Съпруги, чиито мъже пътуват 22

  • 52 064
  • 729
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 0
Страхотни са DELTA ! Улучила си не само номера ми, а и вкуса ми  Wink С тея котвички лелеее направо се влюбих в тях. Ще си ги нося с гордост  Heart Eyes
Аз нямам никакъв опит като жена на моряк, който да споделя с вас, но ще се радвам ако ми разрешите тайничко ''да си крада'' от вашия  Wink Embarassed

# 16
  • Мнения: 13
Добро утро дами ! Делти ,страшни терлички ,че и тематични бе душе от де ги изнамери   и аз се влюбих  Laughing  Ангелче добре дошла ,сядай на миндерчето на раздумка и ако ти изчезнат терличките ,аз съм била  Embarassed Joy а опит я си откраднеш я не ,важното е да се обичате другото се нарежда .Усмихнат ден на всички  Hug

# 17
  • на морето
  • Мнения: 239
Ангелче, добре дошла в нашите редици! Hug
Надявам се да се чувстваш добре и да ти е приятно сред нас!
Не се притеснявай, тепърва ще усетиш моментите на раздяла, трепетно очакване на всяко прозвъняване от сателита, скайп включване или само СМС с няколко думи, еуфорията по приготовленията за посрещането и най-вече-прекараните прекрасни дни с любимия човек! Пожелавам ти с усмивка да приемаш всяка една трудност, която ти предоставя този прелестен живот и да продължаваш напред и напред Simple Smile
Киарче, няма по-хубаво нещо от това да те събуди любимия човек, било то и с обаждане от другия край на света:lol:
Пухи, само можеш да се радваш на ентусиазма и желанието за професионално израстване на твоето момче! Пожелавам му много успехи! Вярвам, че всичко ще се нареди, въпреки неизвестните засега.
Лято, и аз запълвам времето със срещи с приятелки и мноого книги, още си нямаме съкровище, за което да се грижим, но и това време ще дойде!
Прекрасен снежен ден, девойки:)

# 18
  • Мнения: 1 507
@Angelche@, преди 7 - 8 месеца и аз се разписах в тази тема, с идеята да се подготвям за предстоящата раздяла, първата.
Преди още пет вече официално се вписах в списъка на чакащите. Сега.... остава още малко. И оцелях, въпреки че изживях своите ужасно трудни моменти на самота, сълзи, отчаяние, надежда. Големият проблем при мен беше, че настроенията ми се люшкаха от минус до плюс безкрайност и нещастието ми бързо се заменяше от вяра, че времето ей сега ще мине. А това изморява. Дано си по-стабилна от мен!

kelson, ще дойде разбира се!
Аз всъщност открих, че няма нищо толкова лошо в ежедневието. Тоест в ставането сутрин, изпълнението на малките ми ритуали, чистенето, готвенето, ето - времето пак не става за разходки. Но се научих да не скучая и винаги да имам какво да правя. То иначе... не знам, няма издържане Peace

# 19
  • Мнения: 0
Благодаря ви за топлото посрещане, момичета  newsm03 . Не се страхувам от самотата, свикнала съм да съм сама. Страхувам се да не сбъркам някъде. Например той да ми се обади и аз без да искам да изтърся някоя глупост, която не е за казване и мога да му я спестя. Не знам все още кога как да се държа. Може да ви звучат глупаво и смешно тези мои притеснения, но те съществуват...  smile3518
Иначе гледам позитивно на живота, не съм се отчаяла. Дано и занапред да съм така  newsm51

# 20
  • Мнения: 1 507
А, ясно, разбрах сега. Е, не знам вие си се познавате, мен единствено и само от самотата ме беше страх. Разбрали сме се да си казваме истината винаги, без значение дали тя звучи глупаво, смешно, нелепо, жестоко... - и докато е така, и двамата нямаме проблем с посрещането й.
Но всяка двойка е различна.

# 21
  • Мнения: 13
Споко Ангелче , интуицията ще те съветва ,ти си познаваш момчето и знаеш кое как , а и да кажеш нещо накриво ще имате много време да се излекува  Peace а и ние ще удряме по едно рамо  Wink Лято  Hug ти хвана кофти време за първи рейс -зима ,празници ,друго е през лятото ,но натрупа опит  Peace а и не остана мацко .Пухи  Hug надявам се всичко при вас да се подреди както е най-добре и за двама ви ,ти как си контузията мина ли ?

# 22
  • Мнения: 1 507
helinci, то май подходящо време за такава дълга раздяла няма. Вярно е, че зимата е тегаво, понеже си затворен вкъщи, но пък съм сигурна, че ако го нямаше лятото, щеше да ми е още по-тежко. Със слънчевото време, разходките, плажа и аз самичка Naughty Thinking... не, че е невъзможно и такъв период да има де.

# 23
  • Мнения: 202
@Angelche@  welcome
Според мен всичко зависи какви отношения имате сега, т.е. преди да замине и ако имате някакъв проблем по-добре го изяснете сега, отколкото после по телефона! Но в интерес на истина изцепки винаги има...и повярвай не само от нас, но и от тях  Joy

# 24
  • Мнения: 13
Лято, повярвай има и по-кофти вариант милото има зад гърба си 11месеца и 20 дена рейс  Joy

# 25
  • Мнения: 1 507
Лято, повярвай има и по-кофти вариант милото има зад гърба си 11месеца и 20 дена рейс  Joy

Е то тогава пролет, лято, есен, зима - всички сезони са обхванати Shocked

# 26
  • Шоколандия
  • Мнения: 123
Хели не се притеснявай за мен. Всичко е наред с мен засега. Ангелче, добре дошла. Относно споделянето момичетата са те посъветвали че с времето ще разбереш какво и кога да споделяш. Всеки знае за себе си. Моето момче иска да му казвам всичко, дори и да не е пряко свързано с нас, но така се чувства част от живота тук. Винаги е казвал, че тук у дома живееш един ритъм и когато се качи на кораба там живота се движи с друга скорост, когато се върне тук, има проблем с това, защото хората са се променили и нещата са различни. Разбира се става дума за времето, в което пътуваше по океаните. Сега на пасажерите има повече връзки с БГ, но пак предпочита да го уведомявам

# 27
  • Мнения: 13
Нали това казвам,по-кофти.А и сега сме по облагодетелствани от съвременните технологий  Peace Преди какво беше ,по една-две радиограми "здравей-здрасти,аз съм добре ти как си " и телефон когато може и ако може ,без сайтове за проследяване и скайп.Сигурна съм ,че и Делтич помни ония времена ,но се изтрайва  Peace Пухи  Hug

# 28
  • Мнения: 0
Благодаря на всички за съветите. Трудно ми е, защото тук съм свикнала да си споделяме ВСИЧКО, а знам че докато са там не е хубаво да ги товарим с излишни неща. Незнам, надявам се да се справя и да не се изложа  smile3518

# 29
  • София
  • Мнения: 63
Минавам да ви кажа здрасти и да се запиша в новата тема-ние сме добре, растем и хубавеем. По натам ще ви метна пресна снимка на юнака.

Общи условия

Активация на акаунт