Любители на кучета-18

  • 42 011
  • 738
  •   1
Отговори
# 15
  • Варна
  • Мнения: 11 340
И ние с Пепси да се кюпнем тук. Mr. Green Ерота, темичката, както винаги е прекрасна! Hug

# 16
  • Враца
  • Мнения: 2 691
хаха, Пепси е прекрасна!  Hug Heart Eyes

# 17
  • Мнения: 1 993
Благодаря за темичката и за това, че ни има в колажа   bouquet
И сега да попитам- нормално ли е Мая да е все гладна, чак ми става съвестно като я храня и като омита всичко за секунди? Чета тука постове, в които се казва ,че в купичката постоянно има храна, това при нас не може да стане. Храня я с Роял Канин-според опаковката трябва да и давам по 50 грама, аз обаче давам по повече, но тя пак е гладница, а иначе е фина мадама Mr. Green
Вчера ходихме на обезпаразитяване и на първа имунизация, стискайте палци да изкараме до 3-та нормално и да започнем да излизаме. Много я е страх милата от излизане-това нормално ли е-няма никакво желание. Все едно котка имаме Laughing
Иначе засега пърхута, от който се оплаквах изчезна и козината и стана по-лъскава.
Да ви попитам още-има ли желателни ваксини, които са извън тези 3-те и съответно за какво са?
Като бяхме при родителите ми беше дори по-послушна, отколкото вкъщи, дори вечер не ставаше да пишка и да ака, а тук го прави Sad На каква възраст трябва да може да се стиска вечер newsm78
За повръщането стигнах до извода, че е от страс, дори Деган-а не и помогна. Надявям се, ама много се надявам да го израсте и да не е толкова страхлива когато започнем да излизаме.
Ами това е засега-аз рядко пиша, но редовно ви чета  bouquet

# 18
  • Мнения: 0
Electra_,най вероятно да е някаква промяна от израстването.Казват, че малките породи израстват до 2 години, а големите до година и половина.Моя булдог продължава да си мени окраската ,появяват се кафяви петна върху черния цвят.Повече става тигров от колкото черен.А и между другото имаше акне преди два месеца.Поне доктора каза че е такова.Отмина от само себе си.

 chockolina,Пепси е като картичка.Голяма сладурана!

# 19
# 20
  • Мнения: 247
Запис  Blush  . Ерота, bouquet .

# 21
# 22
  • Мнения: 8
Здравейте и от нас,и за много години!
Erota    bouquet!
Ето ни и нас да не ни забравите

# 23
  • Мнения: 9
Здравейте и от нас в новата тема! Erota, прекрасна е, благодаря, че и ние с Ари сме в колажа. Леле, колко е бил мъничък там!!!! Нови снимки имаме тук: http://www.facebook.com/album.php?aid=2060619&id=1568875531, вече и аз виждам колко е пораснал.
За съжаление, пропорционално на порастването, намалява слушането. Ари вече е досущ като палаво четиригодишно детенце. Всичко разбира, но си прави оглушки по отношение на изпълняването. И за съжаление се научи да хапе. Уж на игра, ама така болиииии. Острите му зъбки направо пробиват кожата до кръв. Добре, че е зима и сме с дебели чорапи и пантофи, че иначе не ми се мисли! И вече чакам с нетърпение да бием трета ваксина и да ходим на разходки, че в къщи ИЗДИВЯВАМЕ!!!!!

# 24
  • Мнения: 970
chockolina -Пепси е  вечиколепна   love001  /ооооооооохххххх моята мадама кога ще порасне ,все още е грозно патенце/

# 25
  • Пловдив
  • Мнения: 9 186
Ехо, големи красавци сте показали Grinning ама и на мен Пепси ми е безспорна фаворитка, толкова е красива и финна, все се надявам, че и нашата въшка ще стане такава хубавица, че сега е ни риба ни рак, а имам чувството, че йоркитата са едни от кучетата, които най-много се променят докато растат Winkще гледам вече идните дни да снимам и нашия мъник и да кача снимки
п.с. да питам собствениците на йоркита как подстригвате ушите от вътрешна страна, че вета ми каза, че отвътре номера е само скубане, ама на мен много зверско и невъзможно ми се струва това #Crazy

# 26
  • Мнения: 1 983
Момичета,
взех препаратът за почистване с ензими. Напръсках според указанията и ми се струва, че действа. Ще видя и утре сутринта какво ще е положението. Все се надявам, че като убива миризмата, това да не привлича Карина и да се научи най-накрая. Praynig
Иначе се води препарат за премахване на петна и миризми, на производител 8in1, в зоомагазините трудно се намира, но ако някой го интересува, мога да му пратя линк откъде да си го поръча. Peace
И сега проблема, вчера и днес къпя Карина, защото се прибира цялата в кал. Снощи използвах шампоан, а днес само вода. И козината и смърди ужасно. Даже сега като се прибирахме, още пред входната врата си помислих, че се е изакала. А тя просто миризмата от козината й е подобна. Cry
Какво да правя?  newsm78

# 27
  • Мнения: 9
...
п.с. да питам собствениците на йоркита как подстригвате ушите от вътрешна страна, че вета ми каза, че отвътре номера е само скубане, ама на мен много зверско и невъзможно ми се струва това #Crazy
Ушите на всички териери се "скубят" отвътре, а и не само ушите, много от тях се скубят целите. Ако започнеш по малко, докато животното е още мъничко, няма да имаш проблем. По зоомагазините се продават специални гребенчета за триминговане, с помощта на които процедурата е много бърза и безпроблемна. Аз ползвах от тези: http://zoomagazin.eu/admin/images/categories/N_12251_N_12250_9.45.jpeg за фокстериерката си преди години - отвътре и отвън, и ушетата ставаха като кадифени.

Последна редакция: сб, 15 яну 2011, 12:42 от Kukita

# 28
  • Мнения: 986
Момичета,док ни препоръча тези минерали,защото Летисия криви малко едното краче:Някой от вас дали има впечатления за тях?
А иначе вчера ни падна първото зъбче,днес ни бяха последните инжекции/надявам се/,минаваме на хапчета за няколко дни.Откакто е на диета е ужасно кротка-гледа е едни ей такива големи очи...
Болните да оздравяват,здравите -да продължават с белите!

# 29
  • Мнения: 6 390
И аз да покажа Рекси колко е пораснал  Grinning

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт