Юлчета 2008 (Тема 145)

  • 65 047
  • 746
  •   1
Отговори
# 705
  • София
  • Мнения: 53
Честит рожден ден на Дари:)
Да расте весела и здравичка!

# 706
  • Мнения: 324
                                       Честит рожден ден на Дари!  
 baloni Да е здравичка, винаги усмихната и  много да слушка мама и тати!  baloni

# 707
  • София
  • Мнения: 2 884
Юленце, Честита Рожден Ден на Дрито, да расте безгрижно и усмихнато детенце!  Heart Eyes

# 708
  • София
  • Мнения: 1 946
Честит рожден ден на Дари, да расте сладка и засмяна, много здрава и все тъй безгрижна!   bouquet

# 709
  • София
  • Мнения: 553
Честит празник на Дари ! Да расте жива и здрава и много щастлива ! Simple Smile

# 710
  • Мнения: 4 371


Честит рожден ден на Дари!
Да е жива и здрава и винаги толкова будно дете Heart Eyes

Да Thinking, наистина Ирена е записана на 20ти, но е на 21ви
Пък майките им да дойдат да почерпят, на Дари тортата е първата, която вкусваме този празничен сезон Crossing Arms Mr. Green

Да ви похваля Анна, която вече е без памперс. Аз я усещах от няколко дни, че е готова, сутрин ставаше със сух памперс и веднага я слагах на гърне, с брат й бурно аплодирахме всяко нейно произведение. И сега като е при баба й съвсем са натамънили нещата Mr. Green Ми така де, аз достатъчно локви избърсах миналата година след нея и Кари, като при Анна не беше никак успешно обучението Crossing Arms
И с Пепи се получи точно така, махнахме парперса от раз, като първо започна да се събужда сух.

# 711
  • Мнения: 925
Честит празник на Дари!  bouquet newsm59

Дуци, чудесна новина, браво на Анна!

# 712
  • София
  • Мнения: 1 902
Честити 3 годинки на Дари

Браво на Анна,момичета кажете някакви хитринки за да го излъжа да седне на това гърне,не иска и това е ooooh!.Няколко пъти го оставям без памперс,обаче човека си пишка в гащите и хич никакво впечатление не му прави,не иска на тоалетната,не иска на гърнето...пробвах и в банята на каналчето,вадим пишата и ...... нищо Thinking

# 713
  • Мнения: 479
Честит рожден ден на Дари! Да расте здрава, усмихната и любознателна  nbirthday А майка й да не се ослушва, ми да я зарадва с братче  Wink

# 714
  • София
  • Мнения: 1 946
Гнид, да не стане само с твоите камъни по твоята глава  hahaha

# 715
  • Мнения: 479
Ау, вие сте в заговор срещу мен  Crossing Arms

Аз не че не искам, искам, ама не сега просто. Казвала съм вече защо  Wink Не, че ако стане, ще го върнем - няма, ама не е моментът. А и за Катето нямам достатъчно търпение, а второ сега не ща да го мисля каква майка ще има.

Обещавам повече да не ви занимавам по темата, че се поизтърка  Crazy

# 716
  • Мнения: 4 371
Не е, бре, споко Hug

# 717
  • София
  • Мнения: 334
Толкова актуална е темата, какво изтъркване  Laughing И аз съм така - ще има второ, ама... няма да е точно сега Wink

Благодаря за поздравленията и за хубавите пожелания! Simple Smile Татко й е в командировка за 2 седмици и не сме правили празненство, но подаръци си поръча още сутринта със събуждането  Mr. Green Утре ще я водя на авиошоуто в Граф Игнатиево, след което ще посетим Хисаря с нощувка. Вярвам, че ще одобри малката ни екскурзия.

Много интересно, не казва пряко, че баща й й липсва, не ме пита почти за него, но сутрин става с мен (преди все си доспиваше, едва я вдигах), вечер ляга късно, недоспала е и често изпада в истерии. Очаквах да има нещо такова, наистина, но все пак ми е интересна реакцията й. Хайде по-скоро мъжът ми да се връща, че да се кротне малко  hahaha



Срам ме е пак да пускам ново мнение след старото  Embarassed

Честит рожден ден на Боби! Да е все усмихнат, чаровен и да бъде грижовен батко!

Честит рожден ден и на Илия! Да расте силен, умен, да радва цялото семейство Simple Smile

Последна редакция: сб, 25 юни 2011, 07:51 от julie.k

# 718
  • Мнения: 115
Честит рожден ден на Боби и Илия!
Да растат здрави, палави и щастливи момчета!

Браво на Анна! Изпревари ни с памперса и тя. Здравко нощем направо подгизва. Иначе през деня сме по слип. Но и той неще гърнето. Има допълнителна седалка-пате , която понякога използваме, но за "голямата работа " се крие и я върши в гащите Confused Дано скоро успея да го убедя да си казва.

# 719
  • Мнения: 2 171
Честит Рожден Ден на Дари и Боби, както и на останалите юнски юлчета, които пропуснах да поздравя! Желая на всички малки рожденици весело и безгрижно детство, да растат здрави и много щастливи!


С Илия благодарим за хубавите пожелания Hug. Рождения ден не успяхме да го отпразнуваме както бяхме запланували (на село, сред природата), защото рожденикът се разболя ден по-рано. Въпреки това, си изкарахме весело. Снимки ще кача във ФБ. А довечера ще продължим с втора част от празника Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт