каза, че нямало да се учуди ако капитализма бил виновен за липсата на живот на Марс. Изявлението е пилотно, но не това ме изненада, а че репортерът имаше подигравателен тон, като че ли поставя под съмнение, че грубият капитализъм е истинско съвременно робство. та такова си е! Особено в БГ!!
И аз това се чудя, колко хора плащат такива вискои сметки БЕЗ дори да говорят като хората. А за кабелната и тях съм им набрала, половинката щеше да ходи да им къса договора в лицето на някой от мениджърите. Ноооо, още малко ги търпя. А имам приятелка, която работи там, вика през март още обработваме жалните от декември. #Crazy #Crazy

Олди, на линия съм. И аз ще се радвам Елмичка да се пръседини да разкаже как беше в Тина Киркова. Mr. Green

# 29
  • Мнения: 3 804
Добро утро и от мен  Hug
Добре дошли на новите момичета   bouquet

BRAQNA с каква националност е ,религия  newsm78

ясмин  Hug много бързо си се въстановила  Hug ,може ли да видим принцесата  newsm78 Praynig Дано да си остане кротка  Heart Eyes

Сутринта щяхме да изпуснем рейсчето,едва избутах дреби от компа,купих и страхотен диск с игри.Да ,обаче този ,който го е правил се е погрижил и за майките-10 готварски книги с картинки и още куп женски четива има.Да не казвам,че на игрите се сменяме и аз и каките  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт