Любители на кучета-18

  • 42 012
  • 738
  •   1
Отговори
# 45
  • Враца
  • Мнения: 2 694
chockolina вие сте уникални и сте изключение!  Hug

# 46
  • София
  • Мнения: 3 789
Ето ме и мен, аз си ви чета, ама забравих да се запиша  ooooh!

Ерота, благодарности за прекрасната нова тема  Hug   bouquet

Лео е страхотен, нищо че е пораснал повечко. Джеси я взехме за мини-пинчер, но тя така си и остана, сега тежи 1,250 кг.

Рекси и Нера са чудесни!!!

Пепси и на мен ми е фаворит  Wink

За любимците на vanass и Snarky просто нямам думи, смяла съм се с глас  hahaha

На мен лично вързаното кученце ми изглежда много добре гледано, а и предполагам, че не стои нон-стоп на тази верига

Последна редакция: нд, 16 яну 2011, 14:17 от -=Деси=-

# 47
  • Пловдив
  • Мнения: 9 186
Хайде да се включа и аз в актуалната тема - аз смятам, че действително много лъжат в бг за ръста на животинките и чистокръвността им, особено в магазините, но не е като да няма минита, а и на животните си им личи още от малки долу - горе какви ще станат в бъдеще и всеки може да си направи преценка, а понякога да се влюби дори в по-едричко, макар и да търси дребно. Нашата палава лисица също е от дребосъчетата, в момента тежи 1 кг. и е около пет месечна, в магазина ме уверяваха, че ще е до 2кг. и мисля, че не са ме излъгали, въпреки, че я взех на риск, родители не съм виждала.
На мен са ми много сладки също и Лео и любимеца на Ванас и мисля, че понякога по-едрият ръст има някои предимства, като например това, че не им се трепери така дали ще настинат при разходка в по-хладно време, а с фъстъците си е бая паника. Познавам една жена с йорки на възрастта на нашето, но от едричките, ако знаете каква игра му удари един ден в парка с децата и едно фризби, цялата беш в кал, подобно на любимците на Снарки и Ванас, такава мила картинка беше, а нашата дребка в това време стоеше в полата ми и трепереше, дори някои от почитателите на по-едрите кучета в нашия случай биха казали: "това куче ли е" Mr. Green

# 48
  • Мнения: 850
 Според мен , няма значение дали сме едрички или дребнички , важното е да ги обичаме и да се грижим за тях , а те от своя страна винаги, във всеки един момент ще ни даряват в безусловната си преданост и обич!
  Целувки на всички от нас с Рошанчо  Hug Heart Eyes

# 49
  • Мнения: 106
аз лично взех моя с ясното съзнание че не е мини, но  този от фирмата ми каза че ще стане до 3кг-3,5 кг. ...  сега на около 5 месеца е близо 5 кг.
 много са ми сладки минитата но както каза Gugito те са по- крехки, а аз нямам и в къщи такива условия - през деня съм на работа и не мисля да оставям парното да работи само заради кучо.Нашинкия доказа че е жилаво кученце- в най големите студове изкара без проблем.
днес пак излизахме на разходка и всички възкликваха- ама какво малко кученце, едно детенце даже пита-- ама това кученце ли е толкова малко....хихихи...като се позагледах той на фона на външния свят  наистина си е едно малко кученце Laughing

# 50
  • София
  • Мнения: 3 789
Е, Джесика живее гола и боса на плочките, парно изобщо не ни е хрумвало да й пускаме, пък няма никакъв проблем  Wink

# 51
  • Враца
  • Мнения: 2 694
Пък аз на моят винаги му оставям парното да работи , жал ми е някак..  Flutter
хем съм сигурна , че нищо няма да му стане , ако стои на по-хладно,
но нали ни е глезанчо ..

# 52
  • Мнения: 2 111
Колко много снимки в новата тема  Simple Smile
Страхотни са всички кученца  Hug

Ето и от мен една снимка с вече побеляла муцунка:


Пепси е уникална красавица,много е миличка  Heart Eyes
Една от любимите ми снимки е една на която се е "усмихнала"  Wink

# 53
  • Мнения: 45
, а на Нера все и се възхищавам на блясъка на козината, давате ли и нещо допълнително за да подсилвате този блясък, разкошна е !?

не нищо специално, караме я на суха храна, на седмица по веднъж и варя патешки фенер, за разнообразие, и разбира се много обича да си хапва по някоя бисквитка ( Педигрипал)  newsm78 за друго не се сещам

# 54
  • Враца
  • Мнения: 2 694
Как се казва побелялата муцунка ? (като остарея ще си имам точно такъв пекинез!) Страхотен е!!!
Само да не му падат очите !
Това ми е мечта от сега.
До тогава ще гледам френски булдоци!  Peace

# 55
  • Мнения: 8
Здравейте,момичета!Искам да Ви почерпя.Днес моята любимка дакелката ми Джеси прави цели 12 години!Заповядайте

# 56
  • Враца
  • Мнения: 2 694
Тортата е уникална!
Пожелавам на дакелката още дълги години да ви слуша и да ви радва!  bouquet

# 57
  • Пловдив
  • Мнения: 9 186
didims,честита ти рожденничка,дано е здравичка и да преживеете още безброй незабравими моменти заедно  bouquet
erota, много ти е красива прошарената муцунка, уникален екземпляр, на колко години е ?!

# 58
  • София
  • Мнения: 3 789
didims, честито! Да ви е жива и здрава още дъъълги години!

# 59
  • Мнения: 247
Честит рожден ден на Джеси !!! Да ви е жива и здрава още дъъълги години, за да ви радва и топли сърцата ви  Heart Eyes .

Разкошни снимчици сте показали всички. Аз нямам нито една читава снимчица на Сара от скоро време  Embarassed .

Общи условия

Активация на акаунт