Нищо че Октомври е далече, мама чака сърчице да види вече

  • 24 611
  • 727
  •   1
Отговори
# 675
  • Мнения: 181
Здравейте...Момичета,искате ли да направя група във фейса...Ще бъде тайна,така че "чужди" хора няма да виждат нито групата,нито членовете,нито снимки и т.н.За да я направя обаче,трябва да добавя поне един човек,така че,ако искате ето линк към профила ми-намерете ме и ще направя групата и ще ви добавя.http://www.facebook.com/editprofile.php?sk=relationships&suc … d=100002159232214
Момичета,какво да правя с тая кашлица....Нищо не помага...Имам чувството,че ще си изкашлям вътрешностите,чак се давя като се закашлям,завива ми се свят,едва си поемам въздух,а не мога да се изкашлям,както трябва и ми дразни....Вече всичко ме боли,едва издържаааам,страх ме е само да не е нещо по-сериозно. Cry

# 676
  • Пловдив
  • Мнения: 3 325
Съни, защо не пробваш някой сироп за кашлица. Хомеопатичен или билков - Стодал или Мукоплант - и двата са подходящи за бременни. На стодала хубавото е, че може да се пие до 5 пъти на ден, така сама си разпределяш кога да приемаш дозите.
п.п. добавих те във фейса

# 677
  • Мнения: 181
Ами,Пепи,знам ли и аз...Нали пия едни хомеопатични хапченца,ама май файда няма...А действието на АБ,лекарката каза,че ще е най-малко след 4 дни. Cry Не знам,ако видя голям зор,ще търся други лекарства,или някакви бабешки рецепти,ще трябва да направя нещо...
Да,приех те във фейса...Ама дано и другите се включат бързичко,че да не си висим само двете в групата. Wink Laughing

# 678
  • Мнения: 89
lightstarter и аз съм точно като теб и ям същите неща,
хубаво е да видиш,че има и други като теб  Hug  Heart Eyes


Sunny_Girl
  аз съм за групата във фейса  Peace

# 679
  • Мнения: 5
Здравейте много се радвам, че темата се увеличава. Да ви питам вас боли ли ви кръста, че мен понякога толкова ме боли че не мога да лежа и да седя от болка. Докторката ми каза да пия нош-па, но аз реших да избягвам да пия само ако много ме боли. На 18 съм на преглед и нямам търпение да чуя сърчицето на бебо.

# 680
  • София
  • Мнения: 2 082
Sunny_Girl и аз те добавих във фейсбук  Hug

# 681
  • Пловдив
  • Мнения: 108
 Еха, колко сте писали  Simple Smile Идеята за фейсбук група е готина . Да ви кажа мен гърдите ми са доста чувствителни, болят си ме, поне гадене нямам, дано не се появи. А за апетита какво да кажа така ям, че не знам на 2 часа съм гладна, поне гледам да не е много калорично, ама все налитам на сладичко и тестено.
 Добре дошли на новите попълнения, Съни да се оправяш  Hug , Диони найтсина иди и на друг лекар, може да има някаква грешка, дано всичко е ок.
Лека вечер, аз да лягам,че цял ден бях на работа и съм скапана, утре повече ще пиша ,че почивам Hug

# 682
  • Мнения: 24
Честит 8-ми март мили мамчета! Приемете моите сърдечни пожелания послучай настъпващия празник 8 Март!
Бъдете нежни и красиви, възторжени и вдъхновени!
Съхранете женствеността и лъчезарието си!
Обичайте и бъдете обичани!
Слънчев и усмихнат ден желая!

# 683
  • Мнения: 10
Честит 8-ми март, сладурки   bouquet
Присъединявам се и аз към октомврийският отбор с термин 21,10,2011.
Пожелавам на всички хубав и усмихнат празник. 

# 684
  • варна
  • Мнения: 1 228
Честит 8 март и от мен бъдете обичани и желани и уважавани наи вече Simple Smile
АЗ сега отивам при еднокринолог да пуснем изследвания на щитовидната  ,стискаите палци да нямам проблем ,че луда станах вече от мисли и тревоги ,до 9 месец ще съм #Crazy

# 685
  • Мнения: 30
Sunny,и аз дълго време бях с упорита кашлица- аз правих 10 неща и незная кое помогна, но пих сироп Проспан, пръсках Тантум Верде Форте за възпалението на гърлото.Отделно аз си правих инхалации с лайка и сода и компрес с мед - няма по гадно от това, но и от преди зная,че много помага- вземаш вестник, надупчваш го, мажеш с мед, слагаш си го на гърдите  и обличаш нещо отгоре/аз имам един стар екип с цип и него слагам, щото си цапа все пак/, стоиш 2-3 часа.Много загрява, баба ми ми го каза.Аз за възпалението на гърлото си правех и гаргара с прополис- купуваш си от билкова аптека тинктура от прополис/моята е 30%/ и разтваряш да речем в 50 мл. вода 30 капки.Стипцосва много,казват,че е полезно.Успех,дано бързо се оправиш!
P.S.Честит 8 март на всички! Hug

# 686
  • Мнения: 24
mimenceto123  стискам палци миличка, изследванията да са хубави. Praynig

# 687
  • София
  • Мнения: 2 082
Честит празник, момичета!

С пожелание да сте много здрави, щастливи, успешни и обичани  Hug



mimenceto123 имаш едни палчета и от мен!

Sunny_Girl да се оправяш бързичко!

Хубав и усмихнат ден на всички!

# 688
  • Пловдив
  • Мнения: 260
Честит 8-ми март на всички бъдещи мами от октомврийския отбор!!!
Бъдете много красиви и обичани жени!!!
mimenceto123 стискам  fingerscrossed Flowers Four Leaf Clover
Хубав ден на всички!!!   bouquet

# 689
  • В реалността
  • Мнения: 214
Честит празник, мили октомврийки.
Да сте винаги усмихнати и свежи, обичайте и бъдете много обичани  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт