Юли 2006-98

  • 35 075
  • 750
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 1 341
Вчера писах, писах, и не се публикува Rolling Eyes Явно не е било нищо важно.

Ние пък на всичкото безпаричие днес или утре ще ходим да си купим ЛСД телевизор. Хич даже нямаме нужда и имаме доста неща /по-важни/ за купуване. Но решили сме, край. Слагаш главата в торбата и се радваш като дете. Така де, да се почувстваме и ние живи Crossing Arms

Вчера и днес около обяд правят някаква профилактика на сайта. Та може това да е причината, за да не ти публикува поста.
Колкото до ТВ-то...Купувайте щом сте решили. И ние сме така...Понякога има по-важни неща от някоя дрешка или някаква глезотия, нооо ако не си доставяме удоволствия за къде сме? Wink

Ема 2 сутрини подред сутрин отхрачва храчки...Но днес кашля доста. Давам от вчера Стодал, дано закрепим положението. Praynig
Снощи въпреки, че беше студено спахме без парно и резултатът е, че Кристиан не се събуди изобщо. Спи като малко къртиче. Joy

# 31
  • София
  • Мнения: 512
И аз спрях парното в спалнята, оставих го на 3, ама то като го пипна радиатора и си е студен, та да видим сега, как ще ни се отрази това, щото иначе спим на 23-24 градуса  Embarassed

# 32
  • Мнения: 708
ако знаете на моя бонбон как му светнаха очичките като си видя часовника . Heart Eyes
http://www.focalprice.com/YW463R/Cute_Lightning_Mc_Queen_95_Kid_ … or_Watch_Red.html ето го ,а в този сайт сега го намалиха http://www.tinydeal.com/cars-kids-projector-digital-wrist-watch- … 4469-p-20465.html. А този е на Иван http://www.pandawill.com/1960s-style-29-blue-led-stainless-mens-watch_p36038.html той се бъзика ,че е като извънземно. За първи път поръчваме ,но сме доволни,защото в БГ всичко е китайско поне така със сигурност знаем ,че е оригинално китайско  Joy
Ние без парно спим отдавна и сме много добре.

# 33
  • Мнения: 2 481
Честит Ви именник Иси!Да Ви е жив и здрав  bouquet  bouquet  bouquet

Аз знам че часовник не се подарява(отброявал дните до раздяла) затова се плаща,да ви дадат по една монета,или най добре Нан ти му го вземи той да си го плати  Peace Peace хихих

Ние от 5 дни спираме парното  вечер,щях да ви пиша че има моментална разлика,нито смърка нито сумти нито кашля  Shocked и вече ще го спираме,иначе си имаше купичка отгоре уж да овлажнява ама като го спрем се спи най- добре  Peace

Ронка браво:0 не мисля че АМ е по-хубаво от домашно краве мляко но всеки си знае,за кисело говоря де, това 125гр го изяжда на едно ядене ли или за цял ден,щото си е добре примерно само вечер да му даваш това стига му,но пак всеки си знае де Peaceтук по едно време се тръбеше за някакво фалшиво адапте та не им имам вяра на тез витамини уж вътре newsm78

Аз приключих този семестър имам 2 изпита Whistling само, но такъв зор беше- всички други предмети  минаха с контролни то пак си бяха изпити ooooh! и като свикнеш да учиш сега няма какво да правя ooooh!

# 34
  • Мнения: 444
Eли, ти кой курс стана? Като стигнеш до дипломна работа ми се обади. Wink

Ние покрай тия GSM-и часовници не носим.

Ивка, малиии, вие сауна правите у вас. Аз Кико го къпя на 21 градуса.

Пиги, свекито ти е искала и тя да подремне, но понеже се се страхувала да остави Цвети будна, затова е било това настояване. Wink
Аз досега не съм оставяла Дани буден да се разнася из къщи, докато аз спя. Ето сега не искаше да спи и се занимавахме с него, докато Кико къртеше, не че ако бях настояла нямаше да заспи. Растат ни децата.
Да ви доразправям за племенничката, дето свеки я лекуваше цяла седмица. Та нейните родители не само, че не идват да я виждат, но не се и обаждат дори. Хора без грижи, егати родителите! Хем живеят в съседния блок. ooooh! А тя /свеки/ е вързана сега с нея и не може да се качи да си види другите внуци. Само звъни по тел. и се жалва, ми, като така си е постлала..

# 35
  • Мнения: 2 481
Eли, ти кой курс стана? Като стигнеш до дипломна работа ми се обади. Wink



Хм Thinking вчера си мислех още от сега да я подхващам ,кажи кажи какво имаш впредвид че така са ни наплашили от държавен че не ща Rolling Eyes
Иначе съм 3ти,догодина  имаме единия семестър наблюдения и изнасяне на уроци,другия семестър хоспитализация 3 месеца всеки ще е разпределен някъде на работа и това е,ужас то дойде края още малко ooooh!

