МАРТенска тайфа 2009г

  • 28 337
  • 737
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 0
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА ВСИЧКИ СЛАДУРИ КОИТО СЪМ ПРОПУСНАЛА !
ДУМА миличка честит рожден ден и на теб ! Бъди щастлива и много обичана .

 Моят малък глезльо като ми каже ГАИЕ направо ми иде да го направя на топка и да го мачкам,мачкам. После да го целувам,целувам  Laughing

 Един път диването набарало препарата на Фрош -със сода който е. С него пръскам лекетата по дрехите. Обикновено стои в шкафа над пералнята ама явно съм го оставила отстрани нея по погрешка. Насочил го срещу себе си и пръска Shocked За секунда му се падна в гръб и той я свърши. Имаше и по брадата но най вече на гърлото явно е сочил блузата.  Съблякох го за секунди, изкъпах го целия дадох му активен въглен да пие и звъннах на педката. Тя ме успокои че след като не си е напръскал очите няма страшно,само да следя за кожна реакция от препарата.
 На дяволчето нищо му нямаше и историята нямаше продължение.Нито повръщане нито нищо. После видях че мократа брадичка е от слюнка от зъб ама аз в паниката помислих че се е нагълтал  ooooh!
 Скъси ми се животеца с 10 години

# 46
  • Варна
  • Мнения: 58
Привет!
Първо да поздравя рождениците, които пропуснах - Тони, Дума, живи и здрави да сте, с много късмет и обградени с любов. Дечицата всички са прекрасни, страшно пораснали. Много ме хвана яд пак за РД на Яна, но какво да се прави. Да растат живи и здрави мъниците, да имат безгрижно, богато и щастливо детство и много да ви радват всички! Целувки за Ники, Яна, Лора, Симона. Дано не пропускам някого.
Сетих се вчера - Слънце, какво стана със Симона и онова образувание? Така и не писа повече.

Ние се разходихме до София набързо. Полетите минаха горе-долу добре. Сега, на връщане доста рязко снишихме и Ния се хвана за ушите и поплака, но иначе беше ОК.  Все пак явно се е впечатлила, защото първата вечер се прибрахме в 1,15ч. и с ужас я нямерихме будна да търчи из апартамента, хрупайки солети. Направо се втрещих. Бързичко я приспахме, но без нас не са успели, а никога не е било проблем досега. Горките й баба и дядо! Simple Smile
Вероники, благодаря ти, че питаш, но за съжаление отговорът е отрицателен. След последната хрема, която влачих сума време, изведнъж ме заболя зверски глава и така 3 дни. Та диагнозата беше синузит, изписаха ми АБ, който аз отказах да пия и се мъча с хомеопатия. Главоболието спря, но продължава да ми се запушва носът и да ми просвирват дробовете, което уж трябва да е от секрета, който сме изгонили отгоре ..... Ния пак започна с уж безобидната кашлица, нея също я водих на хомеопат този път и спря, оттогава на няколко пъти се закашля ........ да видим. Един приятел, лекар, ме наплаши, че в поне 80% от случаите, причината е астма. И сега се ослушвам дали ще се повтори и да видим.... Дано не е прав.  Praynig  А аз утре съм на изследвания пак и евентуално УЗ - да видим малчо как е понесъл всичките ми болежки. Иначе расте - и с малката си спомням, че на прехода 5/6 месец имаше едно "избухване" и мислех, че ще се сцепя на 2, та и сега пак - едвам дишам Simple Smile

Дали ще доживея да проговори като хората. newsm78
Ще ти простя, защото си хормонална в момента, но ти чуваш ли се!?!?!? Сериозно, Тони, не се вкарвай в подобна дивотия - детенце е супер, развива си се прекрасно, стига си се терзала! Naughty  Ми тъй де - кога четеше книжки преди другите, нИ рИва!  Mr. Green  Айде споко, всичко е наред с Рая.  Hug

Аз напоследък не приемам нови покани във ФБ от форума. Имам си причини, моля никой да не ми се сърди, нищо лично.  Peace 

Забравих да благодаря за споделеното относно тренировъчните гащи. Може би все пак ще почакаме пролетта и тогава ще пробваме.

# 47
  • София
  • Мнения: 673
Добро утро и от мен!

Честито на всички малки и големи рожденници! Да сте живи, да сте здрави, много усмихнати и щастливи!

Зеленко, ние също ще сме с купешка торта, така че не си сама в срамуването

# 48
  • Мнения: 361
Ехо  Hug

Мойте хора заминават на село за днес (даже и бабето с тях), та аз ще поскитам с мама из центъра.
Иначе е поредния скучен ден на работа.

Тони- знаеш ли как ще ти липсва после това говорене.
Елия много сладко си казва трите имена- Еия Ива Ива ( Елия Илиева Илиева), мама се казва Ена, тати Иия.
Даже като кара колота тати, се чува- Ииия, нами, бесно кааш ( Илия намали, бясно караш).

Вчера я водих на зъболекар с мен. Очаровахме докторката- седна, отвори си устата, преброиха зъбите ( здрави са ни) и си тръгнахме с разни подаръчета.

За РД- ние ще се кръщаваме сутринтта с бабите и после кои от къдее е ( ще се черпим друг ден). А след обяд с дечицата. И ние ще сме с купешка торта.

# 49
  • София
  • Мнения: 5 293
И да се похваля, че ми е голям кеф - Рая ми е научила името и много сладко казва "Тони", направо се разтапям като ми го каже... цял ден повтаря "мами Тони". Heart Eyes Дали ще доживея да проговори като хората. newsm78

Чак и аз се разтопих от кеф! А за отглеждането на деца в чуждоезична среда дали няма някоя "отчетна" темичка из форума - сигурна съм, че ще се успокоиш, като видиш, че всичко ви е наред! А и Бухта много хубаво ти е казала  Laughing

Глафира, разписвай се по-често  Hug

# 50
  • Варна
  • Мнения: 38
Добро утро!
Дума, зло да те забрави, душко! Честит празник на патерица! Бъди много здрава и обичана и запази страхотното си излъчване! Hug
Галина, Петя - радвам се че сте се разминали с по-сериозните бели...Не помня дали писах как оня ден с цялата си глупост съборих Симона от люлката и тя се заби по лице. Идеше ми да си заровя главата в пясъчника Mr. Green, но СЛАВА БОГУ се отървахме само с уплаха (а при това падане очаквах да е останала с поне два зъба по-малко или счупен нос). Господ ги пази мъниците и не спирам да се моля и да благодаря за това!
Като споменахте общ рожден ден, Ивема, извинявай, мила, че пропуснах да ти отговоря Heart Eyes Ще го напиша направо тук - ако има желаещи мами да се съберем около рождените дни (наречете го общ рожден ден или просто повод да се видим), споделете. Аз лично съм за, само че не се заемам да го организирам, защото в момента се обучавам в една нова сфера (много мечтана и вълнуваща за мен) и ангажиментите ми всеки ден са по различно време. Като наближи решителният момент, ще ви помоля за стиснати палци. Хубав ден!

# 51
  • Мнения: 660
Зеленко, Бухта, Ели, благодаря ви за успокоителните думи. Hug Ама нали и параноя ме гони, та... Sad

Зеленко, не съм се сетила да помисля за тема с попораснали дечица, отглеждани в чужбина, ама като ми остане малко повече време - ще потърся. Peace

Бухта, дано всичко е наред с малкия мъж. Като каза за прехода 5-6 месец се замислих, че и аз така се чувствах до преди 3-4 дни... Лошото е, че от ходене и стоене права ми се подуват краката още от сега - вероятно задържам вода и това ме кара да се чувствам още по-подута и тромава, да не кажа дебела, че се депресирам. Mr. Green
Дано хомеопартията да помогне и на теб и на Ния и трайно да се излекувате. Hug Специално за синузита много добре си подходила с хомеопата, според мен...аз на времето имах сериозен проблем с това и нагрявки и антибиотици не са ми помагали...та народната медицина ме е закрепила.  Peace

Как ми се идва на общ рожден ден и на мен, като гледам снимките по фейса много се радвам на дечицата, но и малко си поплаквам....ама щото много ни липсвате. Hug Hug Hug

Галина, Петя, Гери, пак е бил  малкия дявол. Дано нямате други поводи за притеснение. Hug

Сега ви оставям, че фонданът ме зове.  chef

# 52
  • Стара Загора
  • Мнения: 135

Сетих се вчера - Слънце, какво стана със Симона и онова образувание? Така и не писа повече.



