МАРТенска тайфа 2009г

  • 28 347
  • 737
  •   1
Отговори
# 60
  • Варна
  • Мнения: 38
Честит празник на прекрасната двойка Рая и Калин! Grinning Да са все така усмихнати и чаровни за радост на грижовните си мами!   bouquet
Шуши, не бива да ти е съвестно и да се обвиняваш за нищо - не винаги имаме избор, а и децата бързо се адаптират. Както много пъти съм писала, важното е да е здрава и усмихната, а ранното ставане и късното прибиране са просто подробности. Прегръщам ви! Hug
Окич, и аз понякога се притеснявам, че Симона е свикнала само с мен и трудно се отпуска сред други хора, но и моите наблюдения са, че почти всички деца се нуждаят от известно време да свикнат с новата обстановка и да се пуснат от ръката на мама, а супер отворените и самостоятелните са по-скоро изключение, а не правило. Не знам докога е този период, но и тази възраст ще мине и в един момент другите ще станат по-интересни от мама Mr. Green

# 61
  • София
  • Мнения: 1
Честит рожден ден на Рая и Калин!Все такива сладурковци да са, здрави, щастливи и да пълнят сърцата на мамите и татковците си!

# 62
  • Мнения: 246
Честит рожден ден на Рая и Калин! Много здраве и веселби да имат, прекрасно детство и послушни мама и тате! А на Тони и Зеленкото - пак здраве и здрави нерви! Много радост да ви носят Рая и Калин, пък да заформите и втора двойка - Кирчо и ... една "зелена девойка"!

Ние за неделя за сега нямаме планове. През седмицата се прибирам към 19 и няма да мога да се включа в среща. И в двата мола не съм ходила с Митко, та нямам предпочитания.

Гери, дано успееш в новата сфера, щом е мечтана!

# 63
  • Мнения: 3 379
Честит рожден ден на наборите Калин и Рая, да са много здрави, много засмяни, винаги радост и гордост на прекрасните си родители!

Окич, правих фондана по рецептата на Дими, но пудрата захар ми беше кофти и стана малко по-ронлив, а и явно сложих повече боя и още повече се зарони. Затова и избрах в последния момент вариант с апликации, а не с фигурки. Първоначалния замисъл беше с влакчето Томи, но за него трябваше или моделираща маса да взема или друго покритие да направя. Сега съм решила да си купя моделираща маса, защото така или иначе ни чакат доста пролетни празници и рождени дни. Самата торта е по тази рецепта и стана адски вкусна.

Слънце, браво на ясленката, само така да продължава.

За Нагаина и аз се сещам често, Бухта, Гери - кажте как е. И Есме нещо не пише...

# 64
  • Мнения: 660
E, благодаря ви за красивите пожелания!
Както се полага да почерпим с домашна торта и ние:



Зеленко, честит рожден ден и на вас! Калинчо да е много здрав, все така добро дете и да расте щастлив и послушен. Много хубав празник днес на вас!

Все живея с надежда в някоя от следващите години да празнуваме заедно рожденния ден на децата...

# 65
  • Мнения: 1 734
Да е честит Рождения Ден на Рая и Калин!!!  bouquet Тони, Зеленко много да ви радват прекрасните ви дечица и да си изкарате много весело.
Тони, тортата ти е страхотна. Браво, че така добре си се справила.

Аз също съм навита за среща в неделя, ако се организира. За съжаление не съм от много сериозните, но ще направя всичко възможно този път.

# 66
  • Мнения: 361
Здравейте,

ЧРД на "младото семейство Калин и Рая" (дано не ми се обидите).
Тони,. Зеленкото- да са ви живи и здрави, все така усмихнати и лъчезарни.