# 36
  • Мнения: 444
Ели, мисля, че я пазя моята някъде на компа.  Wink
Темата не поня как точно беше формулирана, но беше свързана с въображението на децата в опр. възраст / 3-5г/. newsm78 Ако те интересува ще погледна. Самата защита минава за 5мин. , изслушват те и ти пишат 6-ца. Не подхващай държ. изпит.
Мда, по 1,5мес. в градина и толкова в у-ще. Беше кошмар за мен, сутрин трябваше да съм в 7:30 в едно у-ще на майната си, следобяд на работа в ДГ, а след работа подготвях уроците за следващия ден за у-ще, знаеш  - всичко в писмен вид. Добре, че шефката се съгласи да съм само втора смяна.
Хубаво, че поне градината ми беше близичко, но нямам хубави сппомени оттам, може би затова и мнението ми за държ. граднини е такова.

Последна редакция: пт, 21 яну 2011, 17:41 от Nanny

# 37
  • Мнения: 2 481
Нанни, добре че съм с кола и града не е чак толкова голям това със ставането сутрин ще ми е най тежко в 7 са на работа,но пък до обяд Mr. Green ние сме и хибрид ще ходим и в 1-4 клас идилия и всичко се пише всеки урок на ръка написан- сега това правих на 25 урока в ДГ, сещаш ли се,колегите пък се мотаха и всички днес бяха компот в очите последната вечер писали  от 17 ч до сутринта до 6 и днес в кафето дописваха последни 3-4 листа абе ужас #Crazy

Я кажи как става това с дипломната работа не ти ли дават те тема?Щото ако е да си я избереш то лесно....ама пак си има изисквания,и после тази защита кой ще те пита какво,ужас,а и на нас ни казаха че задължително трябва да имаш ръководител на дипломната някой зад гърба ти да му пишеш името че ти е бил ръководител .... newsm78 абе ти я запази за всеки случай ,досега не съм ползвала нищо наготово но знае ли се newsm78

# 38
  • Мнения: 444
Ели, при нас научният ръководител беше много печен/а/, каза ни да изберем от няколко теми. Всеки си избра и така. Няма как да не ползваш наготово, откъде ще измъдриш 60 стр. материал? На нас ни даваха да ползваме други дипл. работи от минали години, но не се изнасяха от библиотеката. Отделно ползвах и нета. Писах, подчертавах, сглобявах и се получи нещо.
Практическата работа я правих в/у децата от ДГ, в която тогава работех. После ми дойдоха и други идеи, но карай.
Иначе комисията е от няколко човека - твои преподаватели. Ако някой има въпроси - задава, ако ли не, само кимат с главици и следващия. Не е хич страшно, пък и теб си те познават, като съвестна студентка, така че няма да имаш проблеми.
И все пак ако може да избираш, моята тема беше /намерих я/:
“ Развитие на въображението чрез продуктивните дейности
             при деца от три до пет годишна възраст”

# 39
  • Мнения: 2 481
Благодаря,достатъчно място отнехме от темата,извинете ,записах си и ако ми потрябва ще свиркам:)Но не звучи страшно  Hug


Аз нещо се разкихах  ooooh!кво да се пресичам незнам,онзи ден цял ден седях до една колежка  дето на другия ден била с Т и повръщане  и не идва 3 ден нещо от нея ли хванах къв е тоз вирус ужас ooooh!

Дано Юл не се раболява само ooooh!
 

# 40
  • Мнения: 708
Аз знам че часовник не се подарява(отброявал дните до раздяла) затова се плаща,да ви дадат по една монета,или най добре Нан ти му го вземи той да си го плати  Peace Peace хихих
Ели ние не трябва да сме женени ,защото точно часовник беше един от първия подарък които  моя мъж ми подари  още докато бяхме студенти. Grinning

# 41
  • Мнения: 1 341
Иси, екстра са часовниците. Със здраве да си ги носят и дано излезнет издържливи.
Само не ми стана ясно как се измерва времето на Иван на часовника. Embarassed

Иначе и ние покрай телефоните не използваме часовници.
Аз съм чувала, че нож и часовник не се подаряват, трябва да се даде някоя стотинка, ей така за адет, дет се вика... Simple Smile

Аз да ви кажа писна ми от пусто чистене. Направо не знам къща как се чисти? То сигурно все с парцал и прахосмукачка трябва да хвърчиш?! Ужас! То при мен има и фактор куче, което пуска безобразно много косми. Ден без прахосмукачка и става страшно. А колко е прахуляяяк, ужас, ужас.

Хайде оплаках се и отивам пък да приготвя вечерята. Crazy

# 42
  • Мнения: 2 481
Ронка къща се чисти с парцал в ръцете на цялата челяд,няма само ние да опъваме,Юл бърши,като пораснат децата  едното да хваща прахосмукачка другото парцала Peace Mr. Green амаха

Иси тии си му дала друго Mr. Green айде не пари,пак става хихихих ooooh!

Ох хвана ме глупостта ooooh!

# 43
  • somewhere over the rainbow
  • Мнения: 3 078
Мдаа, часовник не се подарява, трябва да си го плати ... двойно Crossing Arms Mr. Green

Ама П. много харесва, като украшение естествено. Wink Ще измъдрим нещо. Инак мен не ме вълнуват.

Тия пък от "Забраненият плод" нещо се объркаха, пуснаха вчерашния епизод Crossing Arms

# 44

Общи условия

Активация на акаунт