Ми въздържам се от операция засега, но от около 40 дена стана съвсем малко, почти е изчезнало.

Тази сутрин ме хвърли в 9-та глуха Симона. Заведох я на ясла, сама се засили да влиза при децата, без да ми каже чао и да ми даде целувка, чак ме очуди........  Wink Rolling Eyes

# 53
  • Мнения: 246
Браво на Симонката! Оправна мацка (като мама  Wink)

Много ще  е хубаво пак да направим среща на мартенчетата! Но и аз не се наемам с организацията. Бих могла да помогна с нещо, ако има нужда.

# 54
  • Мнения: 361
СРЕЩА С Шу и Яна!!!
Тази неделя или през седмицата след 17ч?

Мол Сердика или Дъ Молл?


# 55
  • София
  • Мнения: 263
Голям срам, че не можах да се разпиша за миналите рожденни дни, но все си викам, ще стана Мария като заспи и ставам чак сутринта.
СЗА, да ти е жив и здрав Ники! Да расте много здрав, добър и весел!
Така и така още сме на тема фондан, коя рецепта прави ти и между какво го точи? Много добър резултат! Доколкото имам наблюдения, всичко което захванеш го правиш с голяма прецизност, така че дори очаквах някакъв по- засукан шедьовър.
Диде, колко те дебнех в скайпа, ама ти май си го зарязала! Да си жива и здрава и на теб, на патерица, честит рожден ден! Да се сбъдва всичко, за което мечтаеш, да си все такъв веселяк и мноого много радостни мигове!
Тони, Зеленко, честит празник и на вас!
На Рая и Калин желая много здраве, безгрожно и весело детство, спокойни мами и грижовни татковци! Да слушкат, да папкат, да хубавеят и леко преминаване през важната възраст 2-3год!


За среща- в неделя мога аз и на двете места. През седмицата взимам Мария в 5:30 и оттам насетне сме "свободни".
Слънце, знаеш ли ,че и Мария има нещо подобно в устата. Първо от едната страна й излезе, скри се и после от другата. Все забравям да питам докторката! И си спомням , че ти беше казала, че е изчезнало на Симона и затова и се успокоявах, но нещо съм се заблудила, явно.
Браво за яслата!
Шуши, успех с работата, a на Мария леко адаптиране в новата обстановка! Хич не си за завиждане с тези часове на излизане и прибиране, които си написала!
На бързо да кажа, че РД на Яна беше много готин! Как беше издокарана само, но и стилистът й не отстъпваше! Шу, косата ти изглежда  супер. Помня, че имаше някакви разправии с цвета преди време... Много съм доволна, че и други деца не могат да се разделят лесно с мама на чужди места. Може да е само привидно, но аз си се успокоих.
Бягам, че закъснях!
Много весел ден!!!


# 56
  • София
  • Мнения: 5 293
Скъпа СВАТЕ, честот ВТОРИ рожден ден на Рая! Да е все така хубава, умна и щастлива малката ни снахичка! Да бъде най-добрата кака на Кирчо и много да ти помага! много ни липсвате, целувам ви всичките  Tada newsm59 Tada

# 57
  • София
  • Мнения: 673
Тони, Зеленко, да са ви живи и здрави малките сладурковци! Да ви слушат много, да растат щастливи и усмихнати!

# 58
  • Мнения: 105
Тони, Зеленко, да са ви живи и здрави дечицата! Да имат щастлив и успешен живот и много да се гордеете с тях!  nbirthday  Gift  Party Time
Слънце, браво на Симона за бързата адаптация!
От бременните ни мами Нагаина и Веси отдавна не са писали  newsm78
Окич, не съм за завиждане, ама нямам избор за жалост. А и другото съвестно ми е, че трябва да паркираме детето към 7ч в яслата  Cry

# 59
  • София
  • Мнения: 5 790
Честит втори рожден ден на сем. Рая и Калин!  Simple Smile Да са живи и здрави, все така чаровни, да растат много щастливи, умни и обичани все така! Зеленко, Тони, честит празник!  Hug Heart Eyes  newsm67  ura Gift Gift   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт