Съпруги, чиито мъже пътуват 22

  • 52 062
  • 729
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 202
Днес май е хубав ден за всички ни...имали сме или обаждане или смс от любимия... Heart Eyes

Последна редакция: пт, 25 фев 2011, 22:53 от _KIARA_

# 46
  • на морето
  • Мнения: 239
Мацки, тук пак настана тишина..... и затова се включвам, че ми е едно пусто и празно, както обикновено, когато го няма момчето до мен и въппреки че днес сутринта си писахме Sad
За разтуха съм си сипала от любимото червено винце, слушам стари хитове, гледам снимки и съм на път да се разплача, но няма, ще се държа и това е! Извинявайте, че ви натоварвам с моите душевни разтройства, но само тук бих била разбрана! Утре пак нищо няма да ми има и се надявам тези мои настроения да не са чести.
Вие как сте?
Спокойна вечер, мацуранки!

# 47
  • Мнения: 202
kelson , защо да не си поплачеш?! Действа толкова пречистващо и помага, макар и за кратко Peace  Момчето ти скоро ли замина?

# 48
  • на морето
  • Мнения: 239
Здравейте, момичета!
След леко драматична вечер се завръщам с повече усмивки Grinning
Киарче, вече минаха два месеца и половина, още толкова остава обаче. Сигурно всяка от нас изпада в някакви такива настроения, но няма начин. Ти кога очакваш да се прибере момчето ти?

Прекрасен ден, мили дами Hug

# 49
  • Мнения: 13
Здравейте момичета ! Келсонче  Hug били сме на една вълна с тебе снощи ,аз затова и неписах. Разбира се ,че всички си имаме моментите на слабост ,живи хора сме и всяка си има начини за справяне със самотата .Помниш ли номера с парфюма  Joy и колко момичета го прилагат  Peace А и вече броим наобратно ,дните намаляват ,а това си е повод за усмивка .Слънчев и усмихнат ден на всички  Hug

# 50
  • на морето
  • Мнения: 239
Хели Hug, мила, значи и ти като мен Hug
А за парфюма се досещам, но съм пропуснала тази темичка. Като изпратя момчето и си оставям по един кат дрехи, които си ги мириша, но и това изветрява. Добре, че ми напомни за парфюма-сега си пръснах да ми мирише на него, само да не се уливам с пръскането и да не му изхабя парфюмите Laughing
Днес се поразтоварих много добре с бебето на моя приятелка от детинство-голямо слънчице Grinning Поиграхме си с Бебока, поприказвахме си с приятелка, а сега си и подуших моето момче (чрез парфюма му) и деня ми е по-хубав!
Може и4 на разходка да изляза, въпреки че е студено, но е толкова бяло и приказно.......
 Hug

# 51
  • Varna
  • Мнения: 2 595
Номера със парфюма smile3521 или да му нагушаш дрехите като отвориш гардероба. Или да гледаш дълго, дълго снимката, когато рейса е продължил прекалено много, и да се питаш.....АлЬОООООУ дЪн взимам вече да ти забравям чертите Rolling Eyes Laughing......Келсонче, душко...и когато чувствата са много силни....така е цял живот. И парфюма, и да ти е тежко особенно вечер, и да мразиш празниците, защото искаш да си със него, и......и много И....Но да те боли от любов мила, а не от това, че не обичаш и не си обичана....това е важното!!!
Хайде, пък довечера, шЪ мина да ударим по Ино винУ Келсонче, че аз, когато ти си пийвала снощи, зяпам едни криминалета, а след това заспивам. А компютърчето веЧ съм го изключила.

КЕЛСОНЧЕ- за теб за да се усмихнеш   

# 52
  • на морето
  • Мнения: 239
Делти, благодаря ти, мила Hug Накара ме да се разчувствам от умиление, както и да се разсмея от прекрасната снимка на тези две ангелчета! Май ще прибегна до носене на някоя дреха на любимия, въпреки че ще ми е малко трудно поради големите размери. до сега не съм стигала до там, но и това време ще дойде, все пак сме в началото на кариерата му и пътува едва от 5-6 години.... Правим си компания с майчето, нали и тя чака баща ми, прави м си весело, пийваме ракийка или винце и даваме координатите кой на кой кораб е, за да се открият. И колкото и странно да звучи, успяват да се засекат и да се чуят. Предния рейс мъжът ми и баща ми бяха по едно и също време към Сингапур и успяха да се чуят по корабните телефони. Баща ми обича да търси познати-нали е горе, докато мъжо е в машината и няма поглед надлъш и нашир. После ми разправят как са се смяли. Мъжът ми са го извикали по телефона и му казали-дядо ти те търси Laughing, я той невярващ вдигнал телефона и питал : "дядо, ти ли си?". Та и на другия край на света се намират. Преди сватбата баща ми и свекър ми се засекли някъде из Индийския океан, дори са успели да си махнат Laughing Света е наистина е толкова малък, момичета.
Хайде, много се разприказвах.
Делти, довечера сме на винце, душко, ще те чакам.

# 53
  • Varna
  • Мнения: 2 595
Виж сега Келсонче, почвам да наливам винце, пък докъдето стигнем, нали Winkхем ще пием и за здравето и на момчетата и на татето ти, абе за всички които са във морето. Аз може би съм писала по рано, че втората чаша вино у нас е винаги за тези които са във морето. Това си е традиция в къщи.

                             

А, тази снимка горе която съм ти я сложила...това си ти, със Господин Келсон, на млади години Wink Иначе, слагай една риза или пуловер негов и се ветрай из къщи. Аз така правя, голяма работа, че ми е леко широчко...щото мойтУ мъж не е много голям, слабичък един такъв.
Моят съпруг много обича като е на път, мине ли български кораб или разбере ли, че на някой кораб има български екипаж, да търси познати. И разправя колко му е драго да се чуят, че то иначе рядко се засичат тука. Или пък като търси брат ми, и поръчва да му викнат Шурея Wink и така на браточката така си му и остана  това Шурея. Simple Smile Много е малък света Келсонче.....така видях и аз брат ми ...не бях го виждала повече от 6 месеца. Тогава Капитана на нашият кораб направи всичко възможно, колегата му, от кораба на който беше брат ми да го пусне за малко повече часове, защото докато се намерим из града, се губи време....и така.....много мило беше, и много вълнуващо.

# 54
  • на морето
  • Мнения: 239
Делти, наздраве и от мен, да са живи и здрави всички моряци и техните семейства!

Делти, ти да не би да имаш някакви свръх способнисти, та разбра, че с господин Келсън се познаваме от деца?!?!? разбира се, открихме се вече по-зрели, но наистина от доста време сме заедно преди да се оженим. А като дете точно такива "чучутки" носих Laughing, които не знам как мъжът ми е заполнил Rolling Eyes Embarassed
Много забавни истории с тези кораби-направо не предполагаш с кого можеш да се чуеш и видиш!
Това е и интересното на тази професия.
Хайде, още веднъж НАЗДРАВе и чакаме и другите морячки да се включат.....

# 55
  • Шоколандия
  • Мнения: 123
Хей, присъединявам се към Наздравето. Аз съм с малко ромче, че бая студено на вън. Ходих до ГрандМола хем ми е на няма и 5 минути от нас, ама докато се прибера и замалко да ми окапят ушите... Излязох невъоръжена с шапки, шалове и ръкавици, 'щот "ей там отсреща отивах".... Сега си сипвам един горещ чай, малко ром за аромат .... и Салюте (нали така се казва  newsm78 Whistling)

# 56
  • на морето
  • Мнения: 239
Пухи, добре дошла и наздраве!
Сгрявай се по-бърже. И аз като теб днес реших да изляза без ръкавици-уж наблизо бях, но така замръзнах, че винцето сега добре ми се отразява сгряващо Grinning

# 57
  • Мнения: 0
Добро утро, момичета  Hug
Аз два дена бях отдадена на милото ми и затова ме нямаше. Нали скоро ще го няма и сега гледам да съм само с него колкото се може повече.
DELTA, от това което правя не е само хората се чувстват щастливи, но и аз. Пробвай и ти някой път и ще видиш как после целия ти ден ще е усмихнат  smile3521

# 58
  • Varna
  • Мнения: 2 595
Благодаря Ангелче,
Не ми ли личи, че винаги ми е усмихнат денят Wink

                                 

# 59
  • Мнения: 5 776
Здравейте момичета,нещо хич не ми се пишеше напоследък.Малкия изкара някакъв незнаен вирус докато бяхме в Пирея,а там беше много трудно придвижването,намирането на лекар,който работи и работеща аптека  ooooh! Сега вече всичко е ОК и се приготвяме за карнавала.От градината са решили тази година малките да са духчета  Laughing
Ангелче и от мен поздравления за притчите  Hug
Делти уникални снимки  Heart Eyes
Много усмивки на всички и от мен

Общи условия

Активация на акаунт