# 67
  • Мнения: 201
Честит Рожден Ден на малките вече пораснали рожденници днес:)
Да са здрави, много обичани и щастливи:)


Не зная дали ще успеем да дойдем с Коко на срещата, ще се опитаме, ще следя темата:)
честити 2 годинки с пожелания за всичко най-прекрасно и за предните ни рожденници, които пропуснах да поздравя предните дни:))

До скоро от нас  bouquet

# 68
  • София - Рим и обратно
  • Мнения: 11 239
Честит Рожден Ден на Рая и Калин!!!
Да са здрави, с много късмет, за радост на мама и тате  bouquet

# 69
  • Мнения: 18
Честит Рожден Ден на Рая и Калин!

Вие сте две страхотни дечица, останете с детската си усмивка през целият ви живот!
С пожелания за весели игри и незабравимо детство, бъдете живи и здрави милички!
 И нали сте двойка , та за това тук пожеланието ще е общо!  Hug

# 70
  • Стара Загора
  • Мнения: 135
Честит рожден ден на двете ни пораснали слънчица Рая и Калин. Бъдете здрави, умни и по малко палави!!! На мамите ви пожелавам хубав и незабравим празник.   bouquet  
Тони тортата ти е страхотна. Аз питах тук СЗА как е направила покритието - но тя нищо не каза. Кажи сега ти........ издай рецептата.
Окич това чудо в устата на Симона не е изчезвало никога, а напротив уголемяваше се на моменти. Сега обаче е много много малко.
Вчера Фивър е влезнала в 6 месец. Засега състоянието й е стабилизирано. Лежи неподвижно на легло като близките й са при нея да й помагат.
 Hug

# 71
  • Мнения: 660
Слънце, обещавам утре да я пусна цялата рецепта.  Hug Тя и Дума я иска. Аз комбинирах 3-4 рецепти, за да направя тази торта от блатовете, през крема, та до фондана за покритието и фигурките, защото тук не намерих някои от съставките, та се наложи да опростя и да модифицирам рецептите в движение... Затова ще ми е нужно малко време да я събера на 1 място и ще ви я дам.

Тук е момента да благодаря много на Окич и Вероник. Без тяхна помощ нямаше да се справя така добре. То от толкоз хвалебствия...взех да си мисля, че верно добре е станала... Mr. Green Blush

Много се радвам за Фивър! Дано да е наред всичко до края. Praynig

# 72
  • Стара Загора
  • Мнения: 135
Тони на мен ми трябва само фондана и покритието от горе, аз другото го знам. Но това захарно тесто - пусто 2 пъти съм го правила и не се получава така гладко!  Crossing Arms

# 73
  • София
  • Мнения: 1 103
 Честит рожден ден на Рая и Калин! Да растат здрави и умни, да са весели и игриви и да имат най-щастливото детство!!! Tada
 Ще следя за срещата и сигурно и ние ще дойдем. Сердика център ми се струва по-подходящ за разходка с децата - по-обширно и спокойно е и има детски кът - Пиратски кораб.
  Тони, страхотна торта си сътворила! Изобщо като гледам какви красоти творите ми идва и аз да опитам. Нооо... Винаги, когато реша да правя нещо в кухнята - пък било то и нещо съвсем елементарно като да сваря юфка или мляко с грис момчетата прибягват към един от следните варианти за действие:
 а) Като знаят, че не ги наблюдавам непрекъснато отиват да вършат бели в другата стая ;
 б) Решават да се сдърпат за нещо и се налага половин час да ги разтървавам и успокоявам потърпевшия;
 в) Решават, че точно в този момент имат нужда от гушкане и разнасяне насам натам - ако може и двамата едновременно и жално ми се бутат в краката докато не се стигне до ситуацията от т. б)
 г) Искат непременно да видят и пипнат какво се готви на печката и се катерят по шкафовете за да достигнат целта.
 Ако  не правя такива неща в общи линии тези ситуации са рядкост. Имам чувството, че нарочно ме саботират  Sad. В тази връзка да ви попитам с какво се занимават вашите съкровища докато творите подобни красоти и кулинарни изкушения? Гледа ли ги някой или просто кротко наблюдават процеса или си играят спокойно настрана?

# 74
  • Стара Загора
  • Мнения: 135

 а) Като знаят, че не ги наблюдавам непрекъснато отиват да вършат бели в другата стая ;
 б) Решават да се сдърпат за нещо и се налага половин час да ги разтървавам и успокоявам потърпевшия;
 в) Решават, че точно в този момент имат нужда от гушкане и разнасяне насам натам - ако може и двамата едновременно и жално ми се бутат в краката докато не се стигне до ситуацията от т. б)
 г) Искат непременно да видят и пипнат какво се готви на печката и се катерят по шкафовете за да достигнат целта.


това е да си мъжка майка. един ден ще те носят на ръце двамата принца!  Hug

Общи условия

Активация на акаунт